укр рус eng
 

Юридичний відділ

Висновок про істотну зміну обставин (hardship)

Висновок про істотну зміну обставин (hardship)

Останні кілька років спостерігалося значне зростання виробництва та збільшення видачі банками кредитів. Але після настання світової фінансової кризи економіка України знаходиться в плачевному стані, від чого постраждали не тільки фізичні особи, малий та середній бізнес, але й провідні компанії та банки.

Під час укладення договору неможливо передбачити всі перепони, що виникнуть на Вашому шляху.

Нажаль, іноді, після укладення договору, обставини змінюються настільки, що сторонам невигідно продовжувати виконання договору.

Згідно зі ст. 652 Цивільного кодексу України зміна обставин є істотною, якщо вони змінились на стільки, що, якби сторони могли це передбачити, вони не уклали б договір, або уклали б його на інших умовах. У разі істотної зміни обставин, якими сторони керувалися при укладенні договору, договір може бути змінений або розірваний за згодою сторін. Якщо сторони не досягнуть згоди щодо приведення договору у відповідність з обставинами, що істотно змінились, договір може бути розірваний або змінений за рішенням суду.

Отже, якщо Вас виникла необхідність змінити чи розірвати договір, то Вам допоможе висновок про істотну зміну обставин (hardship), що видається Київською торгово-промисловою палатою.

Для того, щоб отримати Висновок, потрібно заповнити заявку та додати до неї копії необхідних документів. До таких документів відносяться:

  • договір;
  • свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи чи фізичної особи-підприємця;
  • витяг з ЄДРПОУ;
  • свідоцтво платника податку;
  • платіжні документи (квитанції, банківські виписки тощо);
  • листування сторін;
  • декларації про доходи;
  • інші документи, що можуть підтвердити істотну зміну обставин за укладеним договором.

Висновки про підтвердження настання істотної зміни обставин (hardship) є суттєвою допомогою фізичним і юридичним особам при відстоюванні своїх інтересів у судах при вирішенні кредитних та інших спорів.

Ми завжди раді Вам допомогти та відкриті до співпраці!

Звертайтесь за контактами:

тел./факс: (044) 482-04-38
тел.моб.: +38 (067) 446-26-53
               +38 (095) 318-93-15
e-mail: khimchuk@kcci.org.ua
            urist5@kcci.org.ua

тел./факс: (044) 482-04-38

тел.моб.: +38 (067) 446-26-53

               +38 (095) 318-93-15

e-mail: khimchuk@kcci.org.ua

            urist5@kcci.org.ua

Читайте також:Відновлюємо видачу Сертифікатів щодо засвідчення форс-мажорних обставин (обставин непереборної сили)Засвідчення форс-мажорних обставин (обставин непереборної сили) та отримання СертифікатуЗагальна інформаціяКонсультації в сфері страхування малого та середнього бізнесуКонсультації з питань аудитуКонсультації в сфері оподаткування та податкового плануванняРозробка та експертиза контрактівКомплексна послуга "Безпечна угода"Захист підприємств у Міжнародному комерційному арбітражному суді при Торгово-промисловій палаті України та в інших судових інстанціяхСупроводження виконання рішень іноземних судів в Україні та за її межами

Відділи

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права захищені.Розробка сайта - Exipilis