укр рус eng
 

Інформація партнерів

Майбутнє професії бухгалтера створюємо разом

Журнал «БАЛАНС» – інноваційне та найбільш авторитетне в Україні видання для бухгалтерів, юристів, кадровиків і керівників. Видання відрізняється різноманітною тематикою та приносить практичну користь.

Постійні рубрики: судова практика; збільшуємо прибуток; фінансова вигода; МСФЗ – допомагають швидко отримувати готові рішення в роботі.

Цього року «БАЛАНСУ» виповнюється 25 років. Широкої популярності та заслуженої довіри читачів додали виданню передові технології та ідеї:

•           щодо застосування національних стандартів бухгалтерського обліку та міжнародних стандартів фінансової звітності. Наші роз'яснення та рекомендації допомагають бізнесу залучати прямі іноземні інвестиції;

•           впровадження на практиці нових правил оподаткування у зв'язку із прийняттям Податкового кодексу. Як наслідок – підприємства змогли грамотно сплачувати податки та не допускати штрафонебезпечних помилок;

•           використання електронних цифрових технологій, у тому числі електронного документообігу.

Передплатники «БАЛАНСУ» отримують цілий комплекс рішень:

•           друковане видання;

•           журнал в електронному вигляді;

•           безплатна консультаційна лінія (15 годин на тиждень можна спілкуватися телефоном з редакторами, і кількість дзвінків не обмежена);

•           безплатні вебінари із брендовими лекторами;

Усе це дає змогу бухгалтерам економити свій час і берегти свої нерви!

Експерти видання беруть участь у партнерських заходах із професійними профільними асоціаціями – юристів, аудиторів, адвокатів, із ТПП України,  а також  з ДФС, НБУ та іншими контролюючими органами,  у засіданнях профільних комітетів Верховної Ради. Ми ставимо держслужбовцям найгостріші запитання, які хвилюють сьогодні бізнес, й отримуємо на них ексклюзивні відповіді. А наші читачі, у свою чергу, мають можливість дізнатися весь спектр думок із конкретного проблемного, неврегульованого питання. А значить, ми реально допомагаємо, наприклад, бухгалтерам, сформувати власне професійне судження, захиститися від помилок і знайти вихід із будь-якої ситуації.

Видання «БАЛАНС» – лідер у формуванні професійного судження бухгалтерів-керівників. А наша просвітницька робота щодо розуміння соціальної ролі та призначення бухгалтерського обліку, застосування сучасного інструментарію для прийняття зважених економічних рішень гідно оцінена представниками бізнесу.

Сьогодні перед професійним співтовариством постали нові виклики: впровадження цифрових технологій, модернізація всіх бізнес-процесів. Це, у свою чергу, вимагає підвищення рівня кваліфікації бухгалтерів. Наші бухгалтери в буквальному значенні слова повинні вийти за рамки звичних компетенций, щоб відповісти на запити ринку.

А «БАЛАНС» їм у цьому завжди допомагав, допомагає та буде допомагати й далі. Ми ставимо перед собою амбіційні цілі, удосконалюємо видання – поліпшується компетентність, якість, своєчасність і формат подання матеріалів, продовжуємо впроваджувати інноваційні технології. Ми зростаємо та розвиваємося разом із професійним співтовариством.

Ми віримо, що майбутнє залежить від нас, що воно в наших руках і буде таким, яким ми його зробимо!

Читайте також:Інвестиційний форум міста Києва-2021: настав час креативної трансформації Великого КиєваОпитувальник для підприємцівНавчання за програмою «Публічні закупівлі»Міжнародний промисловий форумСпеціалізована виставка «ЄвроБудЕкспо-2021»XII Спеціалізована виставка ДорТехЕкспоВиставка «КомунТех»Запрошуємо на XIX Міжнародний водний форумМіжнародна виставка «НАФТОГАЗЕСПО-2021»Виставка Mining & Minerals Expo

Календар подій

Вересень 2021
ПнВтСрЧтПтСбНд
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.Розробка сайта - Exipilis