Інформація партнерів
Останні тижні реєстрації на курс «Девелопмент нерухомості»
Залишилося два тижні до початку освітнього курсу «Девелопмент нерухомості». На цей раз програма адаптована під сьогоднішні реалії та акцентуватиметься на найактуальнішому питанні галузі – відбудові України.
CP School від Commercial Property та бізнес-школа «Міжнародний інститут бізнесу» запрошують вас доєднатися до нового набору курсу, навчання розпочнеться вже 28 вересня!
З огляду на ситуацію в країні та дякуючи нашим викладачам і спонсорам, вартість навчання знижено на 50%.
Курс «Девелопмент нерухомості» складається з п'яти навчальних модулів:
- Сутність і нормативно-правові основи девелоперської діяльності.
- Управління девелоперським проєктом.
- Інструменти маркетингу та фінансового менеджменту в девелоперській діяльності.
- Особливості девелопменту різних видів нерухомості.
- Управління та експлуатація об'єктів нерухомості.
Також передбачена можливість окремо відвідати один із модулів, цікавий вам, не беручи участь у всій програмі.
Період проведення: 28 вересня 2022 – 28 січня 2023 року.
Час проведення: 10.00 – 17.15.
Формат навчання: гібридний – офлайн із частковим проведенням лекцій в онлайн-режимі. Практичні заняття, інтерактиви, виїзні сесії та проперті-тури винятково в офлайн.
Курс «Девелопмент нерухомості» проводиться освітньою платформою CP School від Commercial Property спільно з бізнес-школою «Міжнародний інститут бізнесу» з 2018 року.
З усіх питань і для реєстрації:
+38 (097) 265 04 36
+38 (063) 641 53 18 (WhatsApp, Telegram)
+38 (044) 461 90 89
+38 (067) 819 07 17
Онлайн-форма для реєстрації: http://school.commercialproperty.ua/registracionnaya-forma/
Читайте також:«Вибір року» в Україні запрошує торгові марки виробників позмагатись за статус №1 у своїй нішіМедичний центр «ЛАРАДЕНТ»Компанія ATHLETICS, лідер на ринку товарів для спорту та активного відпочинкуДіти, що постраждали від війни в Україні, проходять безкоштовну реабілітаціюСерія вебінарів на тему: «Можливості залучення безповоротної фінансової допомоги для бізнесу»Головне видання для менеджерів природоохоронної діяльностіЧлен Київської ТПП підприємство «Київполіграфмаш» розробили нову модель флексодрукарської машиниКомпанія ADELIX розробила безконтактний сканер температури TS-50 для оперативного і безпечного вимірювання температури тіла людини в пропускних системах контролю доступуЛіквідація ТОВ, як закрити компаніюЮвелірна компанія DIAMOND of LOVE змінила місце розташування
© 2014 Всі права захищені.Розробка сайта - Exipilis