укр eng
 

Комітети підприємців

Комітет підтримки експорту та інвестицій: подальші кроки задля просування експортного потенціалу

Віце-президент Київської ТПП Володимир Коляденко та Віктор Шевченко –  голова Комітету підтримки експорту та інвестицій при Київській ТПП, співвласник та генеральний директор групи логістичних компаній «ZAMMLER» зустрілись із заступником Міністра закордонних справ України Дмитром Сеніком з метою визначити подальші кроки двостороннього співробітництва.

Під час переговорів було презентовано діяльність Комітету підтримки експорту та інвестицій при Київській торгово-промисловій палаті та його стратегію роботи. Вирішено продовжувати співпрацю з Радою експортерів та інвесторів МЗС України та опрацювати анкету-опитування для експортерів, яка буде розіслана не лише членам Комітету, а й іншим експортоорієнтованим компаніям, що входять до складу Київської ТПП.

Варто нагадати, нещодавно Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що Україна у 2021 році має намір посилити свою присутність на Африканському континенті. У зв’язку з цим, сторони домовились координувати діяльність по підготовці участі українських експортерів на виставці, що очікується у квітні 2021 року в Туреччині та є «вікном» до Африки.

Сподіваємось на плідну співпрацю та результати, які стануть внеском у розкриття та просування експортного потенціалу українського бізнесу по всьому світу.

Читайте також:Галузеві комітети підприємців при Київській ТППСКЛАД ЧЛЕНІВ КОМІТЕТУ ЖІНОК-ПІДПРИЄМНИЦЬ Київської торгово-промислової палатиКомітет підтримки експорту та інвестицій КЕІКриміналізація товарної контрабанди: загрози від прийняття законопроекту №5420 в запропонованій до першого читання редакціїЧи забезпечить новостворене БЕБУ (Бюро економічної безпеки України) усунення дублювання функцій різних правоохоронних органів по боротьбі з економічними злочинами (контролю бізнесу)?Друге засідання Комітету підтримки експорту та інвестицій – діалог влади та бізнесуЗберігати сили та концентрацію уваги – запорука успіху!Нові ініціативи, продуктивна робота та перспективні можливості Комітету жінок-підприємниць КТПП у 2021 роціКомітет підтримки експорту та інвестицій при Київській ТПП – як практичний інструмент для українських експортерівКоронавірус, карантин, бізнес - закон!

Календар подій

Березень 2024
ПнВтСрЧтПтСбНд
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права захищені.Розробка сайта - Exipilis