укр рус eng
 

Онлайн-журнал

СПЕЦПРОЄКТ: Жінки - підприємниці столиці. Історії успіху, історії закоханості у справу

Членкині Комітету жінок-підприємниць Київської ТПП. Сидять, зліва направо: Людмила СІЗІКОВА, перший віце-президент Київської ТПП, голова Комітету жінок-підприємниць Київської ТПП та співголови Комітету –  Валентина КВАСОВА, член правління ГО «Міжнародна екологічна безпека», співзасновник і директор ТОВ «Національна академія бізнесу», Олена БІЛОЛИПЕЦЬКА, СЕО і засновниця групи  компаній  «ЛС ПРОФІ ГРУП», Ірина ОСТАПЧУК, директор ПП «Ніколь ВІВА». Стоять, зліва направо: Світлана НАЩЬОКІНА, директор компанії SWEETANOK, Наталія КОПЕЦЬКА-ДЕНЬГА, начальник Центру медіа, реклами, інтернет-просування Київської ТПП, головний редактор журналу Business Panorama, Євгенія МОСТОВЕНКО, співзасновник та операційний директор ТОВ «ТЕСОРО Україна», Олена НОСУЛЬКО, партнер і президент мережі шкіл Flash, Вікторія ЛЕЖАНІНА, лайф коуч, психолог-консультант, SOLWI-терапевт, інноваційний експерт в особистісному зростанні та стосунках, член Міжнародної асоціації фахівців терапевтичних напрямів і коучинга «Гільдія інтегративної психології”, Олена РЕПА, директор ТОВ «Заруддя-Агро», співголова Комітету жінок-підприємниць Київської ТПП, Валентина ГРЕЧКА, партнер Інвестиційної компанії INTELEVRAZ.

Людмила СІЗІКОВА, перший віце-президент Київської ТПП, голова Комітету жінок-підприємниць, медіатор і третейський суддя

«Серед членів нашої Палати майже 300 підприємств, які очолюють жінки. Я у захваті від наших членів і від жіночого підприємництва взагалі. Адже, одночасно з рішенням  про започаткування власної справи, жінка повинна поставити й вирішити багато різнопланових завдань: як успішно вести бізнес, одночасно, піклуючись про родину, виховання дітей, підтримку  чоловіка, а ще навчатись, розвиватись, піклуватись про  себе. Українські жінки-підприємці весь час прагнуть до нових знань і змін, знають собі ціну,  компетентні  до дрібниць та вправні господині.

Київська Палата підтримує жінок-підприємниць. Вони отримують той самий спектр послуг та можливостей,  які Палата надає усім своїм членам. Наприклад, завдяки програмі ЄС та підтримці ЄБРР,  створено Центр інформаційної підтримки бізнесу. Він надає послуги малим і середнім підприємствам, знайомить з актуальними грантовими пропозиціями та можливостями, які можуть дати поштовх для розвитку та розширення справи.

У ТПП працює Центр бізнес-освіти та Центр підтримки експорту, є можливість взяти участь у програмах-конкурсах, які надають певні преференції дипломантам.

Починаючи з 2019 року, ми орієнтуємося на запозичення досвіду з ефективного підприємництва у топових business woman України. У них ми вчимося й навчаємо будувати маркетингові плани успішного бізнесу, одержуємо практичні поради, алгоритми перебудови бізнесу й «підтягування» ролі керівника, власника бізнесу до європейських стандартів». 

Валентина КВАСОВА, член правління ГО «Міжнародна екологічна безпека», співзасновник і директор ТОВ «Національна академія бізнесу», співголова Комітету жінок-підприємниць Київської ТПП.

Автор програм «Сучасні методи управління психоемоційним станом» та «Ресурсний стан. Як залишатися повним сил і досягати поставлених цілей».

Олена БІЛОЛИПЕЦЬКА

СЕО і засновниця групи  компаній  «ЛС ПРОФІ ГРУП»,  виробника  оцинкованих  конструкцій  для  сонячних електростанцій   та легких  каркасних будівель, співголова Комітету жінок-підприємець Київської ТПП.

     В свій час відмінно закінчила  Київський  інженерно-будівельний інститут, аспірантуру та отримала науковий ступень кандидата технічних наук. Стажувалась  у  Франції ,  співавтор статей, доповідей , патентних заявок та ін.  активна членкиня  «Жіночого енергоклубу».

     Підприємства, якими вона керувала, завжди займалися виробничою діяльністю.  Продукція яких успішно поставляється на експорт, оскільки її якість на рівні кращих західних зразків.

      Підприємства групи активно  співпрацюють з інститутами НАН,  науковими асоціаціями з метою розвитку інноваційних технологій.

«Сьогоднішній світовий тренд – сонячна енергетика і нас надихають нові виникаючі можливості у розвитку власного виробництва та галузі альтернативної енергетики».

Ірина ОСТАПЧУК, директор ПП «Ніколь ВІВА», магістр за фахом «Економіка підприємства», Київський національний університеті ім. Тараса Шевченка, співголова Комітету жінок-підприємниць Київської ТПП.

Компанія більше 10 років успішно розвивається і реалізує обладнання для забезпечення безпеки на дорогах, складах і в торгових залах. Компанія є офіційним дистриб'ютором чеського виробника «Мегапласт Кладно». У свій час компанія вперше представила на ринку України сферичні дзеркала, які нині складають ключову частину асортименту.

«Мені приємно відзначити, що багато виробничих і торговельних підприємств давно і високо цінують переваги та якість нашої продукції, яка служить підвищенню рівня безпеки їх компаній. Ми активно співпрацюємо з міжнародними компаніями, держструктурами, комунальними підприємствами.

Основною нашою метою є встановлення довгострокового і взаємовигідного співробітництва».

Вікторія ЛЕЖАНІНА

Лайф коуч, психолог-консультант, SOLWI-терапевт, інноваційний експерт в особистісному зростанні та стосунках, член Міжнародної асоціації фахівців терапевтичних напрямів і коучинга «Гільдія інтегративної психології” та Комітету жінок-підприємниць Київської ТПП.

Більш ніж 21-річний досвід успішної роботи з людьми.

Освіта та досвід роботи: Міжнародний сертифікат Associate Certified Life Coach ACTP ICF (Coach Training EDU, Oregon, Portland, USA, наставник Юлія Павлова), дипломи та сертифікати тілесно-орієнтованої SOLWI терапії (м.Санкт-Петербург) та терапії Recall Healing (Жильбер Рено, Канада і Мішель Шрадер, США).

Навчається в магістратурі за спеціальністю психологія екстремальних та кризових ситуацій.

Життєве кредо: «Бути щасливою людиною – це внутрішній стан і вибір самої людини!»

Олена РЕПА, директор ТОВ «Заруддя-Агро», співголова Комітету жінок-підприємниць Київської ТПП

ТОВ «Заруддя-Агро» – агропідприємство, розташоване у Вишгородському районі Київської області. Основний вид діяльності – вирощування сільськогосподарської продукції та олійних культур, зокрема кукурудзи, озимої пшениці, ячменя, жита і соняшника. 

«Ми активно займаємося всебічним розвитком українських сіл: сприяємо удосконаленню сільської інфраструктури та залучаємо до цього молодь, використовуємо інноваційні технології задля покращення якості землі та захисту рослин. В майбутньому наша компанія хоче не лише виробляти сільгосппродукцію, але й переробляти. Я вірю, що успіх будь-якого підприємства – сукупність ідеї та колективу, який буде це втілювати. Одне без іншого неможливо. Майбутнє України за агробізнесом!»

Валентина ГРЕЧКА, партнер Інвестиційної компанії INTELEVRAZ

Має більше 15-ти років досвіду проведення інвестиційних угод у сфері нерухомості та агробізнесу. Як досвідчений інвестиційний радник у сфері злиття та поглинання компаній, вона розробила та надає авторські експертизи щодо визначення ринкової вартості активів в аграрному секторі та інвестиційної привабливості нерухомості.

Валентина спеціалізується на таких індустріях як сільське господарство, нерухомість, логістика та інформаційні технології.

«У транзакціях ми можемо надавати послуги на різних етапах проведення інвестиційних угод, починаючи від визначення ринкової вартості активу і підготовки інвестиційної пропозиції конкретному інвестору до надання послуг інвестиційного радника з повним спектром послуг.

Зараз наша діяльність сфокусована на інвестиціях тих секторах, в яких маємо найкращу експертизу, а саме: в аграрний сектор, нерухомість, логістику та інформаційні технології. Я вважаю, що ці сектора економіки в Україні є інвестиційно привабливими як для українського, так і для іноземного інвестора. Ми знаходимо найкращі можливості для капіталізації власних інвестицій та інвестицій наших клієнтів.

Також компанія надає послуги з управління такими активами як нерухоме майно та сільськогосподарський бізнес.

З нами проведення інвестиційної угоди є, насамперед, безпечним, професійним та конфіденційним. Наш клієнт завжди впевнений у своєму виборі, вигідності та дохідності своїх інвестицій, оскільки над цим працює досвідчена та професійна команда, яка має величезне портфоліо успішно завершених угод.

Життєве кредо: «Намагайтесь бути не людиною успіху, а людиною цінностей» (Альберт Айнштейн). 

Наталія Копецька-Деньга, головний редактор журналу BUSINESS PANORAMA.

Працювала головним редактор, заступником та випусковим редактором у провідних журналах України – «Київський капіталіст», «Споживач та Ринок», «Світ упаковки», «Світ продуктів», Business Herald.

Очолювала напрямок ПР в агентствах маркетингу та комунікацій. Понад 10 років пов’язана з  – спочатку у Торгово-промисловій палаті України, нині – у Київській торгово-промисловій палаті.

Журнал BUSINESS PANORAMA – постійно розвивається й насичений якісним контентом. Журнал дає слово практикам бізнесу, відомим та успішним, тим, хто має амбітні цілі, і тим, хто тільки розпочинає свій шлях підприємця. Журнал розповідає про конкретні справи, діючі компанії, актуальні ділові пропозиції. Серед авторів – ті, хто знає як інвестувати і тим, хто планує інвестувати, тим, чия продукція продається в іноземних країнах і тим, хто стоїть на старті експортного шляху, тим, хто володіє фінансовими активами і тим, хто їх потребує. Автори знають як привести компанію на вершину і залишитися у ТОП’і успішних, як бути соціально відповідальним і відкритим для суспільства.

Наталія любить повторювати: Per aspera ad astra  («Через терни – до зірок»).

Олена БІЛОЛИПЕЦЬКА

СЕО і засновниця групи  компаній  «ЛС ПРОФІ ГРУП»,  виробника  оцинкованих  конструкцій  для  сонячних електростанцій   та легких  каркасних будівель, співголова Комітету жінок-підприємець Київської ТПП.

     В свій час відмінно закінчила  Київський  інженерно-будівельний інститут, аспірантуру та отримала науковий ступень кандидата технічних наук. Стажувалась  у  Франції ,  співавтор статей, доповідей , патентних заявок та ін.  активна членкиня  «Жіночого енергоклубу».

     Підприємства, якими вона керувала, завжди займалися виробничою діяльністю.  Продукція яких успішно поставляється на експорт, оскільки її якість на рівні кращих західних зразків.

      Підприємства групи активно  співпрацюють з інститутами НАН,  науковими асоціаціями з метою розвитку інноваційних технологій.

«Сьогоднішній світовий тренд – сонячна енергетика і нас надихають нові виникаючі можливості у розвитку власного виробництва та галузі альтернативної енергетики». 

Читайте також:ІРИНА ЗЕЛЕНІНА - Жінки-підприємниці столиціРаїса МИХАЙЛОВА - Жінки-підприємниці столиціСВІТЛАНА НАЩОКІНА - Жінки-підприємниці столиціЄВГЕНІЯ МОСТОВЕНКО - Жінки-підприємниці столиціОлександр РОМАНІШИН: «Експортно-кредитне агентство допоможе диверсифікувати ринки»Законодавчі новації для бізнесу. Підсумки 2020 і перспективи 2021Все, що ми хотіли запитати про продукцію ХаляльПроекти, які ми впроваджуємо сьогодні, завтра стануть частиною нашої біографіїЯк не вигорати, реалізовувати себе і насолоджуватися життям?Юрій Коростильов: «Якість у всьому, увага до деталей на кожному етапі виробництва дають непідробне відчуття бездоганного продукту»

Календар подій

Жовтень 2021
ПнВтСрЧтПтСбНд
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.Розробка сайта - Exipilis