укр рус eng
 

Центр медіа, реклами та інтернет-просування

Журнал BUSINESS PANORAMA

Журнал BUSINESS PANORAMA («Ділова панорама») видає Київська торгово-промислова палата з 1997 р. За цей час журнал зазнав кілька ребрендінгів, розвивався і вдосконалювався. Кожне десятиліття і кожен колектив вносили в нього інформацію і нові стилі дизайну, які відповідали духу часу і розвитку бізнес середовища Києва та України.

Журнал BUSINESS PANORAMA присвячений актуальним питанням експорту та імпорту, розповідає про діяльність вітчизняних компаній. Ми публікуємо тільки думки експертів-практиків бізнесу, тільки практичні поради і корисну інформацію. 

Журнал знайомить з тонкощами  роботи на ринках світу – економічними, юридичними, культурними, ментальними, публікує інформацію про новації у промисловості, торгівлі, про культурні тренди, розміщує новини компаній, дає слово власникам і топ-менеджерам.

Тираж журналу BUSINESS PANORAMA – 5500 екземплярів. Журнал отримують члени Київської ТПП, ТПП України, голови комітетів ВР України, Міністерство розвитку економік, торгівлі та сільського господарства України, Міністерства закордонних справ України, Міністерства інформаційної політики України, надходить до голови та керівників департаментів Київської міської державної адміністрації (КМДА).

Журнал надходить до керівників торгово-промислових палат і ремісничих палат деяких країн Європи (члени «Київського Клубу» партнерських палат, створений у 2019 р.). Журнал розповсюджується на найбільших міжнародних економічних бізнес-форумах, виставках в Україні та за кордоном, серед Посольств всіх зарубіжних країн в Україні та посольств України за кордоном. 

BUSINESS PANORAMA готує матеріали українською мовою. Спецвипуски журналу готуються українською та англійською мовами. Кількість сторінок –до 56.

Повну електронну версію журналу можна скачувати, а також читати на сайті Київської торгово-промислової палати http://kcci.org.ua

Журнал виходить 4 рази на рік: зимовий, весняний, літній, осінній номери.

Ми використовуємо власні ресурси для просування інформації авторів журналу в мережі інтернет:

   × сайт Київської ТПП –  http://kcci.org.ua/

   × журнал має власну сторінку на facebook (назва сторінки  – Business Panorama magazine)  –    www.facebook.com/businesspanoramakcci

   × система поштової розсилки анонсує вихід чергового номеру журналу, його зміст та інформацію про авторів у мережі торгово-промислових палат, його зміст, авторів.

Для рекламодавців передбачене додаткове безкоштовне розміщення матеріалів на сайті Київської ТПП в окремому розділі «Онлайн-журнал». Статті у цьому розділі індексуються та видаються пошуковими системами. Електронну версію журналу можна скачувати, а також читати на сайті Київської торгово-промислової палати.

1 Обкладинку журналу та інтерв’ю у рубриці «Інтерв’ю номера» передбачає розміщення фото керівника або власника компанії на Обкладинці з виносом його слів або назви матеріалу. Додатково до 1-ї Обкладинки готується інтерв’ю на 3 розвороти (6 сторінок). Логотип компанії також розміщується на 1 Обкладинці (за Вашим бажанням).

Рубрики журналу: Новини бізнесу; Міжнародні економічні зв’язки; Комерційні пропозиції; Бізнес та Економіка; Інтерв’ю номера; Експорт та Інвестиції; Експорт та Логістика; Виробництво та Експорт; Жінки-підприємниці; Cyber Security Ukraine; Члени Київської ТПП; Бізнес та Законодавство; Наука, Технології, Бізнес; Бізнес та Мистецтво, ін.

Головний редактор журналу – Наталія Копецька-Деньга

kopetska@kcci.org.ua

natalidenga@gmail.com    

+38096 201 1927

(роб.) +38044 – 482 –0433

Читайте також:РекламаПоліграфіяІнтернет-просування

Відділи

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.Розробка сайта - Exipilis