укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Питання підприємців міста Києва повинні вирішуватись разом з київської владою

Про подальшу співпрацю домовились президент Київської торгово-промислової палати Микола Засульський із першим заступником голови Київської міської державної адміністрації Миколою Поворозником під час робочої зустрічі 5 листопада 2019 року.

В ході зустрічі були обговорені питання, які хвилюють підприємців міста Києва, зокрема прийняття комплексної київської міської цільової програми сприяння розвитку підприємництва, промисловості та споживчого ринку.

Микола Засульський проінформував першого заступника голови КМДА про діяльність Київської торгово-промислові палати за останній період та про ініціативи, які викликають сьогодні великий інтерес у громадськості та бізнесу. Серед них – форум «Інноваційні енергоефективні технології та обладнання», який відбувся в Інституті теплофізики НАН України, що продемонстрував підтримку наукоємних технологій та необхідність впровадження їх у виробництво; міжнародна конференція жінок-підприємниць «Успіх в тобі», яка має на меті  підтримати розвиток жіночого лідерства в бізнесі; форум «Кібербезпека – захисти свій бізнес», під час якого вдалося обмінятися досвідом та  інформацією для більш ефективної взаємодії у створенні Національної екосистеми кібербезпеки.

Президент Київської ТПП також повідомив про детальне інформаційно-аналітичне дослідження від Київської торгово-промислової палати «Сучасний стан і бар’єри розвитку промисловості м. Києва», в якому надано розгорнутий зріз стосовно розвитку і структури промислового виробництва, причини падіння обсягів, аналіз проблемних питань, а головне – пропозиції до плану розвитку промисловості м. Києва. Микола Поворозник висловив зацікавленість та наголосив на необхідності розробки цієї перспективної програми на наступний рік вже за участю Київської міської державної адміністрації.

Читайте також:Ближче знайомимося із тренерами!Нові можливості від Центру бізнес-медіації Київської ТПП!Співпраця з Німеччиною в рамках тренінг-курсу «EUREM – Європейський ЕнергоМенеджер»У Києві офіційно зареєстрували громадську спілку «МІЖНАРОДНИЙ КИЇВСЬКИЙ КЛУБ ПАРТНЕРСЬКИХ ПАЛАТ»Тренінг Центру медіації Київської торгово-промислової палати: «Переговори – ефективний шлях до контракту»Форс-мажор! Мега-тема в бізнес-середовищі під час дії карантину!Влада презентує оновлену Програму фінансово-кредитної підтримки суб’єктів малого та середнього підприємництва у КиєвіThe Chamber Review – новий on-line журнал Київської ТППКиївській торгово-промисловій палаті виповнилося 25 років з дня заснування!Член Київської ТПП компанія «КИЇВГУМА» налагодила виробництво костюмів біологічного захисту для лікарів

Календар подій

Липень 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Погода  
Розробка сайта - Exipilis