укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Питання підприємців міста Києва повинні вирішуватись разом з київської владою

Про подальшу співпрацю домовились президент Київської торгово-промислової палати Микола Засульський із першим заступником голови Київської міської державної адміністрації Миколою Поворозником під час робочої зустрічі 5 листопада 2019 року.

В ході зустрічі були обговорені питання, які хвилюють підприємців міста Києва, зокрема прийняття комплексної київської міської цільової програми сприяння розвитку підприємництва, промисловості та споживчого ринку.

Микола Засульський проінформував першого заступника голови КМДА про діяльність Київської торгово-промислові палати за останній період та про ініціативи, які викликають сьогодні великий інтерес у громадськості та бізнесу. Серед них – форум «Інноваційні енергоефективні технології та обладнання», який відбувся в Інституті теплофізики НАН України, що продемонстрував підтримку наукоємних технологій та необхідність впровадження їх у виробництво; міжнародна конференція жінок-підприємниць «Успіх в тобі», яка має на меті  підтримати розвиток жіночого лідерства в бізнесі; форум «Кібербезпека – захисти свій бізнес», під час якого вдалося обмінятися досвідом та  інформацією для більш ефективної взаємодії у створенні Національної екосистеми кібербезпеки.

Президент Київської ТПП також повідомив про детальне інформаційно-аналітичне дослідження від Київської торгово-промислової палати «Сучасний стан і бар’єри розвитку промисловості м. Києва», в якому надано розгорнутий зріз стосовно розвитку і структури промислового виробництва, причини падіння обсягів, аналіз проблемних питань, а головне – пропозиції до плану розвитку промисловості м. Києва. Микола Поворозник висловив зацікавленість та наголосив на необхідності розробки цієї перспективної програми на наступний рік вже за участю Київської міської державної адміністрації.

Читайте також:Незалежна атестація з метою отримання підтвердження кваліфікації і сертифікату «Бізнес-тренер (ТПП)»Енергоефективність на підприємствах: можливості та рішенняСемінар "Аспекти внутрішнього аудиту систем менеджменту"Засідання Комітету жінок-підприємницьСила земляцтва – в єдностіКруглий стіл «Експортна стратегія України та інституційні механізми підтримки національного експорту»Посилення палати як голосу бізнесу – основна стратегічна ціль на 2020 рікКиївська торгово-промислова палата вітає нових членів!Члени Київської ТПП працюють над торговельно-економічним співробітництвом із ЯпонієюПобудова спільного бізнесу: німецькі підприємці цікавляться українським ринком

Календар подій

Грудень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Погода  
Розробка сайта - Exipilis