укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Підприємці столиці навчилися головним інструментам успішного партнерства у бізнесі

Більшість учасників партнерських відносин бояться відвертих розмов про умови партнерства, вважають їх незручними, некоректними, а партнерський договір сприймають як елемент недовіри. Як це позначається на бізнесі? Чи є шанс на життя у такої компанії, а головне, як формувати бачення її розвитку і ефективно управляти спільним бізнесом? На ці питання у Київській торгово-промисловій палаті відповіли юридичні експерти, бізнес-медіатори, власники бізнесу та експерти з партнерства під час бізнес-конференції «Партнерство в бізнесі». Захід був організований Центром інформаційної підтримки м. Київ за підтримки ЄБРР у рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу.

Протягом двох днів підприємців навчали як правильно оформлювати домовленості між партнерами, як ефективно розділяти функціональні обов’язки партнерів-співвласників, як будувати партнерські відносини з працівниками та як правильно укладати юридичні угоди з партнерами B2B.

Експерти поділилися власним досвідом та практичними інструментами для формування успішного партнерства. Окрім цього, учасники бізнес-конференції дізналися про такі практикуючі кейси:

  • Які теми є сенс обговорити партнерам на старті?
  • Як знайти мотивацію для партнерів діючого бізнесу при підписанні партнерської угоди?
  • Як урегулювати партнерські відносини, якщо партнери знаходяться в стані конфлікту на етапі підписання договору?
  • Які особисті фінансові цілі й мотиви кожного з партнерів?
  • Сценарне планування ситуацій, які можуть статися в майбутньому.
  • У чому секрет ефективності медіації?
  • Перевірка контрагента як засіб бізнес-гігієни

Враженнями від бізнес-конференції поділився Ігор Сорока, представник від компанії Ecodevelop, що займається біогазовими технологіями й енергетикою та нещодавно стала членом Київської ТПП:

«Нам цей захід цікавий у сфері юридичного супроводу та партнерства у форматі просування біоенергетики на ринку України, також у формуванні кооперативів. Тобто цікавлять будь-які компанії, що займаються альтернативною та  відновлювальною енергетикою або просуванням цієї теми, сільськогосподарські компанії і компанії, що можуть ввійти в енергетичний кооператив. Нас також цікавить партнерство серед членів Київської ТПП для інформаційної підтримки, підтримки спільних заходів, обміну досвідом у світовій спільноті, так як у нас є партнери в Німеччині, і на ринку України.

Перевагами нашого підприємства є те, що ми компанія повного циклу і займаємося реалізацією біогазових проектів під ключ, а також отримали офіційну акредитацію в «Укргазбанку» в якості Еко-партнера і Генерального підрядника. «Ecodevelop» стала першою компанією в Україні, яка отримала статус Генерального підрядника будівництва біогазових станцій. Плюс ми є власниками біогазової станції, яка є демонстраційною базою. Тобто будь-який клієнт може приїхати на нашу станцію, що знаходиться у Київській області, так і виїхати за кордон, щоб ознайомитись із існуючими проектами нашого партнера у 21 країні світу. Отже всі присутні учасники, спікери і відвідувачі є для нас потенційними партнерами в бізнес-комунікаціях і отриманні контактів».

Спікерами на конференції були висококваліфіковані фахівці в своїй сфері:

Євген Артюхов, бізнесмен, адвокат з досвідом захисту бізнесу 15 років, експерт з партнерства в бізнесі, співвласник юридичної компанії ASAGROUP.
Ірина Нікітіна, консультант зі стратегії та розвитку партнерств, ідеолог & дослідник LegalTalents.Report.
Ольга Романенко, генеральний директор компанії «Екопан», засновник компаній IDP Group та Husetlab, сертифікований експерт в оцінці нерухомості.
Олена Ткаченко, медіатор, адвокат, партнер юридичної фірми «Кайрен».
Світлана Юлдашева, бізнес-леді, експерт сервісу, генеральний директор мережі хімчисток UNMOMENTO, а також ідеолог та засновник студії чищення та редизайну OSCAR DryCleanStudio.
Лора Невар, генеральний директор навчальної консалтингової компанії, засновник «SW – UKRAINE».
Владислава Каневська, засновниця «Sense2Sense Communication», «Owners4Owners», бізнес-медіатор.
Наталя Курдес, експерт з управління персоналом та брендом роботодавця, бізнес-тренер та викладач Бізнес Школи КРОК.
Олександр Попов, керівник Центру аналітично-правової інформації компанії ЛІГА:ЗАКОН.

Наприкінці бізнес-конференції учасники отримали можливість поставити питання та отримати відповіді від Голови представництва ЄС в Україні Хьюга Мінгареллі.

В Європі існує величезний розрив між уявленням про Україну і реальністю - Мінгареллі

Читайте також:Страхування транспортування термочутливих вантажів є найбільш складним видом страхових послугЕкономічний форум у Вітебську зібрав учасників з 22 країнДілові жінки мотивують на досягнення й розвитокУ Київській торгово-промисловій палаті відбудеться Саміт «Київського клубу» партнерських торгових палатЗапрошуємо підприємців на семінар "Актуальні питання безпеки малого та середнього бізнесу в сфері трудових та податкових відносин»Комітет підтримки експорту та інвестицій сформував першочергові заходи для забезпечення діяльності ПрАТ “Експортно-кредитне агентство”Представники фармацевтичної галузі визначали ринки збуту та особливості транспортування продукції фармацевтичних підприємствВипуск інформаційного бюлетеня № 36Партнерський німецько-український проект KVPUkraine продовжує співпрацю з торгово-промисловими палатамиМіжнародна премія European Women Expert Awards!

Календар подій

Травень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Розробка сайта - Exipilis