укр рус eng
 

Онлайн-журнал

Банк Львів. Швейцарський банк для бізнесу

Ми зустрілися з представниками менеджменту «Банку Львів», Головою Правління Ашотом Абраамяном та заступником Голови Правління Наталією Осадчій, які поділилися з нами історією швидкого росту «Банку Львів», яку безумовно, можна назвати однією з найяскравіших подій у банківському секторі України.  

Українська продукція підкорила ринок ОАЕ

Українська продукція викликала підвищений інтерес серед гостей найбільшої у світі виставки сільськогосподарських та харчових продуктів, інгредієнтів, напоїв і обладнання GULFOOD 2019 у Дубаї, яка зібрала більше ніж 100 тисяч відвідувачів із 185 країн та 7 тисяч експонентів. Україну на національному стенді представили більше 100 експортерів та 32 українські компанії. 3000 – середня кількість контактів, які отримала кожна українська компанія за кілька днів виставки

М’ясні делікатеси від нового члена Палати – «YankulMeat»

Проект YankulMeat присвячений темі крафтового виготовлення в’яленого та копченого м’яса. Віктор Янкул заснував цей проект у 2012 році, почавши діяльність з вивчення процесу гарячого копчення та узгодження рецептур фаршів і маринадів з високими вимогами шеф-кухарів. З 2014 року на замовлення партнерів фірма розпочала вивчення процесу в’яління й через кілька місяців спроб і помилок отримала перші зразки кількох видів в’яленого м’яса

Експортери повинні використовувати можливості сучасного світового страхування і перестрахування

Виступ Юрія Гришана, директора Oakeshott British Insurance Agency на засіданні Комітету з підтримки експорту та інвестицій при Київській торгово-промисловій палаті

Член Київської торгово-промислової палати – ТДВ «Василівське». Знайомство зблизька

ТДВ «Василівське» − українська сільськогосподарська компанія, яка більше 10 років вирощує екологічно чисту продукцію – волоський горіх, смородину та ліщину. Нині – це компанія, яка дотримується виключно екологічних принципів ведення господарства, бережливого ставлення до своєї землі, створює нові інфраструктурні об’єкти для людей, які на ній працюють

Почему клиенты уходят к другим или как получить клиента на всю жизнь?

Сегодня наш мир развивается очень быстро и требовательность клиентов растет и то, что было приемлемо 10 лет назад неприемлемо сейчас и с каждым годом эти стандарты растут. И для того чтобы развивать свою компанию и увеличивать количество клиентов и лояльность существующих, нужно постоянно совершенствовать свои стандарты и работать над качеством.

Табір всебічного розвитку «ProfyCamp»

Українська організація «ТВР «ПРОФІКЕМП» - це перший концептуальний український дитячий табір, аналогів якому не має в Україні. 

BITMINTECH: революційний метод заробітку на технологіях

Теми криптовалюти та блокчейну стали одними з найбільш трендових у 2017 році.  Чи відомо Вам про суть та можливості цих нових технологій? У цій статті ми спробуємо пояснити механізм роботи криптовалют та можливості заробітку на них.

Екатерина Балановская: Чего стоит кресло СЕО международной компании?

Руководить сплоченным коллективом, где сотрудники отвечают за свои процессы от А до Я. Приезжать на крутой машине на работу, которая естественно не с 9 до 6. Ходить по ресторанам с клиентами и всегда отлично выглядеть.  Это то, как зачастую характеризуют работу успешного руководителя. О победах и достижениях директора рассказывают многим, но чего по правде стояло кресло СЕО в международной компании сегодня расскажет Екатерина Балановская.

КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ - ЯК ОДНА З ПЕРЕВАГ МЕДІАЦІЇ ПРИ ВИРІШЕННІ СПОРІВ

Сьогодення в бізнес середовищі пропонує нам для врегулювання конфліктів як класичні шляхи - судові процеси, так і альтернативний процес - медіацію.

1 2 3

Календар подій

Квітень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Розробка сайта - Exipilis