укр рус eng
 

Онлайн-журнал

Почему клиенты уходят к другим или как получить клиента на всю жизнь?

Сегодня наш мир развивается очень быстро и требовательность клиентов растет и то, что было приемлемо 10 лет назад неприемлемо сейчас и с каждым годом эти стандарты растут. И для того чтобы развивать свою компанию и увеличивать количество клиентов и лояльность существующих, нужно постоянно совершенствовать свои стандарты и работать над качеством.

Табір всебічного розвитку «ProfyCamp»

Українська організація «ТВР «ПРОФІКЕМП» - це перший концептуальний український дитячий табір, аналогів якому не має в Україні. 

BITMINTECH: революційний метод заробітку на технологіях

Теми криптовалюти та блокчейну стали одними з найбільш трендових у 2017 році.  Чи відомо Вам про суть та можливості цих нових технологій? У цій статті ми спробуємо пояснити механізм роботи криптовалют та можливості заробітку на них.

Екатерина Балановская: Чего стоит кресло СЕО международной компании?

Руководить сплоченным коллективом, где сотрудники отвечают за свои процессы от А до Я. Приезжать на крутой машине на работу, которая естественно не с 9 до 6. Ходить по ресторанам с клиентами и всегда отлично выглядеть.  Это то, как зачастую характеризуют работу успешного руководителя. О победах и достижениях директора рассказывают многим, но чего по правде стояло кресло СЕО в международной компании сегодня расскажет Екатерина Балановская.

КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ - ЯК ОДНА З ПЕРЕВАГ МЕДІАЦІЇ ПРИ ВИРІШЕННІ СПОРІВ

Сьогодення в бізнес середовищі пропонує нам для врегулювання конфліктів як класичні шляхи - судові процеси, так і альтернативний процес - медіацію.

ТРИ ТАКТИКИ ПЕРЕГОВОРОВ, КОТОРЫЕ ПРИВЕДУТ К УДАЧНОМУ СОГЛАШЕНИЮ

Аналитики Давоса на Всемирном экономическом форуме 2017 представили «TOP 10 skills», жизненно необходимых бизнесу уже к 2020 году. В их числе комплексное решение проблем и умение договариваться.

ЄВРОПЕЙСЬКА НАУКОВО-ПРОМИСЛОВА ПАЛАТА ОЦІНИЛА ЗДОБУТКИ УКРАЇНСЬКОГО ВЧЕНОГО

Відділ освіти і науки Європейської науково-промислової палати нагородив дипломом якості та Золотою медаллю Шостака Анатолія Вікторовича  -  доцента кафедри технічного сервісу та інженерного менеджменту, професора із  спеціальності «Соціологія управління» Національного університету біоресурсів і природокористування України.

Університет банківської справи утримує лідерство щодо працевлаштування випускників

ДВНЗ «Університет банківської справи» – профільний вищий навчальний заклад України IV рівня акредитації, який готує фахівців для фінансово-кредитної сфери та підвищує їхню кваліфікацію. Університет банківської справи об’єднує чотири інститути у Харкові, Львові, Черкасах та Інститут банківських технологій та бізнесу у м. Києві.

ДП ”Укрметртестстандарт”: повірка та калібрування приладів для вимірювання зусиль натягу тросів і арматури

Для підприємств, що займаються монтажними роботами, експлуатацією або обслуговуванням конструкцій з використанням тросів, тяг, розтяжок, підвішених кабелів, струмопровідних проводів актуальне завдання по контролю їх ступеня натягу. Від її вирішення безпосередньо залежить безаварійність і безпека експлуатації даного об'єкта. Вимірювання натягу тросів - завдання, пов'язане не тільки з забезпеченням безпеки споруд, конструкцій і механізмів, а також і з загрозою здоров'ю та життю людини.

Експорт: стратегія нашого майбутнього

Вироблення ефективної стратегії розвитку експортного потенціалу на національному рівні має стати державним пріоритетом. А стратегічний підхід при виході бізнесу на новий ринок обов'язковий. До такого висновку прийшли учасники III Міжнародного економічного саміту «Україна і світ. Новий діалог», що відбувся 19-20 жовтня 2016 року в Одесі в рамках Міжнародного Чорноморського транспортного форуму-2016.

1 2 3

Календар подій

Грудень 2018
ПнВтСрЧтПтСбНд
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Розробка сайта - Exipilis