укр рус eng
 

Онлайн-журнал

BITMINTECH: революційний метод заробітку на технологіях

Теми криптовалюти та блокчейну стали одними з найбільш трендових у 2017 році.  Чи відомо Вам про суть та можливості цих нових технологій? У цій статті ми спробуємо пояснити механізм роботи криптовалют та можливості заробітку на них.

Екатерина Балановская: Чего стоит кресло СЕО международной компании?

Руководить сплоченным коллективом, где сотрудники отвечают за свои процессы от А до Я. Приезжать на крутой машине на работу, которая естественно не с 9 до 6. Ходить по ресторанам с клиентами и всегда отлично выглядеть.  Это то, как зачастую характеризуют работу успешного руководителя. О победах и достижениях директора рассказывают многим, но чего по правде стояло кресло СЕО в международной компании сегодня расскажет Екатерина Балановская.

КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ - ЯК ОДНА З ПЕРЕВАГ МЕДІАЦІЇ ПРИ ВИРІШЕННІ СПОРІВ

Сьогодення в бізнес середовищі пропонує нам для врегулювання конфліктів як класичні шляхи - судові процеси, так і альтернативний процес - медіацію.

ТРИ ТАКТИКИ ПЕРЕГОВОРОВ, КОТОРЫЕ ПРИВЕДУТ К УДАЧНОМУ СОГЛАШЕНИЮ

Аналитики Давоса на Всемирном экономическом форуме 2017 представили «TOP 10 skills», жизненно необходимых бизнесу уже к 2020 году. В их числе комплексное решение проблем и умение договариваться.

ЄВРОПЕЙСЬКА НАУКОВО-ПРОМИСЛОВА ПАЛАТА ОЦІНИЛА ЗДОБУТКИ УКРАЇНСЬКОГО ВЧЕНОГО

Відділ освіти і науки Європейської науково-промислової палати нагородив дипломом якості та Золотою медаллю Шостака Анатолія Вікторовича  -  доцента кафедри технічного сервісу та інженерного менеджменту, професора із  спеціальності «Соціологія управління» Національного університету біоресурсів і природокористування України.

Університет банківської справи утримує лідерство щодо працевлаштування випускників

ДВНЗ «Університет банківської справи» – профільний вищий навчальний заклад України IV рівня акредитації, який готує фахівців для фінансово-кредитної сфери та підвищує їхню кваліфікацію. Університет банківської справи об’єднує чотири інститути у Харкові, Львові, Черкасах та Інститут банківських технологій та бізнесу у м. Києві.

ДП ”Укрметртестстандарт”: повірка та калібрування приладів для вимірювання зусиль натягу тросів і арматури

Для підприємств, що займаються монтажними роботами, експлуатацією або обслуговуванням конструкцій з використанням тросів, тяг, розтяжок, підвішених кабелів, струмопровідних проводів актуальне завдання по контролю їх ступеня натягу. Від її вирішення безпосередньо залежить безаварійність і безпека експлуатації даного об'єкта. Вимірювання натягу тросів - завдання, пов'язане не тільки з забезпеченням безпеки споруд, конструкцій і механізмів, а також і з загрозою здоров'ю та життю людини.

Експорт: стратегія нашого майбутнього

Вироблення ефективної стратегії розвитку експортного потенціалу на національному рівні має стати державним пріоритетом. А стратегічний підхід при виході бізнесу на новий ринок обов'язковий. До такого висновку прийшли учасники III Міжнародного економічного саміту «Україна і світ. Новий діалог», що відбувся 19-20 жовтня 2016 року в Одесі в рамках Міжнародного Чорноморського транспортного форуму-2016.

ОЛЕКСАНДР ДАНИЛЕЙКО: «НАШЕ ГОЛОВНЕ ПРАВИЛО – ДІЄВА ПІДТРИМКА УКРАЇНСЬКИХ КОМПАНІЙ У ЇХ ВИХОДІ НА ІНОЗЕМНИЙ РИНОК»

Про те, які сьогодні завдання стосовно виходу українських підприємств на зовнішній ринок стоять перед Міністерством закордонних справ України, які воно має інструменти для їх вирішення, що ще потрібно зробити в цьому напрямку та яку функцію виконує Рада експортерів та інвесторів при МЗС, журналу Київської торгово-промислової палати розповів начальник управління економічного співробітництва МЗС України, заступник голови Ради експортерів та інвесторів при Міністерстві  Олександр Данилейко.

 

МИКОЛА ЗАСУЛЬСЬКИЙ: «МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ – ТІЛЬКИ В ГЛОБАЛЬНІЙ ЕКОНОМІЦІ»

Президент Київської торгово-промислової палати Микола Засульський впевнений: незважаючи на сьогодняшні існуючі реалії Україна має  можливості вивести свою економіку на більш високий ступінь розвитку та використати всі  резерви для заміни втрачених ринків Російської Федерації. Але для цього знадобляться роки важкої роботи, адже миттєво вирішити такі питання нереально. Що має зробити і вже робить держава для підтримки українського експорту, для чого взагалі потрібно займатися цією темою і які можливості Київської торгово-промислової палати доцільно було б використати для підтримки реалізації цього курсу – про це Микола Засульський розповів в інтерв’ю для журналу «Ділова Панорама».

1 2 3

Календар подій

Лютий 2018
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728
вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Розробка сайта - Exipilis