укр eng
 

Зроблено в Києві

На підприємстві «Київполіграфмаш» розроблено нову модель флексодрукарської машини

У жовтні місяці 2020 року на АТ «Київполіграфмаш» завершено виробництво, заводські випробування та сертифікація нової моделі 8-ми фарбової флексодрукарської машини ФДР 600/8, з центральним друкарським циліндром. Вона призначена для багатокольорового друку на різних видах рулонних матеріалів.

   Нова машина  є аналогом заводських серійних машин "ФДР-420/8", які успішно експлуатуються в країнах ЄС та СНД. Але в неї збільшено ширину друку до 620 мм, а також проведені зміни з удосконалення її конструкції.  На машині модернізований привід зміщення формних валів, а також система сушіння та бокового рівняння полотна. На системі управління  натягом матеріалу з боку розмотки встановлена пневматична муфта. Машина оснащена пристроєм завантаження важких рулонів матеріалу.

   Система відеоспостереження забезпечує контроль процесу  як при звичайному, так і при зворотному друку.

   Машина має цифрову систему управління та інтернет-підключення для  дистанційної  діагностики, а необхідна інформація подається на сенсорну панель головного пульта.

    На ній забезпечується високий рівень  безпеки,  підтверджений відповідним сертифікатом ЄС.

 

АТ «Київполіграфмаш»

Читайте також:Надійне електрообладнання «Шнейдер Електрік Україна» - на антарктичній станції «Академік Вернадський»АТ КІЕП займає лідируючі позиції в Україні в сфері розробки і реалізації проектів атомної, теплової і нетрадиційної енергетикиВиробниче об’єднання «Київприлад» готує американські ракети для запуску в космосДП «Антонов» побудував літак «Ан-178» для національної поліції Перу

Календар подій

Травень 2024
ПнВтСрЧтПтСбНд
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Рубрика «Зроблено в Києві»  – це проєкт, який демонструє потенціал підприємств-членів Київської торгово-промислової палати.

Це додаткова можливість для промисловців столиці ознайомити споживачів зі своїми товарами, збільшити впізнаваність бренду, потенційно розширити ринки збуту, розвивати ділові зв’язки.

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права захищені.Розробка сайта - Exipilis