укр eng
 

Комерційні пропозиції

ТОВ «Інтеркарготрак» - виготовлення автофургонів і кузовів на шасі вантажних автомобілів різного розміру і призначення. Переобладнання, ремонт та відновлення пошкоджених фургонів

На підприємстві впроваджена політика у галузі якості, що підтверджена сертифікатом ISO 9001:2015 «Проектування, розробка, виробництво, технічне обслуговування та ремонт автофургонів і кузовів на шасі вантажних автомобілів».

У галузі харчової безпеки наше підприємство сертифіковане за стандартом            ISO 22000:2018 «Виробництво автофургонів та кузовів на шасі вантажних автомобілів для транспортування продуктів харчування, швидкопсувних продуктів з вимогами до різних температурних режимів, промислових і фармацевтичних товарів».

Споживачами нашої продукції є провідні національні логістичні компанії, мережеві супермаркети, м’ясокомбінати, фармацевтичні компанії тощо.

Ми співпрацюємо з провідними світовими  та національними постачальниками шасі  -  Mercedes-Benz, КрАЗ, MAN, Volvo, Scania, DAF, Iveco, Isuzu, Hyundai, Daewoo та іншими.

Наш принцип – індивідуальність. Ми орієнтуємось на потреби наших Замовників і виготовляємо саме ту продукцію, яка їм і потрібна дотримуючись високих стандартів якості та раціонального ціноутворення.

Основним сегментом продукції є рефрижераторні автофургони на шасі вантажних автомобілів зі встановленням холодильно-опалювальних установок. Призначення таких автофургонів – перевезення продуктів харчування, медикаментів та будь-яких вантажів, що вимагають дотримання температурного режиму зберігання і транспортування. Відповідність технології виробництва щодо теплопровідності підтверджена сертифікатами ATP класу FNA та FRC. Види продукції:

- Рефрижераторні, ізотермічні і промтоварні автофургони

- БДФ-контейнери

- тентовані бортові автофургони

- вахтові автомобілі для перевезення робочих бригад;

- автомобільні майстерні, повністю автономні і укомплектовані обладнанням для виконання ремонтних робіт на ділянках магістральних нафто- і газопроводів;

- мобільні медичні кабінети і пересувні лабораторії (рентгенологічні кабінети, стоматологічні, хірургічні, операційні тощо)

- мобільні кабінети для надання банківських послуг (в тому числі броньовані), кабінети надання державних (адміністративних) послуг

- виготовляємо будинки на колесах (кемпери), автономні для тривалих подорожей, туризму і відпочинку.

Безкаркасна технологія виробництва із застосуванням міцних і легких сандвіч-панелей з полімерного склопластику, водостійкої фанери та екструдованого пінополістиролу / пінополіуретану. В поєднанні з конструкційними полімерними клеями і герметиками дозволяє створювати довговічні і витривалі кузови-фургони для різних цілей і потреб замовника.

            На продукцію надається гарантія, виконується гарантійний і післягарантійний ремонт  і обслуговування.

            Підприємство володіє досвідом і необхідною інфраструктурою для виробництва металевих конструкцій різного розміру і складності. Виконує зварювальні роботи з чорного металу, нержавіючого металу та алюмінію. Фрезерна і токарна обробка металів різного квалітету точності. Виконується антикорозійна обробка поверхонь: фарбування, гаряче цинкування чи холодне цинкування. Замовник може надати готові креслення, за яким буде виготовлено бажану конструкцію чи деталь, або креслення буде розроблене нашими інженерами із врахуванням потреб і побажань замовника.

 

18028 м.Черкаси,  Україна, вул.Різдвяна 290

Youtube: https://www.youtube.com/user/ictruck

Instagram: https://www.instagram.com/intercargotruck.llc/

web site: http://ictruck.com/

Тел. +38(050) 460-01-03

 0-800-405665 

 Info@ictruck.com

Читайте також:Адвокатське бюро «Лотиш і Партнери» надає юридичні послуги для бізнесу та фізичних осібРішення в правовій, податковій та фінансовій сферах – SmartsolutionsПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО “МУКАЧІВСЬКИЙ ЛІСОКОМБІНАТ“ТОВ "КОМПАНІЯ"АКТИВ АЛЬЯНС"- НАДІЙНИЙ ПОСТАЧАЛЬНИК ПОСЛУГ ТА ВИРОБНИК ТРУБОПРОВІДНОГО ОБЛАДНАННЯUkrainian Business Award (Українська Бізнес Премія)– Прозорий рейтинг бізнесу України!Адвокатське об’єднання «Ві Ватес»Компанія «КОНСАЛТ ЕНЕРГО» - забезпечення безаварійного функціонування енергетичного устаткування підприємстваЛікарський засіб виробництва Acino в Україні вперше зареєстрований у Європейському СоюзіНовітні індустріальні рішенняПропозиція професійних аудиторських послуг

Календар подій

Листопад 2022
ПнВтСрЧтПтСбНд
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права захищені.Розробка сайта - Exipilis