укр eng
 

Комерційні пропозиції

Ukrainian Business Award (Українська Бізнес Премія)– Прозорий рейтинг бізнесу України!

Нині існує доволі немало премій та нагород в сфері бізнес-індустрії, які вкладають вагомий внесок у розвиток підприємств та корпорацій. Але варто відзначити UBA (Ukrainian Business Award). По-перше, це нагорода досить нова, але значно амбіційніша ніж безліч інших нагород на українському просторі. По-друге, вона має певні переваги перед своїми «колегами» - це і унікальна методика аналітичного дослідження, і кваліфіковані спеціалісти в сфері фінансової аналітики, і використання даних з перевірених джерел для об’єктивної оцінки та визначення переможця. Чесний вибір кращої компанії з-посеред більш ніж 1.200.000 компаній, понад 60.000 номінантів безумовно заслуговує поваги і довіри до методу проведення досліджень.

Ідея створення Ukrainian Business Award належить Іллі Славгородському, офіційному представникові Stevie Award в 4-х країнах світу. Варто зазначити, що Stevie Award – це головна нагорода для світових бізнес-компаній. Співпрацюючи зі Stevie Award Ілля перейняв найкращі техніки аналітики та має співзвучну мету – проінформувати споживача про якісний бізнес на ринку України та створити чесну і якісну конкуренцію в українському бізнес-середовищі. Про свою мету Майкл Галлахер, засновник Stevie Award, сказав так: «Мета моєї премії – відрізнити поганих хлопців від хороших». Також Stevie Award є інформаційним партнером UBA.

Відбір кращої з кращих компаній проходить в три етапи, кожен з яких має свою ціль.

Перший етап – збір даних про компанію. Це відбувається шляхом аналізу інформації зі 104-х достовірних джерел. Проводиться моніторинг 99-ти видів діяльності у 4-х сегментах ринку.

Другий етап – дослідження критеріїв, за якими визначають переможця. Для цього професійні експерти в сфері аналітики, фінансів та економіки детально досліджують всю інформацію про компанію. Сюди входять всі можливі записи в реєстрах, позиція компанії на бізнес-ринку, вивчення ризиків, розгляд виду діяльності та сегментації, в якій конкурує компанія.

Третій та останній етап – безпосередньо визначення переможця. Судді проєкту UBA проводять незалежну оцінку, виходячи із трьох головних критеріїв:

1.    Фінанси компанії.

2.    Позиціонування на ринку.

3.    Аналіз факторів ризику.

Після чого ті ж незалежні експерти виносять рішення стосовно кожної компанії, оцінюючи його балами, найвищий – 100. Таким чином, яка компанія набрала найбільше балів в своєму сегменті та виді діяльності, тій і присуджують звання переможця премії UBA.

Такий метод визначення найуспішнішої компанії в сфері бізнесу є найкращим, оскільки він дає можливість показати чесні результати та справедливе рішення. Ілля Славгородський підійшов до організації даного проєкту з великою уважністю, ретельністю та відповідальністю. Навички роботи в проєкті Stevie Award даються взнаки і гарантують якісний відбір серед сотень номінантів найкращих в своєму сегменті.

Засновник премії Ukrainian Business Award Ілля Славгородський націлений на співпрацю з найуспішнішими компаніями країни, оскільки впевнений, що країна має знати своїх героїв за відзнакою.

Прийняти участь у премії Ukrainian Business Award можливо двома способами:

1. Отримати офіційного листа про номінацію від Української Бізнес Премії.

2. Звернутися до оргкомітету премії та запросити анкету учасника, заповнити її та отримати офіційну відповідь про номінацію.

Сайт - uba.top

Мейл - info@uba.top

Телефон - 0800-313-6-20

Читайте також:Адвокатське бюро «Лотиш і Партнери» надає юридичні послуги для бізнесу та фізичних осібРішення в правовій, податковій та фінансовій сферах – SmartsolutionsПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО “МУКАЧІВСЬКИЙ ЛІСОКОМБІНАТ“ТОВ «Інтеркарготрак» - виготовлення автофургонів і кузовів на шасі вантажних автомобілів різного розміру і призначення. Переобладнання, ремонт та відновлення пошкоджених фургонівТОВ "КОМПАНІЯ"АКТИВ АЛЬЯНС"- НАДІЙНИЙ ПОСТАЧАЛЬНИК ПОСЛУГ ТА ВИРОБНИК ТРУБОПРОВІДНОГО ОБЛАДНАННЯАдвокатське об’єднання «Ві Ватес»Компанія «КОНСАЛТ ЕНЕРГО» - забезпечення безаварійного функціонування енергетичного устаткування підприємстваЛікарський засіб виробництва Acino в Україні вперше зареєстрований у Європейському СоюзіНовітні індустріальні рішенняПропозиція професійних аудиторських послуг

Календар подій

Листопад 2022
ПнВтСрЧтПтСбНд
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права захищені.Розробка сайта - Exipilis