укр eng
 

Комерційні пропозиції

Лікарський засіб виробництва Acino в Україні вперше зареєстрований у Європейському Союзі

Антипсихотичний лікарський засіб нового покоління Арипразол® виробництва фармацевтичного заводу Acino в Україні - «Фарма Старт» успішно пройшов реєстрацію в Республіці Латвія.

Команда компанії працювала над цим майже три роки. Цьому передувало отримання заводом «Фарма Старт» GMP сертифіката Республіки Латвії наприкінці 2019 року, що підтвердило відповідність виробництва Acino в Україні принципам та правилам належної виробничої практики до стандартів та високих регуляторних вимог ринку Європи.

«Стабільна робота фармацевтичного сектору та його розвиток - основа охорони здоров'я майбутніх поколінь та відбудови України. Розширення географії експорту Acino, як другої компанії на вітчизняному фармацевтичному ринку[1], сприятиме підтримці економіки України, особливо у ці воєнні часи. Адже обидва наші підприємства, що оперують на ринку, входять до реєстру великих платників податків[2]. При цьому учасники цього реєстру, за останніми показниками, формують 60% усiх надходжень до держбюджету. Acino не планує відхилятися від своєї стратегії розвитку та продовжує працювати на благо нашої держави», зазначив Євген Заїка, генеральний директор Acino в Україні, регіональний директор Acino в країнах СНД.

Лікарський  засіб  Арипразол®  (арипіпразол) виробляється на заводі  «Фарма Старт» з 2017 року та є генеричним препаратом, який належить до групи атипових нейролептиків, застосовується у дорослих пацієнтів для терапії шизофренії та біполярного афективного розладу (БАР), а також для симптоматичної терапії психічних розладів у дітей з розладами аутистичного спектру (РАС).

Арипразол® входить до всеукраїнської соціальної програми Acino в Україні «З турботою про співвітчизника», спрямованої на підтримку пацієнтів з хронічними захворюваннями серцево-судинної системи та хронічними психічними захворюваннями.

Від початку війни Acino в Україні направила у якості гуманітарної допомоги у гарячі точки  країни  більше 1000 упаковок  лікарського засобу Арипразол® загальною вартістю 365 тис. грн.

У світі молекула арипіпразолу залишається однією із найчастіше призначуваних серед антипсихотичних лікарських засобів завдяки доведеній ефективності та сприятливому профілю безпеки[3]. Acino експортує Арипразол® до Молдови, Азербайджану, Узбекистану, Грузії та Вірменії. У 2021 році вперше було здійснено відвантаження препарату Арипразол® до Кувейту у межах тендерних закупівель Міністерства охорони здоров’я Кувейту.[1] За даними аналітичної системи дослідження фармацевтичного ринку компанії Proxima Research за підсумками 03.2022 р. За обсягами продажу ЛЗ у грошовому вираженні.

[2] https://opendatabot.ua/open/large-tax-payers?page=4, https://opendatabot.ua/open/large-tax-payers?page=8

[3] https://psychcentral.com/blog/top-25-psychiatric-medications-for-2018#Most-Prescribed-Psychiatric-Drugs-for-2018

 

http://acino.ua/news/

Acino в Україні 

Тел.: +38 044 281 23 33, pr_ua@acino.swiss

 

www.acino.swiss

Читайте також:ТОВ «Інтеркарготрак» - виготовлення автофургонів і кузовів на шасі вантажних автомобілів різного розміру і призначення. Переобладнання, ремонт та відновлення пошкоджених фургонівТОВ "КОМПАНІЯ"АКТИВ АЛЬЯНС"- НАДІЙНИЙ ПОСТАЧАЛЬНИК ПОСЛУГ ТА ВИРОБНИК ТРУБОПРОВІДНОГО ОБЛАДНАННЯUkrainian Business Award (Українська Бізнес Премія)– Прозорий рейтинг бізнесу України!Адвокатське об’єднання «Ві Ватес»Компанія «КОНСАЛТ ЕНЕРГО» - забезпечення безаварійного функціонування енергетичного устаткування підприємстваНовітні індустріальні рішенняПропозиція професійних аудиторських послугЗ Інвестиційною компанією INTELEVRAZ інвестиції в Україну – це безпечноДата-центр «Парковий» (ТОВ «Анте Медіам») повідомляє про нові хмарні сервіси, які вже доступні для замовленняЧЕЛА УКРАЇНА – сервісна компанія, яка надає повний спектр послуг з клінінгу, дезінфекції та ПЕСТ контролю

Календар подій

Жовтень 2022
ПнВтСрЧтПтСбНд
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права захищені.Розробка сайта - Exipilis