укр eng
 

Комерційні пропозиції

Компанія SUNSAY ENERGY залучає сонячну енергію для вашої енергонезалежності!

 З нагоди нашого вступу до лав ТПП ми даруємо членам Палати  аудит електроспоживання та індивідуальний розрахунок сонячної станції.

Хочете оптимізувати витрати на своєму підприємстві чи в будинку та відкрити для себе нові можливості?

Встановивши сонячну електростанцію, ви почнете економити та заробляти більше, а також зробите вклад у збереження глобальної екосистеми та перехід планети на відновлювані джерела енергії. Це точно підвищіть конкурентність вашого продукту, адже все більше споживачів обирають соціально відповідальні бренди!

SUNSAY ENERGY вже більше 3-х років встановлює сонячні панелі для бізнесу та приватних домогосподарств. За цей час наші станції почали працювати на підприємствах харчової та легкої промисловості, готельному бізнесі, холодильних складах та офісних центрах; більше 120 приватних домогосподарств виробляють власну енергію та заробляють на “зеленому тарифі” разом з нами. 

Чому це вигідно, навіть без «зеленого тарифу»? Тому що сонячна енергія відкриває перед бізнесом можливості сталого розвитку та незалежності від центрального електропостачання.

У серпні 2021 році відбулося значне підвищення вартості на електроенергію для промислового споживання. У деяких регіонах ціна у пікові години досягає 5,5 грн за 1 кВт*год. Таке підвищення несе за собою збільшення виробничих витрат та зниження прибутку.  Проте цього можна уникнути! З сонячними панелями ваше підприємство зможе економити до 50% електроенергії, знизити собівартість продукції та отримати  2 000 000 грн додаткового прибутку на рік!


Прості й точні рішення виведуть бізнес на принципово новий рівень і додадуть іміджу технологічної компанії. Досвід таких гігантів, як BMW, Audi, Metro і Lidl показує, що сонячна енергетика для бізнесу – це глобальний тренд.

SUNSAY ENERGY – ваш надійний провідник у світ сонячної енергетики. Ми зробимо сонце вашим постачальником невичерпної чистої енергії ;) Як само?

-       Спочатку наші спеціалісти приїдуть до вас із дронами, виміряють площу даху та оцінять, як рухається сонце над вашою будівлею.

-       Далі ми проведемо повний аудит енергоспоживання на виробництві та зробимо персональний план сонячної електростанції.

-       Незабаром, ми вже будемо працювати на вашому даху, і в результаті вже через 1,5 місяці від укладання договору, ваша компанія буде споживати електроенергію власного виробництва.

-       Станція окупиться через 3-4 роки, а після цього, ви ще 20 років будете користуватися власною енергією.

-       Кожного року наші фахівці проводитимуть повний технічний огляд станції ;)

Зателефонувавши за номером +38 044 334 50 10, ви зможете отримати безкоштовний замір даху та детальну консультацію від наших спеціалістів.

На нашому сайті та у соц. мережах ви зможете детальніше ознайомитися з нашою роботою, кейсами та життям компанії.

Сайт: https://sunsayenergy.com

Instagram: https://bit.ly/3En7BBc

Facebook: https://bit.ly/3hD42NE

LinkedIn: https://bit.ly/3kPGGpi

Читайте також:ТОВ «Інтеркарготрак» - виготовлення автофургонів і кузовів на шасі вантажних автомобілів різного розміру і призначення. Переобладнання, ремонт та відновлення пошкоджених фургонівТОВ "КОМПАНІЯ"АКТИВ АЛЬЯНС"- НАДІЙНИЙ ПОСТАЧАЛЬНИК ПОСЛУГ ТА ВИРОБНИК ТРУБОПРОВІДНОГО ОБЛАДНАННЯUkrainian Business Award (Українська Бізнес Премія)– Прозорий рейтинг бізнесу України!Адвокатське об’єднання «Ві Ватес»Компанія «КОНСАЛТ ЕНЕРГО» - забезпечення безаварійного функціонування енергетичного устаткування підприємстваЛікарський засіб виробництва Acino в Україні вперше зареєстрований у Європейському СоюзіНовітні індустріальні рішенняПропозиція професійних аудиторських послугЗ Інвестиційною компанією INTELEVRAZ інвестиції в Україну – це безпечноДата-центр «Парковий» (ТОВ «Анте Медіам») повідомляє про нові хмарні сервіси, які вже доступні для замовлення

Календар подій

Жовтень 2022
ПнВтСрЧтПтСбНд
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права захищені.Розробка сайта - Exipilis