укр eng
 

Новини Київської ТПП

Продовжується конкурс "Підприємство дружнє до родини".

Цей конкурс організовано Київською ТПП за правилами країн південно східної Європи, де такі конкурси проводяться серед підприємств і організацій, очолюваних жінками, вже 7-ий рік поспіль.

Презентація конкурсу. 

В чому його значимість і суть?

Приймаючи участь у конкурсі шляхом заповнення Анкети, Ви, як керівник та /чи власник підприємства, зможете протестувати та зробити більш дієвою і корисною для власного підриємства політику лояльності до Ваших працівників, розуміння їх потреб, пов»язаних не тільки з виконанням виробничих завдань, а і з необхідністю поєднання їхніх особистих інтересів з роботою, задоволення яких в повній мірі впливає на інтенсивність і якість їхньої праці на виробництві.

Відповіді в Анкеті на такі питання, як, наприклад, - Які цілі Ви прагнете передусім досягти за допомогою політики дружності до родини?, - Пропозиції підприємства для персоналу, спрямовані на підтримку родин?, -Участь працівників у розвитку підприємства – право участі у прийнятті спільних рішень?, Фінансова допомога – послуги для родин працівників?, - є не тільки важливими критеріями оцінювання для Журі конкурсу, але ці та інші питання Анкети допоможуть Вам в подальшому покращити свою соціальну  політику дружнього до родини підприємства.

Підведення підсумків конкурсу Журі, до якого входять відомі в Україні  політики, державні управлінці і успішні підприємці, будуть  оголошені   на Гала-прийомі за участю бізнес спільноти і ЗМІ.

Переможці конкурсу, окрім цінних нагород, отримають можливість участі у Міжнародному конкурсі, отримають суттєву інформаційну рекламну підтримку власного підприємства. як дружнього до родини і сучасного.

Долучайтесь!

Реєструйтесь!

Посилання для реєстрації участі і заповнення Анкети ТУТ  -https://forms.gle/urEj15ALPpvfo92A8

Читайте також:Дводенний семінар "Цифрове майбутнє підприємства": Інноваційні рішення для вашого бізнесуВізит керівництва Київської ТПП до ТОВ “ТК-ДОМАШНІЙ ТЕКСТИЛЬ”Візит представниць Київської ТПП до жіночого комітету Чернігівської ТПППідсумки Саміту Київського клубу у ВільнюсіВідкрито реєстрацію в каталозі "ЕКСПОРТЕРИ МІСТА КИЄВА 2024"Засідання експертної комісії "Столичного стандарту якості"Як мобілізація впливає на український бізнес: про підсумки проведенего семінару в Київській ТППДослідження обізнаності бізнесу про альтернативні джерела енергії в УкраїніForvis Mazars перевертає індустрію професійних послуг новоствореною глобальною мережею з доходом у 5 млрд доларівЕкспортні можливості 2024: як скористатися міжнародними програмами підтримки

Календар подій

Липень 2024
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права захищені.Розробка сайта - Exipilis