укр eng
 

Новини Київської ТПП

Київська торгово-промислова Палата оголошує про проведення Конкурсу серед підприємств і організацій - членів КТПП "Підприємство дружнє до родини"!

Увага всім підприємствам і організаціям - членам Київської Торгово-промислової палати!

 Київська ТПП оголошує про проведення в травні-червні 2023 року започаткованого щорічного локального (регіонального) конкурсу «Підприємство дружнє до родини». 
Мета конкурсу - підтримка та популяризація дружніх до родини підприємств заради забезпечення кращих можливостей для працівників у досягненні балансу між роботою і родиною, а, також, у професійному та кар’єрному зростанні, націленні на створення проактивного і дружнього колективу, здатного прийти до успіху.

Щоб прийняти участь у конкурсі необхідно заповнити реєстраційну форму а, також, «Анкету» та «Заяву», які надіслані членам Київської ТПП електронною поштою.

Журі конкурсу, до складу якого входять видатні політики, державні управлінці та успішні підприємці України, оцінять ваші відповіді у "Анкеті" та визначить Переможців. Переможці конкурсу отримають почесні відзнаки Торгово-промислової палати України і Київської торгово-промислової палати й цінні подарунки, а, також, матимуть шанс прийняти участь у Міжнародному конкурсі «Підприємство дружнє до родини».

Нагадаємо, що в 2022 році в Міжнародному конкурсі «Підприємство дружнє до родини», який проходив  в Чорногорії, прийняла участь «Компанія «ФАВОР» та її співвласниця та директор Раїса Василівна Михайлова, яка стала переможцем в номінації «Від 21 працюючих до 100». 

У Вас такий шанс є вже сьогодні!

Посилання на реєстраційну форму для участі у конкурсі - https://forms.gle/urEj15ALPpvfo92A8

Термін подачі документів - до 29 травня 2023 року (включно).


Переглянути відеоролик Конкурсу

Читайте також:Конкурс "Підприємство дружнє до родини" Долучайтесь!Продовжується конкурс "Підприємство дружнє до родини".Підсумки зустрічі Круглого столу: «Бюро економічної безпеки працює.Чи сталося, як гадалося?»Київська торгово-промислова палата запрошує на 3-денний тренінг для бізнес організацій з підтримки жіночого підприємництваПро візит делегації Київської ТПП й результати участі у бізнес-форумі в м. Новгород-Сіверський.Київська торгово-промислова палата продовжує активно знайомитись з представниками членів підприємств регіонуВідновлення податкових перевірок: що варто знати підприємцям та як готуватисяБізнес-сніданок з Олександром Соколовським: ключ до успішного бізнесу в УкраїніКиївська Палата та Польсько-українська господарча палата: співробітництво та зміцнення зв'язківВідкриваємо нові можливості для бізнесу в співпраці з ООН

Календар подій

Червень 2023
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права захищені.Розробка сайта - Exipilis