укр eng
 

Новини Київської ТПП

Відкриваємо нові можливості для бізнесу в співпраці з ООН

28 березня в Києві відбувся «Ярмарок закупівель та постачальників для потреб ООН», організований спільними зусиллями Міністерства закордонних справ України, Офісу ООН в Україні та Київської торгово-промислової палати.

Захід проводився з метою підтримки національного бізнесу та збільшення обсягів закупівель агенцій ООН на місцевому ринку України. Більше 650 українських бізнес-представників взяли участь в офлайн та онлайн заході.

Ярмарок також мав на меті підвищення обізнаності українського бізнесу щодо практики закупівель ООН та надання агенціям ООН можливості з розширення кола постачальників, отримання більшої інформації про українські товари та послуги, а також обмін думками щодо законодавчих перешкод, які можуть заважати національному бізнесу брати участь у закупівлях.

“МЗС системно допомагає українському бізнесу. Я переконаний, що товари та послуги, які ООН закуповує для допомоги українцям, мають якомога більше закуповуватися локально в Україні. Таким чином ця допомога створюватиме стимули для відновлення національної економіки. В той же час, ми прагнемо суттєво збільшити частку українських постачальників не лише в локальних, але й у глобальних закупівлях ООН. Український бізнес є конкурентоспроможним, відповідає світовим стандартам та може пропонувати товари і послуги гарної якості за прийнятною ціною”, - заявив міністр Дмитро Кулеба.

Ключові сектори закупівель ООН включають будівництво, харчову промисловість, транспорт та логістику.

“Український бізнес і надалі відіграватиме ключову роль у відбудові країни. Інвестиції та розвиток допоможуть створити робочі місця, які потрібні людям. За допомогою цього ярмарку ООН прагне поглибити існуючу співпрацю з бізнес-спільнотою”, – зазначила Деніз Браун, координаторка системи ООН в Україні.

“Сьогодні я звертаюсь до наших українських виробників — учасників ярмарку. Ви маєте унікальну можливість з перших рук отримати повну інформацію про особливості системи закупівель агенцій, програм і фондів ООН, дізнатись про вимоги до учасників для успішної участі в тендерах, обговорити інші актуальні питання співпраці, а також матимете можливість провести індивідуальні зустрічі, безпосередньо поспілкуватися з представниками організації”, – зазначив президент Київської торгово-промислової палати Микола Засульський.

Під час заходу учасники також мали можливість ознайомитися з платформою UN Global Marketplace, за допомогою якої ООН щорічно закуповує товари та послуги на суму понад 30 мільярдів доларів США. Це унікальна платформа, де всі агенції ООН публікують свої запити щодо закупівель. Вона є “єдиним вікном”, за допомогою якого підприємства можуть відстежувати тендерні оголошення та подавати пропозиції.

Фото: "Медіацентр" ДП "ГДІП"/ Фіалковська Анна

Читайте також:Конкурс "Підприємство дружнє до родини" Долучайтесь!Продовжується конкурс "Підприємство дружнє до родини".Підсумки зустрічі Круглого столу: «Бюро економічної безпеки працює.Чи сталося, як гадалося?»Київська торгово-промислова палата запрошує на 3-денний тренінг для бізнес організацій з підтримки жіночого підприємництваПро візит делегації Київської ТПП й результати участі у бізнес-форумі в м. Новгород-Сіверський.Київська торгово-промислова Палата оголошує про проведення Конкурсу серед підприємств і організацій - членів КТПП "Підприємство дружнє до родини"!Київська торгово-промислова палата продовжує активно знайомитись з представниками членів підприємств регіонуВідновлення податкових перевірок: що варто знати підприємцям та як готуватисяБізнес-сніданок з Олександром Соколовським: ключ до успішного бізнесу в УкраїніКиївська Палата та Польсько-українська господарча палата: співробітництво та зміцнення зв'язків

Календар подій

Червень 2023
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права захищені.Розробка сайта - Exipilis