укр eng
 

Новини Київської ТПП

Нові можливості для українського бізнесу: запрошуємо на Ярмарок закупівель та постачальників

З метою підтримки українських експортерів запрошуємо українські підприємства 28 березня взяти участь у Ярмарку закупівель та постачальників для потреб ООН (UN Procurement and Vendor Fair), який проводиться МЗС України спільно з ООН та Київською Торгово-промислової палатою.

Мета ярмарку – надати вітчизняним виробникам повну інформацію про особливості системи закупівель агенцій, програм і фондів ООН, вимоги до учасників для успішної участі в тендерах, обговорити інші актуальні питання співпраці з міжнародними організаціями.

Передбачено проведення виставки-презентації агенцій ООН в Україні та вітчизняних підприємств, а також проведення індивідуальних зустрічей та переговорів. Під час заходу ви матимете можливість безпосередньо поспілкуватися з представниками агенцій та надати свої пропозиції. 

Запрошуємо компанії, які зацікавлені у постачанні товарів та послуг, співпраці з міжнародними організаціями, до участі в заході!

Участь у заході та виставці є безкоштовною для профільних компаній за умови попередньої реєстрації та підтвердження участі. 

Мова заходу — українська та англійська.

Формат — особиста присутність учасників або можливість підключення онлайн через Zoom.

Будь ласка, зареєструйтесь на захід за посиланням до 23 березня 23:59.

Лист-підтвердження реєстрації із зазначенням формату участі та детальна інформація про подію будуть надіслані на вашу електронну адресу.

З питань участі у заході, будь ласка, звертайтеся до Руді Миколи Петровича (rudya@kcci.org.ua) та Мозольової Ірини Дмитрівни (mozoleva@kcci.org.ua)

Довідково. У 2022 році 24 структури ООН в Україні здійснили закупівлі на понад 300 мільйонів доларів, зокрема продукції агропромислового комплексу та харчування, товарів легкої промисловості, транспортні послуги, ІТ. Загалом перелік груп складає майже 30 видів товарів і послуг.

Групи товарів та послуг для закупівель: сільськогосподарська продукція, транспортні засоби, текстильні товари (дитячий одяг, ковдри, постільну білизну, рушники та інше), іграшки для дітей, меблі, офісне приладдя та обладнання, техніку, послуги з перевезення, станції і реагенти/хімікати для очищення води, системи моніторингу забруднення повітря, спеціалізоване рятувальне обладнання та приладдя для розмінування, паливо, медичне та реабілітаційне обладнання, обладнання для виробництва та зберігання електроенергії (генератори, батареї, інвертори, акумулятори, зарядні станції, трансформатори різної потужності, в тому числі промислові), засоби індивідуального захисту, обладнання та засоби для надання невідкладної допомоги, охоронне обладнання та послуги, обладнання та послуги з переробки відходів, стаціонарні лабораторії / або мобільні пристрої екологічного моніторингу, ІТ обладнання, тощо.

Крім того, агенції ООН замовляють послуги з проведення соціологічних опитувань, аналітичних досліджень, організації заходів та оренди приміщень, розробки медіа-контенту, графічного дизайну, друку рекламних матеріалів, розробка макетів, розробники відео та іншого медіа-контенту, послуги графічного дизайну, ІТ-послуги (розробка програм, веб-сайтів, електронних платформ, баз даних та інше) та інженерні послуги, тощо.

Читайте також:Ризики для бiзнесу-2023: поради керівникуПредставники Київської Палати відвідали підприємство "Kylik System"Українські експортери попри війну заключають контракти на Міжнародній виставці GULFOOD-2023 у Дубаї, ОАЕНалагодження ділових зв'язків та підтримка українського бізнесу: про результати проведення міжнародного Трейд-клубу у Київській ТППЗалучення підприємств будівельного комплексу до виконання програм відбудови та оновлення України. Презентація можливостей проекту ONOVA GIS HUBПро мрії та плани на майбутнє: в Київскій ТПП відбулося засідання Комітету жінок-підприємницьДелегація Київської ТПП здійснила візит до ТОВ «Київгума»Підтримуємо один одного та рухаємо світ до Перемоги добраЗроблено в УкраїніЗапрошуємо Вас взяти участь в індивідуальних зустрічах (B2B) з представниками TEM Посольств в Україні

Календар подій

Березень 2023
ПнВтСрЧтПтСбНд
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права захищені.Розробка сайта - Exipilis