укр eng
 

Новини Київської ТПП

Налагодження ділових зв'язків та підтримка українського бізнесу: про результати проведення міжнародного Трейд-клубу у Київській ТПП

Київська торгово-промислова палата давно співпрацює з міжнародними партнерами та організаціями для підтримки розвитку бізнесу в Україні. Ця взаємодія допомагає палаті надавати інформацію про бізнес-можливості в Україні та зміцнювати економічну ситуацію в київському регіоні. 

Спільне засідання, яке відбулося 21 лютого 2023 року, було присвячене налагодженню ділових зв'язків та ознайомленню іноземних дипломатів з економічним потенціалом України. У рамках заходу було обговорено важливі питання, які, безпосередньо, пов’язані з підтримкою українського бізнесу.

На засіданні були присутні не лише Посли, зокрема Чорногорії, Молдови, Лівії та Румунії, а також й представники торговельно-економічних місій Бразилії, Німеччини, Єгипту, Словаччини, Індії, Пакистану, Литви, Малайзії, Ізраїлю, Узбекистану, Словенії, Таджикистану, Чорногорії. Окрім цього, 15 міжнародних організацій, асоціацій та фірм, які займаються розвитком підприємництва, а також 72 українські підприємства. Присутність такого різноманіття ділової спільноти дало можливість учасникам обмінятися досвідом і знаннями, налагодити комункікацію та побачити нові перспективи для розвитку бізнесу й співробітництва.

Під час виступу, організатори Трейд-клубу наголосили на важливості міжнародної підтримки в умовах військового часу та висловили подяку всім учасникам за їх внесок у налагодженні міжнародних ділових зв'язків.
 

«Шановні колеги, після початку зухвалого повномасштабного вторгнення рф на територію України ми живемо в іншому вимірі – війна, загибель людей і знищення нашої інфраструктури. Українська економіка примушена інтенсивно трансформуватися, знаходити нові канали вирішення тих чи інших проблем… Київська Палата, яка є невід’ємною складовою економіки столиці України, також зазнала значного спаду у своїй діяльності. Ми звернулись по допомогу і на це відгукнулись наші партнерські зарубіжні Палати, які невідкладно розпочали активну роботу з надання гуманітарної допомоги Україні та нашій Палаті. Завдяки цьому ми вистояли і наразі твердо стоїмо на ногах»

Крім того, українським підприємцям була надана можливість продемонструвати свої презентації перед членами клубу та провести індивідуальні переговори з представниками інших країн. Серед них був Єгор Стефанович, який представив основні засади діяльності Ліги та геоінформаційний портал ONOVA GIS HUB.

«Я впевнений, що наша спільна мета - не просто відбудувати Україну, а спільними зусиллями зробити її більш стійкою, сучасною, зручною для життя. Завдяки ONOVA GIS HUB ми вже маємо велику кількість нанесених руйнувань в усіх регіонах за різними типами пошкоджень для їх подальшого ефективного відновлення. Крім цього, разом із нинішніми партнерами ми підготували кілька концепт-проєктів відбудови на Київщині, Чернігівщині та в інших регіонах”, — зазначає Голова правління Громадської спілки "Український фонд енергоефективності та енергозбереження" та головний координатор Ліги оновлення України «ONOVA», Єгор Стефанович.

Також серед українських підприємців, представлених на засіданні, були ТОВ "Консалтингова компанія "СІДКОН", чиєю заступником генерального директора є Олена Ткаченко, компанія "ІНТЕРКАРГОТРАК", в особі комерційного директора Сергія Волоського, а також Громадська спілка "Мережа Центрів Інформаційної Підтримки Бізнесу", головою наглядової ради є Артем Ващиленко.

Президент Української спілки промисловців та підприємців Анатолій Кінах у своєму виступі наголосив, що сьогодні особливо важливо, щоб Україна сприймалася як держава з величезним потенціалом у різних галузях, починаючи від сільського господарства та закінчуючи технологіями. Тому необхідно активно просувати Україну на міжнародній арені, розширювати економічні зв'язки та зміцнювати дипломатичні відносини з іншими країнами.

Міжнародний трейд-клуб став успішною подією, яка продемонструвала синергію зусиль Київської ТПП та міжнародних партнерів у підтримці українського бізнесу та розвитку зв'язків. Ми впевнені, що наші зустрічі та переговори принесли користь кожному учаснику, тому ще раз висловлюємо велику подяку за вашу участь та сподіваємося на подальшу співпрацю у майбутньому.

*Фото були зроблені дирекцією "Медіацентр" ГДІП

Читайте також:Ризики для бiзнесу-2023: поради керівникуНові можливості для українського бізнесу: запрошуємо на Ярмарок закупівель та постачальниківПредставники Київської Палати відвідали підприємство "Kylik System"Українські експортери попри війну заключають контракти на Міжнародній виставці GULFOOD-2023 у Дубаї, ОАЕЗалучення підприємств будівельного комплексу до виконання програм відбудови та оновлення України. Презентація можливостей проекту ONOVA GIS HUBПро мрії та плани на майбутнє: в Київскій ТПП відбулося засідання Комітету жінок-підприємницьДелегація Київської ТПП здійснила візит до ТОВ «Київгума»Підтримуємо один одного та рухаємо світ до Перемоги добраЗроблено в УкраїніЗапрошуємо Вас взяти участь в індивідуальних зустрічах (B2B) з представниками TEM Посольств в Україні

Календар подій

Березень 2023
ПнВтСрЧтПтСбНд
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права захищені.Розробка сайта - Exipilis