укр eng
 

Новини Київської ТПП

Делегація Київської ТПП здійснила візит до ТОВ «Київгума»

«Київгума» - лідер ринку України з виробництва виробів із гуми, латексу, ПВХ, ТЕП та силікону. Він виготовляє понад 4 тис. найменувань продукції для всіх галузей народного господарства. Виробничі потужності та високоточне обладнання дозволяють надавати всі послуги з виробництва виробів від розробки складу суміші та проєктування до їх виготовлення.

15 лютого 2023 року керівництво Палати відвідало ТОВ "Київгума", яке є членом Київської ТПП з 1955 року. У зустрічі взяли участь президент КТПП Микола Засульський, віцепрезиденти Людмила Сізікова, Володимир Коляденко та Віталій Майстренко, а також генеральний директор ТОВ "Київгума" Андрій Острогруд.

 На зустрічі сторони обговорювали перспективи подальшої співпраці, необхідність забезпечення державної підтримки українських виробників та поділилися досвідом роботи в умовах війни й планами на майбутнє.

«Цей візит надзвичайно важливий,тому що він дає впевненість виїжджати, безпосередньо, до наших членів і на місці з‘ясовувати конкретні проблеми, які потребують свого вирішення», - наголошує президент КТПП Микола Засульський.

 Наприкінці генеральний директор підприємства зміг провести невелику екскурсію шоурумом та виробничими цехами, де ознайомив з механізмом роботи компанії зсередини.

«Щиро вдячні Київській ТПП та її керівникам за активну позицію і відкритість до конструктивного діалогу з бізнесом», - підкреслює «Київгума».

 Ми дякуємо компанії та іншим членам Палати за довіру, багаторічну співпрацю, відповідальність та сильну роботу задля майбутнього розвитку українського бізнесу!

Читайте також:Страйк - це форс-мажор!"Податкові ризики підприємств та шляхи їх вирішення. Як зберегти гроші?"Участь у засіданні Комітету з питань експорту та інвестицій та Комітету з питань промисловостіЗапрошуємо Вас взяти участь в онлайн-конференції "Проблеми теплофізики та теплоенергетики"Відзначили видатних лідерів та фахівців харчової промисловостіГарантія якості: як в Києві пройшов конкурс "Столичний стандарт якості"З Днем працівників харчової промисловості!Навчальна програма Export Academy 2023Шановні працівники машинобудівного комплексуПро співпрацю між Україною та Польщею

Календар подій

Листопад 2023
ПнВтСрЧтПтСбНд
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права захищені.Розробка сайта - Exipilis