укр eng
 

Новини Київської ТПП

Делегація Київської ТПП здійснила візит до ТОВ «Київгума»

«Київгума» - лідер ринку України з виробництва виробів із гуми, латексу, ПВХ, ТЕП та силікону. Він виготовляє понад 4 тис. найменувань продукції для всіх галузей народного господарства. Виробничі потужності та високоточне обладнання дозволяють надавати всі послуги з виробництва виробів від розробки складу суміші та проєктування до їх виготовлення.

15 лютого 2023 року керівництво Палати відвідало ТОВ "Київгума", яке є членом Київської ТПП з 1955 року. У зустрічі взяли участь президент КТПП Микола Засульський, віцепрезиденти Людмила Сізікова, Володимир Коляденко та Віталій Майстренко, а також генеральний директор ТОВ "Київгума" Андрій Острогруд.

 На зустрічі сторони обговорювали перспективи подальшої співпраці, необхідність забезпечення державної підтримки українських виробників та поділилися досвідом роботи в умовах війни й планами на майбутнє.

«Цей візит надзвичайно важливий,тому що він дає впевненість виїжджати, безпосередньо, до наших членів і на місці з‘ясовувати конкретні проблеми, які потребують свого вирішення», - наголошує президент КТПП Микола Засульський.

 Наприкінці генеральний директор підприємства зміг провести невелику екскурсію шоурумом та виробничими цехами, де ознайомив з механізмом роботи компанії зсередини.

«Щиро вдячні Київській ТПП та її керівникам за активну позицію і відкритість до конструктивного діалогу з бізнесом», - підкреслює «Київгума».

 Ми дякуємо компанії та іншим членам Палати за довіру, багаторічну співпрацю, відповідальність та сильну роботу задля майбутнього розвитку українського бізнесу!

Читайте також:Ризики для бiзнесу-2023: поради керівникуНові можливості для українського бізнесу: запрошуємо на Ярмарок закупівель та постачальниківПредставники Київської Палати відвідали підприємство "Kylik System"Українські експортери попри війну заключають контракти на Міжнародній виставці GULFOOD-2023 у Дубаї, ОАЕНалагодження ділових зв'язків та підтримка українського бізнесу: про результати проведення міжнародного Трейд-клубу у Київській ТППЗалучення підприємств будівельного комплексу до виконання програм відбудови та оновлення України. Презентація можливостей проекту ONOVA GIS HUBПро мрії та плани на майбутнє: в Київскій ТПП відбулося засідання Комітету жінок-підприємницьПідтримуємо один одного та рухаємо світ до Перемоги добраЗроблено в УкраїніЗапрошуємо Вас взяти участь в індивідуальних зустрічах (B2B) з представниками TEM Посольств в Україні

Календар подій

Березень 2023
ПнВтСрЧтПтСбНд
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права захищені.Розробка сайта - Exipilis