укр eng
 

Новини Київської ТПП

Підтримуємо один одного та рухаємо світ до Перемоги добра

 Київська торгово-промислова палата та столичний бізнес долучилися до благодійної справи. Голова Житомирської обласної військової адміністації Віталій Бунечко з віце-президентом Київської торгово-промислової палати Володимиром Коляденко здійснили мрію 18-річного Богдана Грабара, який пише вірші під псевдонімом "Голова".

 Це юнак, який викликає захоплення, пише про Україну, батьків, життєві перипетії та труднощі, незламність і силу духу.

 

 

Богдан закінчив школу із відзнакою, веде свій блог та збирається видати вже другу збірку поезій. І це попри складний діагноз – ДЦП. Хлопець не може самостійно пересуватися і майже не розмовляє, але за допомогою своїх віршів він говорить набагато більше за інших.

Одним з шанувальників його творчості є Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний, який знайомий з Богданом вже понад рік, та час від часу справляється про його успіхи. 

 

 

Віталій Бунечко та Київська торгово-промислова палата від імені київського бізнесу подарували Богдану електричний візок, на якому він зможе самостійно пересуватися. Тепер талановитий хлопець має можливість краще пізнавати світ навколо та надихатися для нових поезій.

 

 

На врученні подарунку була також Алла Гребенюк – директорка комунальної установи «Інклюзивно-ресурсного центру» Коростишівської міської ради. Саме завдяки їй вийшла перша збірка молодого поета «Особливий лелека». Після року пошуків видавництв, редакторів, художників і, головне, грошей – книги побачили світ. Нині завершується підготовка до публікації другої книги Богдана Голови, хоча у планах вже навіть третя є.

 

 

 А це один з останніх віршів Богдана:

Я хотів полетіти,

та обірвані крила

Їх мені підлатають...

Є люди такі.

Доброта і терпіння - невидима сила

І порізи від ран

Неглибокі такі.

Не глибокі,

коли маєш крихти надії,

Хтось дасть склянку води -

є жага до життя,

Коли ціль доповзти,

долетіти до мрії

І польоту зрозуміть відчуття.

Як то кажуть, є люди що в вогонь і у воду

Що підставлять плече

і за інших горою,

Якщо це так потрібно,

не шукаючи броду

Ризикують.

Й у вир з головою.

Щиро дякую вам,

бо у мене з'являються крила,

Очі сильно закрию

І відчую у небо політ.

Я вас, люди, люблю

й обіймаю щосили,

Милосердям завжди прославлявся вкраїнський наш рід.

Я подякую й тим,

хто у всьому шукав

завжди "правил",

Хто ховався за ширму й у світлі знаходив пітьму.

Я вам дякую щиро,

бо маю на це своє право.

Навіть тим, хто лишився за кадром.

Читайте також:Київська торгово-промислова палата відвідала унікального члена-виробника еко-косметикиШанс заявити про себе: долучайся до конкурсу «Столичний стандарт якості»!Семінар-практикум Київської ТПП: ключові виклики українського бізнесу в умовах санкцій та воєнного стануЗапрошуємо на спільне засідання Комітетів з експорту та інвестицій і безпеки бізнесуКомітет з питань безпеки бізнесу КТПП консультує: новели Кримінального кодексу України. Попереджений – значить озброєний.Зміни внесені в Кримінальний кодекс України у зв’язку з повномасштабним вторгненням росії в УкраїнуКомітет жінок-підприємців Київської ТПП : успішний старт у 2024 році!Страйк - це форс-мажор!"Податкові ризики підприємств та шляхи їх вирішення. Як зберегти гроші?"Участь у засіданні Комітету з питань експорту та інвестицій та Комітету з питань промисловості

Календар подій

Квітень 2024
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права захищені.Розробка сайта - Exipilis