укр eng
 

Новини Київської ТПП

Запрошуємо Вас взяти участь в індивідуальних зустрічах (B2B) з представниками TEM Посольств в Україні

Київська ТПП інформує, що 21 лютого 2023 р. (вівторок) з 10.00 до 16.00 за адресою: м.Київ, вул. Б. Хмельницького, 55, Київська торгово-промислова палата, яка є традиційним ініціатором зустрічей представників зарубіжних та українських ділових кіл, проводить спільне засідання членів палати та Міжнародного Трейд-клубу, що об’єднує понад 60 дипломатичних та торгових представників зарубіжних посольств в Україні.

Основною метою діяльності Трейд-клубу є ознайомлення іноземних дипломатів з економічним потенціалом регіонів, промислових підприємств України, сприяння в установленні ділових контактів між українськими та іноземними підприємцями. Отримані матеріали дипломати використовують для підготовки пропозицій представникам бізнесу та урядам своїх країн для налагодження торговельно-економічних зв’язків з Україною.

Програмою передбачено проведення індивідуальних зустрічей та переговорів з членами Трейд-клубу, де у кожного підприємства тільки один раз на рік є можливість протягом 4-х годин безпосередньо поспілкуватися з представниками Посольств, керівниками торговельно-економічних місій відповідних країн та надати свої пропозиції.

У заході мають намір взяти участь Надзвичайні і Повноважні Посли Бразилії, Молдови, Лівії, Румунії, Чорногорії, Таджикистану, Єгипту.

Керівники торговельно-економічних місій Словаччини, Франції, Великобританії, Пакистану, Польщі, Литви, В’єтнаму, Малайзії, Канади, Ізраїлю, Узбекистану, Бразилії, Данії, Австрії, Бельгії, Норвегії, Іспанії, Словенії.

Міжнародні організації, бізнес-асоціації та фірми, які займаються сприянням розвитку підприємництва: Китайська торгова асоціація, Шведської бізнес-асоціація, Канадсько-українська торгова палата, Українсько-Арабська Ділова Рада, ГС Африканська Спілка, Австралійська ТПП в Україні, Телестудія жінок України, БФ GoUkrainA (США), компанія LIM, Business Mission of Ukraine (Саудівська Аравія), журнал Київ дипломатичний, компанія Кінстеллар (Словакія), Міжнародна торгівельна палата, Консалтингова фірма “Market West Africa“Energy Club, ТД Вина Світу, Асоціація Клуб банкірів, Управління ООН з обслуговування проектів, Центр муніципального менеджменту ООН-Хабітат. Ведеться робота з Посольствами США, Німеччини, Італії, Іспанії, Азербайджану, Нідерландів, Туреччини, Чехії.

Запрошуємо Вас взяти участь у пленарному засіданні в Конференц-залі на 8-му поверсі тадвосторонніх переговорах в Білій бізнес-залі на 2-му поверсі!

Організаційний внесок для участі у заході - 1800 грн. з ПДВ на 1 особу для VIP-членів Київської ТПП, 2000 грн. – для членів палати, 2500 грн. – для інших підприємців (участь у пленарному засіданні та двосторонніх переговорах, знайомства, бейджі, інтерв’ю, фото та відеозйомка, інформаційні матеріали, вода, кава, чай, печиво).

Попередня онлайн-реєстрація обов’язкова за формою:https://forms.gle/eao7FB5a3Le2V5aB6 

(якщо не відкривається, копіюйте для вставлення в поле посилання в браузері).

 

Після реєстрації Ви отримаєте рахунок-фактуру на Вашу електронну адресу.

Отримати додаткову інформацію можна в Центрі підтримки бізнесу Київської ТПП

(керівник Центру - Беліков Михайло Матвійович),

тел.: (044) 482-04-40, (068) 702-04-71;

e-mail: belikov@kcci.org.ua

 

Проект програми заходу додається.

belikov@kcci.org.ua

Читайте також:Ризики для бiзнесу-2023: поради керівникуНові можливості для українського бізнесу: запрошуємо на Ярмарок закупівель та постачальниківПредставники Київської Палати відвідали підприємство "Kylik System"Українські експортери попри війну заключають контракти на Міжнародній виставці GULFOOD-2023 у Дубаї, ОАЕНалагодження ділових зв'язків та підтримка українського бізнесу: про результати проведення міжнародного Трейд-клубу у Київській ТППЗалучення підприємств будівельного комплексу до виконання програм відбудови та оновлення України. Презентація можливостей проекту ONOVA GIS HUBПро мрії та плани на майбутнє: в Київскій ТПП відбулося засідання Комітету жінок-підприємницьДелегація Київської ТПП здійснила візит до ТОВ «Київгума»Підтримуємо один одного та рухаємо світ до Перемоги добраЗроблено в Україні

Календар подій

Березень 2023
ПнВтСрЧтПтСбНд
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права захищені.Розробка сайта - Exipilis