укр eng
 

Новини Київської ТПП

Спільно боремося за майбутнє наших дітей

 Президент Київської торгово-промислової палати, голова Новгород-Сіверського відділення Чернігівського земляцтва в Києві Микола Засульський передав фінансову допомогу для сімей Новгород-Сіверщини, Чернігівської області. 

У місті Києві ми думаємо про нашу північну землю. Ми хочемо передати любов столиці України. Київська торгово-промислова палата має дуже багато зв'язків по всьому світу. Наші представники з Італії захотіли допомогти дітям Сіверщини, які втратили своїх батьків, дітям, які щойно народилися. Світ добрий. Світ думає про нас. Ми захищаємо свою землю, свої сім'ї. ПЕРЕМОГА БУДЕ ЗА НАМИ!" - заявив Микола Засульський.

100 000 грн для 12 сімей - фінансова допомога від італійської родини Кисєльової Тетяни й Данезі Мануєлі. Вони передали гроші, що були подаровані їх новонародженому сину. Бо українські діти зараз потребують найбільше.

По відеозв'язку Тетяна Кисельова зазначила: "Ми боремося за майбутнє наших дітей. У мене сердце рветься дивитися на те, що відбувається в Україні. Всі українці - герої. Світ переживає за Вас. Ви не самі!"

Микола Засульський вручив цю фінансову допомогу родинам, в яких батьки загинули на фронті. Також грошова підтримка - для сімей, де щойно народились малюки. Бо хоч війна продовжує свою чорну ходу, життя все одно триває. І в Україні народжуються діти. Саме на цьому наголосив Президент Київської ТПП і запевнив у подальшій підтримці:

- Бо ця найпівнічніша українська земля найгарячіша для наших сердець. І увесь світ на нашому боці. Бо ми захищаємо свою землю і свої сім'ї. За нами - Правда, а отже і Перемога буде за нами!

Окрім цього усіх діточок пригостили солодкими подарунками та побажали щасливої долі під мирним небом України.

У рамках офіційної частини візиту делегації Чернігівського земляцтва у місті Києві президентом Київської торгово-промислової палати Миколою Засульським та міським головою Новгород-Сіверська Людмилою Ткаченко був підписаний протокол про наміри.

Сторони мають намір об'єднати свої зусилля задля:

 • забезпечення сталого соціального та економічного розвитку і відновлення Новгород-Сіверської міської територіальної громади;
 • створення сприятливих умов для залучення до громади інвестицій, у тому числі іноземних;
 • сприяння розвитку в громаді конкурентноспроможного малого та середнього підприємництва;
 • популяризації громади та її можливостей у м. Київ, а також на міжнародному рівні;
 • пошуку нових, у тому числі інноваційних, шляхів розвитку громади;
 • збільшення в громаді питомої ваги самозайнятого населення;
 • набуття досвіду економічно вигідного використання історичної та духовної спадщини Новгород-Сіверщини, творчого потенціалу і природних ресурсів громади;
 • залучення інвесторів, переробників для запровадження переробки сировини, яка видобувається на території громади, за місцем її видобутку;
 • розширення ринків збуту продукції, яка виготовляється в громаді;
 • розвитку в громаді туризму (рекреаційного, зеленого, зимового, дослідницького, водного, апітуризму тощо), в тому числі різних видів відпочинку громадян;
 • обміну досвідом щодо розвитку бізнес-середовища на окремих територіях, креативної економіки тощо;
 • складання та затвердження місцевих програм розвитку окремих галузей, інвестиційних проєктів, залучення експертів до їх складання й реалізації.

"Ми безмежно задоволені тим, що ми приїхали до Вас. Багато перешкод було на шляху. Нас відмовляли їхати, бо небезпечно..., але, якщо ми їхати не будемо, тоді життя зупиниться, а ми орієнтовані на життя, на майбутнє України! Ми робимо те, що можемо робити. Ми віддаємо частку своєї душі, частку свого серця", - Микола Засульський.

Читайте також:Київська торгово-промислова палата відвідала унікального члена-виробника еко-косметикиШанс заявити про себе: долучайся до конкурсу «Столичний стандарт якості»!Семінар-практикум Київської ТПП: ключові виклики українського бізнесу в умовах санкцій та воєнного стануЗапрошуємо на спільне засідання Комітетів з експорту та інвестицій і безпеки бізнесуКомітет з питань безпеки бізнесу КТПП консультує: новели Кримінального кодексу України. Попереджений – значить озброєний.Зміни внесені в Кримінальний кодекс України у зв’язку з повномасштабним вторгненням росії в УкраїнуКомітет жінок-підприємців Київської ТПП : успішний старт у 2024 році!Страйк - це форс-мажор!"Податкові ризики підприємств та шляхи їх вирішення. Як зберегти гроші?"Участь у засіданні Комітету з питань експорту та інвестицій та Комітету з питань промисловості

Календар подій

Квітень 2024
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права захищені.Розробка сайта - Exipilis