укр eng
 

Новини Київської ТПП

У Київській торгово-промисловій палаті відбулась перша у цьому році міжнародна зустріч з делегацією міста Лондона

 

24 січня 2023 року у Київській ТПП було організовано ділову зустріч з делегацією міста Лондона на чолі з Генеральним директором Лондонської торгово-промислової палати паном Річардом Берджом. До складу делегації також увійшли представники Лондонського Сіті - Ендрю Марсден, член Генеральної Ради корпорації Лондона та пан Том Слейг - член міської Ради Лондона. Метою візиту було налагодження прямих ділових зв’язків між нашими столичними Палатами, членами Палат та підтримка українського бізнесу в умовах воєнного стану.

 

 

Делегацію прийняв президент Київської ТПП Микола Засульський, який у своєму виступі інформував членів делегації про стан економіки України та м. Києва, а також ознайомив з основними напрямками діяльності Київської палати з підтримки українського бізнесу в умовах воєнного стану. Окремо він зупинився на гуманітарній діяльності, яку Палата активно розпочала з перших днів війни. Зокрема він розповів про безпрецедентну гуманітарну допомогу, яку на заклик Київської ТПП надали зарубіжні партнерські Палати – а це тони вантажів ліків, медичного обладнання, продуктів харчування тощо. Членам делегації було передано складений Палатою список інвестиційних проєктів та проєктів з відновлення бізнесу від українських підприємств.

 

 

 

На зустріч були запрошені члени Палати - представники українських компаній, серед яких «Сідкон», «Екопан», «Фавор», «Релеекспорт» та інші, які також мали можливість презентувати свої підприємства та передати пропозиції щодо співробітництва.

 

 

 

Під час зустрічі сторонами було висловлено взаємне прагнення у розвитку прямого співробітництва між нашими Палатами та обговорено конкретні подальші кроки, у тому числі і шляхом укладення відповідної Угоди. Микола Засульський також передав пану Ричарду Берджу запрошення Лондонській ТПП приєднатись до лав Київського Клубу партнерських Палат, який було створено при Київській ТПП і до складу якого увійшли партнерські Палати 13 країн світу.

 

 

«Під час поїздки, ми змогли багато побачити та поспілкуватися з багатьма українськими бізнесменами. І це нас вразило. В цій країні існують великі перспективи для розвитку бізнесу, тому нам було б цікаво співпрацювати з Київською ТПП у тому числі і в рамках Київського Клубу», - говорить Річард Бердж. 

 

 

Микола Засульський подякував британській делегації за підтримку та віру в майбутнє України:

«Шановні колеги, я хотів би подякувати за цю важливу зустріч. Я підкреслюю, що ми не тільки звертаємось по допомогу, але і пропонуємо проєкти з співробітництва від наших підприємств та компаній… Ми передали вам ці проєкти, і будемо раді нашій співпраці у майбутньому. Ми відстояли Київ, відстоїмо і Україну!»

 

 

Нагадаємо, що Велика Британія є 11-тим за розміром торговим партнером України серед європейських країн. Частка Великої Британії в загальному об’ємі складає 3,5% від загального товарообігу з країнами Європи.

Лондонський Сіті - міжнародний фінансовий центр у світі, що генерує 20% ВВП Сполученого Королівства. Він пропонує доступ до глобальних ринків та налічує близько 24 000 малих й середніх підприємств. Оскільки Лондон відкритий для можливостей співробітництва з усього світу, співпраця з бізнес-спільнотою британської столиці дуже важлива для Київської ТПП.

Читайте також:Ризики для бiзнесу-2023: поради керівникуНові можливості для українського бізнесу: запрошуємо на Ярмарок закупівель та постачальниківПредставники Київської Палати відвідали підприємство "Kylik System"Українські експортери попри війну заключають контракти на Міжнародній виставці GULFOOD-2023 у Дубаї, ОАЕНалагодження ділових зв'язків та підтримка українського бізнесу: про результати проведення міжнародного Трейд-клубу у Київській ТППЗалучення підприємств будівельного комплексу до виконання програм відбудови та оновлення України. Презентація можливостей проекту ONOVA GIS HUBПро мрії та плани на майбутнє: в Київскій ТПП відбулося засідання Комітету жінок-підприємницьДелегація Київської ТПП здійснила візит до ТОВ «Київгума»Підтримуємо один одного та рухаємо світ до Перемоги добраЗроблено в Україні

Календар подій

Березень 2023
ПнВтСрЧтПтСбНд
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права захищені.Розробка сайта - Exipilis