укр eng
 

Новини Київської ТПП

Вітаємо ділових жінок з Міжнародним Днем жіночого підприємництва!

Серед компаній-членів Київської торгово-промислової палати великий відсоток тих, які засновані, очолюються жінками-підприємницями.

Ми пишаємося нашими керівницями компаній.

Ми вдячні вам за те, що не припинили вашу діяльність, завзято виборюєте перемогу на своєму великому чи малому підприємстві, забезпечуючи робочі місця, сплачуючи податки, виробляючи вітчизняну продукцію з любов’ю до співвітчизників та величезною жагою до перемоги. 

Міжнародний День жіночого підприємництва (англійською - WED) було започатковане у 2014 році, коли в Нью-Йоруц і Організації Об'єднаних Націй та одночасно в 144 країн світу відзначали найкращих жінок – керівників підприємств, які зробили свій внесок у розвиток економіки, безвідносно до того, було це мале, середнє чи велике підприємство.

В Київській торгово-промисловій палаті в 2017 році було створено Комітет жінок-підприємниць. Очолює Комітет перший віцепрезидент Палати Людмила Сізікова. У його складі – керівники, топ-менеджери, власники компаній з різних сфер економічного життя  – агропромислових підприємств, виробництва продуктів харчування, кондитерських, легкої промисловості та дизайну одяга, аксесуарів, ювелірного мистецтва, художніх виробів, юридичних, консалтингових, бухгалтерських послуг, компанії з управління нерухомістю та інших активів, медицини, психології, екологічних ініціатив, ритейлу, громадських об’єднань, представниці вищих наукових закладів, курсів іноземних мов, рекламних і креативних агентств, поліграфії та інших галузей.

За ініціативи Людмили Сізікової та співголів Комітету жінок-підприємниць в Києві відбулася Перша міжнародна конференція жінок-підприємниць «Успіх в тобі», яка зібрала та об’єднала навколо себе понад 120 представниць бізнесів і не лише столичних, але й інших міст – Херсона , Одеси, Чернігова. У конференції взяли участь гості та експерти з Німеччини, Хорватії, Болгарії, Чорногорії та ін. Конференція стала винятковим місцем для зустрічі та нетворкінгу жінок-лідерів українського бізнесу.

Були плани і на 2022 рік. Але на заваді стала війна.

Вже у березні Комітет поновив свою роботу і за весь цей час робота триває – відбуваються візити підприємниць на виробництва з метою обміну досвідом з колегами, тренінги, онлайн-зустрічі.

Робота з розвитку та підтримки жіночого підприємництва в Київській ТПП триває. У нас великі плани, є можливості для реалізації різноманітних проєктів, у тому числі міжнародних. Ми відкриті до ваших пропозицій!

Дорогі жінки-підприємниці, колеги, партнери, друзі! Вітаємо вас з вашим професійним святом!

Бажаємо залишатися такими ж сильними і непохитними у своїй справі, ідейними, креативними натхненницями, інвесторами, відповідальними роботодавцями, опорою для ваших колективів, вітчизняної економіки та ваших сімей! Якими ви є!

Бажаємо миру!

     Микола Засульський, президент Київської ТПП

        Людмила Сізікова, перший віцепрезидент Київської ТПП, голова Комітету жінок-підприємниць

Читайте також:«Італія та Україна – сталі партнери в усіх сферах економічного і культурного життя. На часі – поглиблення співпраці жінок-підприємниць України та Італії», - Людмила СізіковаЯк мінімізувати втрати від повітряних тривог та відключення електроенергіїЩо робити бізнесу під час відключення електроенергії та повітряних тривог?Людмила Сізікова: «Ми розуміли, що можемо використати цей міжнародний майданчик, не тільки для того, щоб поділитись станом жіночого підприємництва в Україні, його здобутками і викликами, але і, зокрема щоб донести правду про цю війну»Підсумки бізнес-інтенсиву "Фандрайзинг в умовах військового стану: цілі та виклики"Президія Київської ТПП: про підтримку бізнесу та плани на майбутнєСинергія між українським бізнесом та цифровою платформою: результати успішного партнерстваГрантові можливості від USAID: Київська ТПП організувала презентацію програм підтримки українського бізнесуМісяць кібербезпеки: влада та бізнес визначили шляхи сприяння захисту кіберпростору УкраїниВ Україні стартував "Місяць кібербезпеки" тримаємо кіберфронт разом!

Календар подій

Листопад 2022
ПнВтСрЧтПтСбНд
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права захищені.Розробка сайта - Exipilis