укр eng
 

Новини Київської ТПП

Підсумки бізнес-інтенсиву "Фандрайзинг в умовах військового стану: цілі та виклики"

2 листопада 2022 року в стінах Київської ТПП Центр бізнес освіти організував довгоочікуваний тренінг «Фандрайзинг в умовах військового стану: цілі та виклики», спікерами якого виступали бізнес-тренер Світлана Насирова та підприємець, а також власниця виробничого підприємства в Донецькій області Олена Хатмулліна.

 

 

На семінарі були присутні представники різних сфер бізнесу, які бажають отримати знання стостовно того, як залучити фінансування від міжнародних компаній для своєї компанії.

 

Серед основних тез:

 

• сьогодні існує багато можливостей для представників бізнесу отримати фінансування;

 

• ринок грантів працює за принципом грантових конкурсів;

 

• грантові можливості тепер можна побачити на різних цифрових платформах, у тому числі й на «Дія»;

 

• є суттєва різниця між грантом для бізнесу та грантом для представників громадськості;

 

• запропонований на грант проєкт мусить бути чітким та відповідати заявленим вимогам в анонсі.

 

 

 

Тема грантової діяльності, у звʼязку з актуальністю проблеми в Україні, потребує системного підходу та повного занурення. Тому Київська ТПП організовує семінари, які сприятимуть подальшому навчанню та розвитку бізнес - спільноти.

 

На семінарі були присутні представники різних сфер економіки та бізнесу, які бажають отримати знання про те, як залучити фінансування від міжнародних компаній.

Читайте також:«Італія та Україна – сталі партнери в усіх сферах економічного і культурного життя. На часі – поглиблення співпраці жінок-підприємниць України та Італії», - Людмила СізіковаЯк мінімізувати втрати від повітряних тривог та відключення електроенергіїЩо робити бізнесу під час відключення електроенергії та повітряних тривог?Вітаємо ділових жінок з Міжнародним Днем жіночого підприємництва!Людмила Сізікова: «Ми розуміли, що можемо використати цей міжнародний майданчик, не тільки для того, щоб поділитись станом жіночого підприємництва в Україні, його здобутками і викликами, але і, зокрема щоб донести правду про цю війну»Президія Київської ТПП: про підтримку бізнесу та плани на майбутнєСинергія між українським бізнесом та цифровою платформою: результати успішного партнерстваГрантові можливості від USAID: Київська ТПП організувала презентацію програм підтримки українського бізнесуМісяць кібербезпеки: влада та бізнес визначили шляхи сприяння захисту кіберпростору УкраїниВ Україні стартував "Місяць кібербезпеки" тримаємо кіберфронт разом!

Календар подій

Листопад 2022
ПнВтСрЧтПтСбНд
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права захищені.Розробка сайта - Exipilis