укр eng
 

Новини Київської ТПП

Президія Київської ТПП: про підтримку бізнесу та плани на майбутнє

 

За традицією, засідання відкривав президент Палати Микола Засульський, який поінформував про діяльність КТПП в умовах воєнного стану, практичний досвід співпраці з міжнародними організаціями, волонтерство Палати, гуманітарну діяльність та анонсував плани щодо подальших заходів для підтримки українського підприємництва.

Палата забезпечує максимальну підтримку українських виробників та представлення інтересів  малого та середнього бізнесу на міжнародній арені, зокрема для реалізації гуманітарних програм і використання різних запропонованих інструментів економічного розвитку та виставкової діяльності.

Палата всіляко сприяє реалізації міжнародних проектів. Сьогодні український бізнес продовжує отримувати допомогу від міждержавних донорських організацій.

Під час дискусії обговорювалася презентація грантової програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України», а саме особливість, концепція й досвід реалізації грантової діяльності з українськими підприємцями.

Незважаючи на ситуацію в Україні, бізнес зберігає позитивний настрій і докладає зусиль для створення і збереження робочих місць - саме тому понад 15 компаній виразили довіру Київській палаті і подали заяви на членство. Президія затвердила прийняття у члени палати підприємців різних галузей та видів діяльності: компанії з виробництва будівельних матеріалів, транспортно-логістичні, юридичні, консалтингові та інші.

За час воєнного стану виникло багато викликів, які вимагають негайного реагування, однак колектив ТПП і далі функціонує та працює над покращенням економіки й підприємницької справи, докладаючи до цього великих зусиль.

Зміцнення ділових відносин із партнерами, створення умов для подальшої співпраці, зменшення цінових тарифів, продовження сприяння роботи з міжнародними організаціями, оптимізація членської бази та залучення до співпраці нових підприємств — такий був результат засідання.

Читайте також:«Італія та Україна – сталі партнери в усіх сферах економічного і культурного життя. На часі – поглиблення співпраці жінок-підприємниць України та Італії», - Людмила СізіковаЯк мінімізувати втрати від повітряних тривог та відключення електроенергіїЩо робити бізнесу під час відключення електроенергії та повітряних тривог?Вітаємо ділових жінок з Міжнародним Днем жіночого підприємництва!Людмила Сізікова: «Ми розуміли, що можемо використати цей міжнародний майданчик, не тільки для того, щоб поділитись станом жіночого підприємництва в Україні, його здобутками і викликами, але і, зокрема щоб донести правду про цю війну»Підсумки бізнес-інтенсиву "Фандрайзинг в умовах військового стану: цілі та виклики"Синергія між українським бізнесом та цифровою платформою: результати успішного партнерстваГрантові можливості від USAID: Київська ТПП організувала презентацію програм підтримки українського бізнесуМісяць кібербезпеки: влада та бізнес визначили шляхи сприяння захисту кіберпростору УкраїниВ Україні стартував "Місяць кібербезпеки" тримаємо кіберфронт разом!

Календар подій

Листопад 2022
ПнВтСрЧтПтСбНд
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права захищені.Розробка сайта - Exipilis