укр eng
 

Новини Київської ТПП

Синергія між українським бізнесом та цифровою платформою: результати успішного партнерства

Київська ТПП спільно з Комітетом підтримки експорту та інвестицій безперервно працює над зміцненням міжнародних торгових відносин й наданням можливостей для українських компаній, особливо в період воєнного стану.

Під час чергового обговорення з партнерами на засіданні комітету, компанія «Еквітестлаб» поділилася своїм практичним досвідом та думками стосовно нещодавньої роботи з цифровою платформою «Nazovni», презентація якої відбулася 29 вересня 2022 року за участю генерального директора Юлії Ні в стінах Київської ТПП. Вони наголосили, що програма зацікавила їх своїм спрямуванням на міжнародний ринок.

«Оскільки одним з пріоритетів компанії є розвиток міжнародного партнерства та експорт продукції на зовнішні ринки, ми скористались отриманою інформацією та зареєструвались на платформі, де надали відомості про компанію та надіслали свої пропозиції. Робота цифрової платформи «Nazovni» виявилась дуже дієвою. Ми вже отримали оперативні відповіді від 5 посольств, зокрема Естонії, Латвії та Азербайджану».

Беручи участь у заходах, організованих КТПП, українські підприємці можуть почути та отримати корисну інформацію від провідних експертів, і зробити свій внесок у розвиток підтримки експорту України та міжнародного економічного співробітництва.

Читайте також:Спільно боремося за майбутнє наших дітейУ Київській торгово-промисловій палаті відбулась перша у цьому році міжнародна зустріч з делегацією міста ЛондонаГуманітарна місія продовжуєтьсяВітаємо З Різдвом!З Днем адвокатури України!Синергія міжнародного партнерства: Київська ТПП провела 4 Саміт Міжнародного Київського клубу партнерських палатДопомога Київської ТПП спільно з Новгород-Сіверським Земляцтвом триваєПроведення онлайн бізнес-інтенсиву для українських підприємцівЯк мінімізувати втрати від повітряних тривог та відключення електроенергіїЩо робити бізнесу під час відключення електроенергії та повітряних тривог?

Календар подій

Лютий 2023
ПнВтСрЧтПтСбНд
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права захищені.Розробка сайта - Exipilis