укр eng
 

Новини Київської ТПП

Грантові можливості від USAID: Київська ТПП організувала презентацію програм підтримки українського бізнесу

З метою сприяння розвитку економіки України та забезпеченню функціонування роботи українських підприємців в умовах воєнного стану, 17 жовтня 2022 року Київська ТПП спільно з Програмою USAID «Конкурентоспроможна економіка України» та з Комітетом підтримки експорту та інвестицій провела презентацію програми підтримки відновлення та безперервності бізнесу й грантової програми підтримки участі в торгових місіях та виставках.

Актуальність теми викликала великий інтерес: до ZOOM доєдналися більше ніж 100 учасників, серед яких представники бізнесу, регіональних торгових палат, агентств з розвитку інвестицій, керівників та представників органів місцевої влади. Модератором заходу виступав віцепрезидент Київської ТПП — Володимир Коляденко.

Тема конференції була присвячена обговоренню особливостям роботи грантової діяльності, виділенню пріоритетних завдань, а також подальшим перспективам підтримки малого та середнього бізнесу.
Заступниця керівниці Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» Тетяна Грищенко розповіла аудиторії про свій практичний досвід реалізації грантової діяльності в роботі з українськими підприємцями та синергії співпраці з Офісом розвитку підприємництва та експорту. Окрім цього вона анонсувала про створення нових грантових програм, включаючи програму підтримки жіночого й сімейного підприємництва. 

«Найближчим часом ми плануємо відкрити таку програму, оскільки впевнені що вона дуже потрібна саме зараз, враховуючи скільки чоловіків на фронті й скільки жінок вимушені ставати єдиними хто приносить хліб в родину».

Детально  дала роз'яснення загальної концепції, фінансового питання та критеріїв відбору підприємців для участі у грантових програмах менеджер Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» Тетяна Павленко. У своєму виступі вона роз'яснила учасникам як, і за якими критеріями відбувається відбір заявок на схвалення гранту. Було також пояснено концепцію трьох наявних грантових програм, включаючи програму «Безперервність та відновлення бізнесу», яка приймає заявки на реалізацію діяльності з підтримки безперервності та відновлення бізнесу, розширенням й розростанням на зовнішні ринки, а також підтримкою рівня наявних бізнес-можливостей або їхнім покращенням.

В рамках грантових програм також передбачають підтримку участі в конференціях, виставках та інших бізнес-івентах в Україні та за кордоном.   

«Насправді сьогодні ми відповідаємо на запити набагато швидше. Зараз у вас є можливість поставити питання, тому що так, наживо, ми не спілкуємося за телефоном або іншими засобами. Лише коли переходимо до стадії переговорів», — акцентувала Тетяна Павленко.

Відповідаючи на питання учасників, Тетяна Грищенко  розповіла про роботу грантової діяльності в креативних індустріях.

«… Ми програма для малого та середнього бізнесу. На це ми дивимося з точки зору того, чи є цей бізнес таким, що має потенціал для продажів на українському чи міжнародному ринку… Для нас важливим індикатором грантової діяльності бізнесу є створення нових робочих місць, а також обсяг залучених інвестицій».

Лише об'єднання спільних зусиль усіх секторів бізнесу та економіки зможе сприяти реалізації виходу з конкретних проблем, які зараз стоять перед українською економікою та бізнесом. У зв'язку з цим, Київська ТПП анонсувала продовження вивчення роботи грантової діяльності на бізнес-інтенсиві «Фандрайзинг в умовах військового стану: цілі та виклики: цілі та виклики», що відбудеться 26-27 жовтня 2022 року.

Презентація грантових програм тут

Читайте також:«Італія та Україна – сталі партнери в усіх сферах економічного і культурного життя. На часі – поглиблення співпраці жінок-підприємниць України та Італії», - Людмила СізіковаЯк мінімізувати втрати від повітряних тривог та відключення електроенергіїЩо робити бізнесу під час відключення електроенергії та повітряних тривог?Вітаємо ділових жінок з Міжнародним Днем жіночого підприємництва!Людмила Сізікова: «Ми розуміли, що можемо використати цей міжнародний майданчик, не тільки для того, щоб поділитись станом жіночого підприємництва в Україні, його здобутками і викликами, але і, зокрема щоб донести правду про цю війну»Підсумки бізнес-інтенсиву "Фандрайзинг в умовах військового стану: цілі та виклики"Президія Київської ТПП: про підтримку бізнесу та плани на майбутнєСинергія між українським бізнесом та цифровою платформою: результати успішного партнерстваМісяць кібербезпеки: влада та бізнес визначили шляхи сприяння захисту кіберпростору УкраїниВ Україні стартував "Місяць кібербезпеки" тримаємо кіберфронт разом!

Календар подій

Листопад 2022
ПнВтСрЧтПтСбНд
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права захищені.Розробка сайта - Exipilis