укр eng
 

Новини Київської ТПП

Грантові можливості від USAID: Київська ТПП організувала презентацію програм підтримки українського бізнесу

З метою сприяння розвитку економіки України та забезпеченню функціонування роботи українських підприємців в умовах воєнного стану, 17 жовтня 2022 року Київська ТПП спільно з Програмою USAID «Конкурентоспроможна економіка України» та з Комітетом підтримки експорту та інвестицій провела презентацію програми підтримки відновлення та безперервності бізнесу й грантової програми підтримки участі в торгових місіях та виставках.

Актуальність теми викликала великий інтерес: до ZOOM доєдналися більше ніж 100 учасників, серед яких представники бізнесу, регіональних торгових палат, агентств з розвитку інвестицій, керівників та представників органів місцевої влади. Модератором заходу виступав віцепрезидент Київської ТПП — Володимир Коляденко.

Тема конференції була присвячена обговоренню особливостям роботи грантової діяльності, виділенню пріоритетних завдань, а також подальшим перспективам підтримки малого та середнього бізнесу.
Заступниця керівниці Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» Тетяна Грищенко розповіла аудиторії про свій практичний досвід реалізації грантової діяльності в роботі з українськими підприємцями та синергії співпраці з Офісом розвитку підприємництва та експорту. Окрім цього вона анонсувала про створення нових грантових програм, включаючи програму підтримки жіночого й сімейного підприємництва. 

«Найближчим часом ми плануємо відкрити таку програму, оскільки впевнені що вона дуже потрібна саме зараз, враховуючи скільки чоловіків на фронті й скільки жінок вимушені ставати єдиними хто приносить хліб в родину».

Детально  дала роз'яснення загальної концепції, фінансового питання та критеріїв відбору підприємців для участі у грантових програмах менеджер Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» Тетяна Павленко. У своєму виступі вона роз'яснила учасникам як, і за якими критеріями відбувається відбір заявок на схвалення гранту. Було також пояснено концепцію трьох наявних грантових програм, включаючи програму «Безперервність та відновлення бізнесу», яка приймає заявки на реалізацію діяльності з підтримки безперервності та відновлення бізнесу, розширенням й розростанням на зовнішні ринки, а також підтримкою рівня наявних бізнес-можливостей або їхнім покращенням.

В рамках грантових програм також передбачають підтримку участі в конференціях, виставках та інших бізнес-івентах в Україні та за кордоном.   

«Насправді сьогодні ми відповідаємо на запити набагато швидше. Зараз у вас є можливість поставити питання, тому що так, наживо, ми не спілкуємося за телефоном або іншими засобами. Лише коли переходимо до стадії переговорів», — акцентувала Тетяна Павленко.

Відповідаючи на питання учасників, Тетяна Грищенко  розповіла про роботу грантової діяльності в креативних індустріях.

«… Ми програма для малого та середнього бізнесу. На це ми дивимося з точки зору того, чи є цей бізнес таким, що має потенціал для продажів на українському чи міжнародному ринку… Для нас важливим індикатором грантової діяльності бізнесу є створення нових робочих місць, а також обсяг залучених інвестицій».

Лише об'єднання спільних зусиль усіх секторів бізнесу та економіки зможе сприяти реалізації виходу з конкретних проблем, які зараз стоять перед українською економікою та бізнесом. У зв'язку з цим, Київська ТПП анонсувала продовження вивчення роботи грантової діяльності на бізнес-інтенсиві «Фандрайзинг в умовах військового стану: цілі та виклики: цілі та виклики», що відбудеться 26-27 жовтня 2022 року.

Презентація грантових програм тут

Читайте також:Шановні працівники машинобудівного комплексуПро співпрацю між Україною та ПольщеюЩиро вітаємо із професійним святом – Днем підприємця!Сімейні цінності на першому місці: Київська ТПП нагородила переможців конкурсуДо уваги експортерів!Зміцнення впливу українського бізнесу в європейському середовищіПідсумки зустрічі Круглого столу: «Бюро економічної безпеки працює.Чи сталося, як гадалося?»Про візит делегації Київської ТПП й результати участі у бізнес-форумі в м. Новгород-Сіверський.Київська торгово-промислова палата продовжує активно знайомитись з представниками членів підприємств регіонуВідновлення податкових перевірок: що варто знати підприємцям та як готуватися

Календар подій

Вересень 2023
ПнВтСрЧтПтСбНд
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права захищені.Розробка сайта - Exipilis