укр eng
 

Новини Київської ТПП

В Україні стартував "Місяць кібербезпеки" тримаємо кіберфронт разом!

П’ятий рік поспіль Україна долучається до міжнародної ініціативи з привернення уваги до кіберзахисту: з 1 по 31 жовтня триває "Місяць кібербезпеки".

Повномасштабна війна проти України ведеться російськими агресорами на усіх фронтах, зокрема у кіберпросторі.

Комітет з електронних комунікацій та Антикризовий центр кібернетичного захисту бізнесу при Торгово-промисловій палаті України спільно з органами державної влади організували проведення Місяця кібербезпеки у 2022 році.

Повномасштабна війна проти України ведеться російськими агресорами на усіх фронтах, зокрема у кіберпросторі. Значення кібербезпеки зростає і наше спільне завдання – посилити власну безпеку в кіберпросторі і захистити країну.

Протягом "Кібермісяця" заплановано низку заходів та інформаційних кампаній про кібербезпеку для дітей та дорослих, державних установ та бізнесу.

У рамках Місяця кібербезпеки, 6 жовтня 2022 року проходить день кібербезпеки для студентів вищих навчальних закладів.

Трансляція: https://www.youtube.com/watch?v=m6AzWcfbHBI
План заходів Місяця кібербезпеки можна завантажити тут.

ЯК ЦЕ БУЛО В МИНУЛІ РОКИ:

Звіт Місячника кібербезпеки України 2021

Звіт Місячника кібербезпеки України 2020

Заходи Місячника кібербезпеки України 2019

Звіт Місячника кібербезпеки України 2019

Презентація до Звіту Місячника кібербезпеки України 2019

Заходи Місячника кібербезпеки України 2018

Звіт Місячника кібербезпеки України 2018

Презентація до Звіту Місячника кібербезпеки України 2018

ПРИЄДНУЙТЕСЬ!

Читайте також:«Італія та Україна – сталі партнери в усіх сферах економічного і культурного життя. На часі – поглиблення співпраці жінок-підприємниць України та Італії», - Людмила СізіковаЯк мінімізувати втрати від повітряних тривог та відключення електроенергіїЩо робити бізнесу під час відключення електроенергії та повітряних тривог?Вітаємо ділових жінок з Міжнародним Днем жіночого підприємництва!Людмила Сізікова: «Ми розуміли, що можемо використати цей міжнародний майданчик, не тільки для того, щоб поділитись станом жіночого підприємництва в Україні, його здобутками і викликами, але і, зокрема щоб донести правду про цю війну»Підсумки бізнес-інтенсиву "Фандрайзинг в умовах військового стану: цілі та виклики"Президія Київської ТПП: про підтримку бізнесу та плани на майбутнєСинергія між українським бізнесом та цифровою платформою: результати успішного партнерстваГрантові можливості від USAID: Київська ТПП організувала презентацію програм підтримки українського бізнесуМісяць кібербезпеки: влада та бізнес визначили шляхи сприяння захисту кіберпростору України

Календар подій

Листопад 2022
ПнВтСрЧтПтСбНд
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права захищені.Розробка сайта - Exipilis