укр eng
 

Новини Київської ТПП

Торгово-промислова палата Великого Бірмінгема об’єднується з українськими колегами з Київської торгово-промислової палати

Торгово-промислова палата Великого Бірмінгема підтримала своїх колег в Україні, адже Україна відзначала знаменний день у своїй історії. 24 серпня  виповнилася 31-ї річниця незалежності України від Радянського Союзу. Конфлікт призвів до широкого засудження з боку міжнародної спільноти та безпрецедентних дій з боку лідерів у всьому світі.

На знак підтримки колег з Київської торгово-промислової палати Торгово-промислова палата Великого Бірмінгема (GBCC) вітала торгового радника Дмитра Беспалова в Бірмінгемі.

Пан Беспалов приєднався до міжнародного директора GBCC Менді Хаке під час екскурсії по оптових ринках Бірмінгема, де були визначені майбутні можливості, коли Україна зможе відновити свою повну програму торгівлі з Великобританією.

Менді Хак, міжнародний директор Палати, зазначила: «Бізнес-спільнота тут, у Великому Бірмінгемі, була об’єднана в шоці від вторгнення Росії в Україну, і наші думки залишаються з українським народом, життя якого було зруйноване кризою. Мені було приємно зустрітися з Дмитром і привітати його в Бірмінгемі в цей, звичайно, дуже важкий час.

Хоча торгівля між Великою Британією та Україною зараз ускладнена, важливо, щоб ми підтримували зв’язки з нашими колегами з Палати в Києві, щоб гарантувати, що підприємства будуть готові, коли настане відповідний час для повного відновлення торгівлі».

За даними Міністерства міжнародної торгівлі (DIT), за чотири квартали до кінця першого кварталу 2022 року - до російського вторгнення - загальний обсяг торгівлі товарами та послугами між Великобританією та Україною становив 1,9 мільярда фунтів стерлінгів.

До п’ятірки найбільших товарів, експортованих з Великобританії в Україну протягом цього періоду, входили спеціальне обладнання, автомобілі, медичні та фармацевтичні продукти, текстильні волокна та інші хімічні речовини.

До п’ятірки найбільших товарів Великобританії, імпортованих з України, увійшли чавун і сталь, рослинні олії та жири, зернові культури, олійні насіння та фрукти, а також корми для тварин.

Ендрю Барнс, генеральний менеджер Birmingham Wholesale Markets, сказав: «Ми раді вітати Дмитрова на Birmingham Wholesale Markets.

Ми змогли познайомити його з низкою орендарів – і були виявлені потенційні можливості для торгівлі з Україною. Ми з нетерпінням чекаємо можливості вітати його знову в майбутньому, коли настане відповідний час для розвитку торгових зв’язків з Україною».

На фото: Менді Хак, Дмитров Беспалов і Ендрю Барнс

https://www.greaterbirminghamchambers.com

Читайте також:«Італія та Україна – сталі партнери в усіх сферах економічного і культурного життя. На часі – поглиблення співпраці жінок-підприємниць України та Італії», - Людмила СізіковаЯк мінімізувати втрати від повітряних тривог та відключення електроенергіїЩо робити бізнесу під час відключення електроенергії та повітряних тривог?Вітаємо ділових жінок з Міжнародним Днем жіночого підприємництва!Людмила Сізікова: «Ми розуміли, що можемо використати цей міжнародний майданчик, не тільки для того, щоб поділитись станом жіночого підприємництва в Україні, його здобутками і викликами, але і, зокрема щоб донести правду про цю війну»Підсумки бізнес-інтенсиву "Фандрайзинг в умовах військового стану: цілі та виклики"Президія Київської ТПП: про підтримку бізнесу та плани на майбутнєСинергія між українським бізнесом та цифровою платформою: результати успішного партнерстваГрантові можливості від USAID: Київська ТПП організувала презентацію програм підтримки українського бізнесуМісяць кібербезпеки: влада та бізнес визначили шляхи сприяння захисту кіберпростору України

Календар подій

Листопад 2022
ПнВтСрЧтПтСбНд
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права захищені.Розробка сайта - Exipilis