укр eng
 

Новини Київської ТПП

Проєкт Асоціацій жінок-підприємниць України і західних Балкан

Конференція в м. Кобленц, Німеччина

 

Комітет жінок підприємниць Київської ТПП існує лише з квітня 2017 року, але за цей час вже вдруге стає партнером міжнародних Проектів ремісничої палати м. Кобленц, Німеччина, які спрямовані на розвиток і підтримку асоціацій жінок –підприємниць різних країн.

В минулому році ми стали партнером Проєкту Асоціацій  жінок підприємниць і ремісничих України  і країн  західних  Балкан.

Зокрема, Проєкт об’єднав Комітет жінок підприємниць  ремісничої камери Албанії. Спілку жінок підприємниць  Македонії, Комітет жінок-підприємниць ремісничої камери Призрена (Косово), Спілку жінок підприємниць Войводини  (Сербія), Спілку жінок підприємниць Чорногорії  а, також, два комітети жінок підприємниць з Київської та Чернігівської торгово-промислових палат (Україна).

 Координатором і керівником цього Проекту є реміснича палата м. Кобленц, Німеччина (Handwerkskammer Koblenz), в особі  керівника міжнародних проектів Евеліни Парванової,  а сам Проєкт отримує на підставі запиту sequa фінансування від Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку (BMZ) для здійснення проєкту. Проект розрахований на 3 роки  і наразі він у стадії свого розвитку.

Безумовно, на початку реалізації Проєкту  ми не розраховували на такі значні перешкоди в нашій діяльності, як епідемія «ковід» у світі  та  з лютого 2022 року  військова агресія рф проти України і оголошення у нас в країні воєнного стану. Проте, співпрацю не переривали і намагались виконати наші плани в режимі он-лайн.

І от, наразі, з 18 по 21 липня  2022р. мали чудову нагоду провести конференцію партнерів Проекту  в м. Кобленц!

Від  комітету жінок підприємниць Київської ТПП на цю конференцію   поїхали  підприємниці, члени Київської Палати - співголова комітету Олена Репа та   член комітету Світлана Тхоренко. На порядку денному конференції стояло  багато питань і, зокрема,  таких важливих, як створення загального Реєстру жінок підприємців і ремісних Ассоціацій жінок підприємниць країн, партнерів  Проєкту.

Адже, перший етап проекту в основному стосується  структурування та зміцнення окремих партнерських організацій. І в цьому питанні, беручи участь у Конференції, учасники проекту хотіли  подивитися на актуальну ситуацію в кожній партнерській організації та обмінятись досвідом. Крім того, обговорити подальше стратегічного планування та розглянути інші важливі моменти. Мета полягала в тому, щоб до кінця року показати переконливі успіхи на тему зміцнення партнерських асоціацій.

Конференція  виявилась  дуже насиченою та продуктивною.

Учасники отримали багато професійних кейсів щодо підтримки та освіти малих і середніх підприємців, які  ми плануємо надалі  втілювати у діяльність Комітету жінок-підприємниць Київської ТПП.

Наші представниці відчули підтримку представниць країн, які також мали цей жахливий досвід воєнного стану та періоди відродження суспільства та економіки. 

За словами генерального менеджера Ремісничої палати м. Кобленц пана Ральфа Хеллріча: «Ми проводили ці обговорення, як частину нашої проєктної роботи протягом багатьох років.  Але з огляду на нинішню ситуацію в Україні та російсько-загарбницьку війну, - сказав пан Хеллріч, - фотоповідомлення та новини з Батьківщини наших колег (Хеллріч вказав на пані Репу і Тхоренко, - прим. ред.) тривожні та жахливі, і ми глибоко засуджуємо російські дії.  Тим більше ми сьогодні радіємо їх участі та намагаємось допомогти їм у рамках цього заходу та дотримуватися цілей нашої проєктної роботи.  Ми будемо повністю підтримувати їх, поки вони продовжуватимуть цей шлях!».

Хочу ще додати, що як голова комітету і учасник цього Проєкту, ще  на початку березня 2022 року  я  ініціювала звернення нашої палати до Ремісничої палати Кобленца про надання благодійної допомоги Київській ТПП, яка , як і більшість  організацій та підприємств України, вимушено призупинила свою діяльність  внаслідок  військової агресії рф.  Цю допомогу ми отримали від членів Ремісничої палати і  наразі мали чудову  можливість вручити Подяки і Грамоти керівництву Ремісничої палати за цей чудовий прояв поваги до загальнолюдських цінностей, виявлену підтримку України та українського народу, підтримку підприємництву  та солідарність між Ремісничою Палатою м. Кобленц і  Київською ТПП.

 

Людмила Сізікова

перший віцепрезидент Київської ТПП

Голова комітету жінок-підприємниць КТПП

 

21.07.22 року

Читайте також:«Італія та Україна – сталі партнери в усіх сферах економічного і культурного життя. На часі – поглиблення співпраці жінок-підприємниць України та Італії», - Людмила СізіковаЯк мінімізувати втрати від повітряних тривог та відключення електроенергіїЩо робити бізнесу під час відключення електроенергії та повітряних тривог?Вітаємо ділових жінок з Міжнародним Днем жіночого підприємництва!Людмила Сізікова: «Ми розуміли, що можемо використати цей міжнародний майданчик, не тільки для того, щоб поділитись станом жіночого підприємництва в Україні, його здобутками і викликами, але і, зокрема щоб донести правду про цю війну»Підсумки бізнес-інтенсиву "Фандрайзинг в умовах військового стану: цілі та виклики"Президія Київської ТПП: про підтримку бізнесу та плани на майбутнєСинергія між українським бізнесом та цифровою платформою: результати успішного партнерстваГрантові можливості від USAID: Київська ТПП організувала презентацію програм підтримки українського бізнесуМісяць кібербезпеки: влада та бізнес визначили шляхи сприяння захисту кіберпростору України

Календар подій

Листопад 2022
ПнВтСрЧтПтСбНд
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права захищені.Розробка сайта - Exipilis