укр eng
 

Новини Київської ТПП

Корисні знайомства у колі Комітету жінок-підприємниць

Комітет жінок-підприємниць попри всі обставини, які притаманні нашому сьогоденню, продовжує серію зустрічей з відомими людьми, власниками бізнесу, коучами, які радо готові ділитися досвідом, зв’язками і, можливо, бути партнерами, допомагати знаходити відповіді на проблеми  у бізнесі.

Отже, Комітет жінок-підприємниць, який очолює перший віце-президент Київської ТПП Людмила Сізікова, відбувся!

Юрій Лященко - креативний і вмотивований бізнес-тренер із досвідом навчання підприємців і збільшення прибутку в їхньому бізнесі за короткий проміжок часу, засновник консалтингового НЦ Vektor group. Компанія Юрія Лященка відновила свою роботу в перші дні війни.

Серед безлічі тем і практичних кейсів Юрій віддає перевагу роботі зі своїми клієнтами та допомагає у тому, як збільшити прибутки малому і середньому бізнесу за короткий проміжок часу, охоче ділиться навичками організації, визначення пріоритетів та розвитку у людини, керівника, власника або менеджера аналітичного мислення. 

Юрій Лященко та його команда вірить у те, що добро, зроблене комусь, допомога, подарунок, підтримка, слова віри і любові повертаються до тебе  сторицею. Останні сім років Vektor group допомогає дітям-сиротам та дітям, які опинилися у складних життєвих обставинах.  В 2017 році Юрій заснував Благодійного фонду «Фест добра», який допомагає дітям сформувати у собі стержень міцності і бажання жити і шукати своє призначення.

Юрій Лященко дуже орієнтований на спорт: «Раджу усім нашим підприємцям повернутися до спорту, розпочати «бій» за розвиток підприємства в триваючих умовах війни у нашій державі зі спорту. У спорті люди орієнтовані на результат. Спорт – це те, що у нинішніх умовах може допомогти і розслабитися, і сконцентруватися, поступово побудувати концепцію найближчого майбутнього і почати до нього прямувати. Спорт допомагає зрозуміти, як треба працювати, щоб досягти своєї мети».

Успішних людей відрізняє почуття вдячності, - упевнений Лященко. Успішні люди по своїй суті дуже вдячні, вдячні всім, - вчителю, тренеру, керівнику, колезі, друзям, навіть, якщо стосунки не були теплими, все рівно відбувається обмін енергією і в кінцевому підсумку, люди «навчають» один одного, і, перш за все, лояльності. Психологічні завдання часто у бізнесу пов’язані саме з витримкою. Вона у  бізнесу дуже потрібна. Всі успішні люди завжди з теплом згадують всіх, з ким звела їх доля. Це відчуття вдячності дає їм відчуття того, що вони не самотні у цьому світі». 

 

За словами Юрія, наразі для кожного підприємця та його справи дуже важливі репутація та охоплення аудиторії. У нинішніх умовах бізнесменам доводиться спиратися на особистісні якості, на себе самого та, образно кажучи, на «мою справу, яку я знаю, а я її знаю найкраще».  І що тут найголовніше? Поставте собі запитання: «Чим я відрізняюся від інших?». І тоді ви зрозумієте, наскільки готові до нового виклику, що треба доробляти.

«Чи спиратися на банківські інструменти під час війни? Де знайти гроші?» Спиратися і знайти гроші можна тільки у банку. Про це йшлося розмова з Валерієм Гудзенком - директором департаменту по роботі з ВІП- клієнтами «ТАСкомбанку».

У Валерія не було «стандартного» кар’єрного шляху, адже його досвід включав  практику лікаря-гінеколога. Потім  почався новий етапи у житті після отримання другої і третьої вищої освіти – у банківській справі та управлінні підприємством.

У банківській сфері Гудзенко  працює 12 років. Спочатку був «Свєдбанк», - представництво швецького банку в Україні. Потім розпочалася робота у «ТАСкомбанку». При цьому Валерій є генеральним директором «ТАС фарми» («Аптека ТАС»).

«Моя мета – сприяти зростанню. Наша команда намагається стимулювати підприємців, наших партнерів до роботи з фінансами та банками, до рішучих кроків у бік питання, як працювати і нарощувати фінанси, маючі певні вихідні дані. Всі вітчизняні підприємства як ніколи раніше потребують зараз сильної фінансової екосистеми.Вона зараз «розхитана», війна триває, в усіх галузях спостерігаються «провісання». Банк готовий допомогти, підтримати. Для кожного з вас ми готові ретельно розглядати ситуацію, ваші втрати, готові прораховувати варіанти, оптимізацію, якщо йдеться про кредитні кошти, що може або не може бути заставою і готові прийти разом з вами до певного рішення», - підкреслив Валерій Гудзенко.

«ТАСкомбанк» став членом Київської ТПП. Диплом та членський квиток Валерію Гудзенко вручила перший віце-президент Палати і голова Комітету жінок-підприємниць Людмила Сізікова. Вона запросила керівництво банку на засідання Комітету невипадково.

«Комітет жінок-підприємниць, та й Київська ТПП, наразі намагається запрошувати у гості нових членів, компанії, яким є що запропонувати УСІМ членам Палати з практичної точки зору! Тож такі зустрічі ми плануємо продовжувати і насичувати інформаційний простір Палати цікавими і найголовніше, корисними, знайомствами для ВСІХ», - сказала Людмила Сізікова.

Читайте також:«Італія та Україна – сталі партнери в усіх сферах економічного і культурного життя. На часі – поглиблення співпраці жінок-підприємниць України та Італії», - Людмила СізіковаЯк мінімізувати втрати від повітряних тривог та відключення електроенергіїЩо робити бізнесу під час відключення електроенергії та повітряних тривог?Вітаємо ділових жінок з Міжнародним Днем жіночого підприємництва!Людмила Сізікова: «Ми розуміли, що можемо використати цей міжнародний майданчик, не тільки для того, щоб поділитись станом жіночого підприємництва в Україні, його здобутками і викликами, але і, зокрема щоб донести правду про цю війну»Підсумки бізнес-інтенсиву "Фандрайзинг в умовах військового стану: цілі та виклики"Президія Київської ТПП: про підтримку бізнесу та плани на майбутнєСинергія між українським бізнесом та цифровою платформою: результати успішного партнерстваГрантові можливості від USAID: Київська ТПП організувала презентацію програм підтримки українського бізнесуМісяць кібербезпеки: влада та бізнес визначили шляхи сприяння захисту кіберпростору України

Календар подій

Листопад 2022
ПнВтСрЧтПтСбНд
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права захищені.Розробка сайта - Exipilis