укр eng
 

Новини Київської ТПП

Україна – це ми: наші обличчя, наші вчинки, наше бачення світу навколо. Кожен з нас є частинкою України

У Київській ТПП наразі проходить виставка художніх робіт відових українських майстрів, присвячені видатній оперній співачці, неперевершеній у свій час людині - Соломії Крушельницькій.

Виставка стала результатом співпраці друзів Київської Палати та Фонду, створеному меценатами Нінель Бабієнко та Юрієм Юровим. Цей Фонд було створено у 2011 році задля спомоги митцям та молодим талантам, популяризації української культури в нашій країні та за її межами.

 «Україна – це ми: наші обличчя, наші вчинки, наше бачення світу навколо. Кожен з нас є частинкою України». - зазначає Юрій Юров, президент фонду, - "За час існування ми провели більше 30-ти художніх виставок та творчих конкурсів. Фонд на постійній основі співпрацює та допомагає Національній академії образотворчого мистецтва і архітектури (НАОМА). Однією із сталих традицій є щорічне проведення конкурсу художніх робіт імені Олександра Мурашка та надання стипендій найкращим студентам".

Солосія Крушельницька - видатна українська співачка, педагогиня. За життя вона визнавалася найкращою оперною співачкою світу ! Її голос захоплював силою звуку, дзвінкістю, соковитістю, оксамитовістю, гнучкістю, досконалою вокальною дикцією, віртуозною технікою, благородним тембром...

Вона вчилася в Італії, іноді до самозречення. Музика і спів були її Життям. З 1894 року Крушельницька виступає в театрах Львова, завойовуючи симпатії авдиторії. А в другій половині 1890-х років починає тріумфально виступати на сценах театрів світу: Італії, Іспанії, Франції, Португалії, Польщі, Австрії, Єгипту, Аргентини, Чилі в таких всесвітньовідомих операх, як «Аїда», «Трубадур» Д. Верді, «Фауст» Ш. Гуно, «Чіо-Чіо-Сан» Дж. Пуччіні, «Кармен» Ж. Бізе...

У Дзеркальному залі Львівського театру опери й балету встановлено бронзовий пам'ятник Соломії Крушельницькій скульптора Ярослава Скакуна. А у 2008 році в залі італійського театру «Ла Скала» встановлено скульптурний портрет Крушельницької цього ж автора.

«Ви знаєте, яке то щастя співати своєму народові!

Я така рада, коли бачу, що люди з насолодою слухають, що мовчки співають разом зі мною, що пісня доходить до їх сердець, а мої переживання зливаються з їхніми.  Коли моя пісня несе їх у світ краси і високих прагнень, то це така велика нагорода мені, що про іншу й не мрію», - Соломія Крушельницька.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Читайте також:Боротьба за економічний фронт: Комітет підтримки експорту та інвестицій провели засідання стосовно функціонування виставкової діяльності під час війниБізнес — інтенсив "Фандрайзинг в умовах військового стану: цілі та виклики"Запрошуємо бізнес взяти участь у спільному засіданні членів палати та Міжнародного Трейд-клубуКиївська торгово-промислова палата щиросердно вітає всіх працівників машинобудівної галузі з професійним святом - Днем машинобудівника!Можливості для українського бізнесу під час війниТоргово-промислова палата Великого Бірмінгема об’єднується з українськими колегами з Київської торгово-промислової палати“Найбільша помилка - це поставити бізнес на паузу і чекати закінчення війни” - Василь Хмельницький поділився досвідом з підприємцямиЗасвідчення форс-мажорних обставин (обставин непереборної сили) та отримання СертифікатуКруглий стіл Фіксування та визначення (оцінка) збитків бізнесу, спричинених воєнною агресією російської федераціїВисновок про істотну зміну обставин (hardship)

Календар подій

Жовтень 2022
ПнВтСрЧтПтСбНд
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права захищені.Розробка сайта - Exipilis