укр eng
 

Новини Київської ТПП

Не тільки слова подяки, але й фінансова допомога

Київська ТПП фінансово підтримала шість столичних компаній – членів Палати.

Керівники шести столичних підприємств одержали сертифікати на фінансову допомогу від Київської торгово-промислової палати.

Компанії, яким адресована фінансова допомога – активні учасники економічного життя міста Києва. Вони, попри всі складності та нестандартні ситуації, виклики, які постали у зв’язку з воєнним станом, не опустили руки й продовжували працювати, забезпечуючи економічний тил держави.

Вручив сертифікати президент Київської торгово-промислової палати Микола Засульський. Він, наголосив, що: «Ця допомога стала можливою завдяки гуманітарній, благодійній підтримці з боку європейських партнерів -  Торгово-промисловій палаті Франції. ТПП Франції надала фінансову допомогу для підтримки Київської ТПП та наших членів. Хочу додати, що ваші колективи роблять вагомий внесок у гуманітарну підтримку народу України, забезпечуєте життєдіяльність підприємств під час військового стану. У тому числі і вашими зусиллями наше місто захищає нашу свободу і незалежність».

Отже фінансова допомога з боку європейських партнерів, Торгово-промислової палати Франції, дає можливість працювати далі.

«Ми високо цінуємо партнерські відносини і щиро дякуємо за жести підтримки і волі», - наголосив президент Київської ТПП Микола Засульський.

Читайте також:«Італія та Україна – сталі партнери в усіх сферах економічного і культурного життя. На часі – поглиблення співпраці жінок-підприємниць України та Італії», - Людмила СізіковаЯк мінімізувати втрати від повітряних тривог та відключення електроенергіїЩо робити бізнесу під час відключення електроенергії та повітряних тривог?Вітаємо ділових жінок з Міжнародним Днем жіночого підприємництва!Людмила Сізікова: «Ми розуміли, що можемо використати цей міжнародний майданчик, не тільки для того, щоб поділитись станом жіночого підприємництва в Україні, його здобутками і викликами, але і, зокрема щоб донести правду про цю війну»Підсумки бізнес-інтенсиву "Фандрайзинг в умовах військового стану: цілі та виклики"Президія Київської ТПП: про підтримку бізнесу та плани на майбутнєСинергія між українським бізнесом та цифровою платформою: результати успішного партнерстваГрантові можливості від USAID: Київська ТПП організувала презентацію програм підтримки українського бізнесуМісяць кібербезпеки: влада та бізнес визначили шляхи сприяння захисту кіберпростору України

Календар подій

Листопад 2022
ПнВтСрЧтПтСбНд
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права захищені.Розробка сайта - Exipilis