укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Не тільки слова подяки, але й фінансова допомога

Київська ТПП фінансово підтримала шість столичних компаній – членів Палати.

Керівники шести столичних підприємств одержали сертифікати на фінансову допомогу від Київської торгово-промислової палати.

Компанії, яким адресована фінансова допомога – активні учасники економічного життя міста Києва. Вони, попри всі складності та нестандартні ситуації, виклики, які постали у зв’язку з воєнним станом, не опустили руки й продовжували працювати, забезпечуючи економічний тил держави.

Вручив сертифікати президент Київської торгово-промислової палати Микола Засульський. Він, наголосив, що: «Ця допомога стала можливою завдяки гуманітарній, благодійній підтримці з боку європейських партнерів -  Торгово-промисловій палаті Франції. ТПП Франції надала фінансову допомогу для підтримки Київської ТПП та наших членів. Хочу додати, що ваші колективи роблять вагомий внесок у гуманітарну підтримку народу України, забезпечуєте життєдіяльність підприємств під час військового стану. У тому числі і вашими зусиллями наше місто захищає нашу свободу і незалежність».

Отже фінансова допомога з боку європейських партнерів, Торгово-промислової палати Франції, дає можливість працювати далі.

«Ми високо цінуємо партнерські відносини і щиро дякуємо за жести підтримки і волі», - наголосив президент Київської ТПП Микола Засульський.

Читайте також:ЗАСІДАННЯ КОМІТЕТУ ЖІНОК ПІДПРИЄМНИЦЬ КИЇВСЬКОЇ ТППЗ ДНЕМ ДЕРЖАВНОСТІ УКРАЇНИ !Київська торгово-промислова палата вітає з професійним святом всіх працівників сфери торгівлі!В UNIT.City 3 серпня відбудеться бізнес-конференція «Розвиток підприємництва в умовах війни та післявоєнний період»Запрошуємо взяти участь в Онлайн-зустрічі представників українського та турецького бізнесуПроєкт Асоціацій жінок-підприємниць України і західних БалканКорисні знайомства у колі Комітету жінок-підприємницьУкраїна – це ми: наші обличчя, наші вчинки, наше бачення світу навколо. Кожен з нас є частинкою УкраїниПрезидія Київської ТПП: з думкою про минуле і планами на прийдешні часиБІЗНЕС-СНІДАНОК З ПАВЛОМ КУХТОЮ

Календар подій

Серпень 2022
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права захищені.Розробка сайта - Exipilis