укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

БІЗНЕС-СНІДАНОК З ПАВЛОМ КУХТОЮ

Центр підтримки бізнесу Київської ТПП започаткував проведення бізнес-сніданків

 

Центр підтримки бізнесу Київської ТПП започаткував проведення бізнес-сніданків, де київські підприємці, власники, топ-менеджери, керівники і всіх, кому актуальна тема бізнесу можуть зустрітися у невимушеній атмосфері з відомими людьми, бізнесменами, політиками, експертами запозичити чужий досвід, знайти нових друзів, партнерів, клієнтів.

 

Невимушена бесіда за філіжанкою кави, смаколиками, гострі питання про ведення бізнесу в умовах війни – так відбулось зустріч з Павлом Андрійовичем Кухтою.

Він був першим заступником міністра, виконуючим обов’язки міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України в 2019-2020 р., екс заступником голови Стратегічної групи радників з підтримки реформ, який працював з Лєшеком Бальцеровичем та Іваном Міклошем. Питань було багато – про те, як працювати в умовах війни, про найближче майбутнє малого і середнього бізнесу, про подальшу інтеграцію бізнесу в економічний простів європейських країн, адже Україна – кандидат в члени ЄС.

Головна думка, яка звучала під час зустрічі, - війна – це виклик, жорсткий виклик для усіх. Але це ще й можливості. Різні можливості – встояти, знайти новий вектор для розвитку бізнесу, перебудувати підприємство. Виклик, який може по новому прокласти шлях у майбутнє.

Також всі говорили про те, що без друзів, партнерів по бізнесу не вижити. Необхідно формувати і розвивати партнерство, і, особливо, із закордонними партнерами. Київська ТПП працює у цьому напрямку, розвиває свої стосунки у рамках Клубу партнерських ТПП, який було створено кілька років тому, також формує мережу своїх представників за кордоном, щоб допомагати українським МСБ виходити на ринки Європи.

Читайте також:ЗАСІДАННЯ КОМІТЕТУ ЖІНОК ПІДПРИЄМНИЦЬ КИЇВСЬКОЇ ТППЗ ДНЕМ ДЕРЖАВНОСТІ УКРАЇНИ !Київська торгово-промислова палата вітає з професійним святом всіх працівників сфери торгівлі!В UNIT.City 3 серпня відбудеться бізнес-конференція «Розвиток підприємництва в умовах війни та післявоєнний період»Запрошуємо взяти участь в Онлайн-зустрічі представників українського та турецького бізнесуПроєкт Асоціацій жінок-підприємниць України і західних БалканКорисні знайомства у колі Комітету жінок-підприємницьУкраїна – це ми: наші обличчя, наші вчинки, наше бачення світу навколо. Кожен з нас є частинкою УкраїниНе тільки слова подяки, але й фінансова допомогаПрезидія Київської ТПП: з думкою про минуле і планами на прийдешні часи

Календар подій

Серпень 2022
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права захищені.Розробка сайта - Exipilis