укр eng
 

Новини Київської ТПП

23 червня Європейська рада надала Україні статус кандидата на членство в Європейському Союзі

23 червня Європейська рада надала Україні статус кандидата на членство в Європейському Союзі

Отримання статусу країни-члена ЄС це, в першу чергу, доступ до фінансування та програм ЄС, що зараз для нашої країни є вкрай необхідним.

Наша промисловість, інфраструктура та економіка через війну зазнає величезних втрат та збитків, тож нам життєво необхідні програми їх відновлення, але відновлення вже за європейськими стандартами виробництва, екологічними вимогами, за європейськими технологіями.

Якщо Україна не буде просто чекати на гранти та допомогу, а пропонувати ЄС цікаві та прозорі інвестиційні проєкти та програми, то це суттєво пришвидшить відділення коштів під відбудову промисловості та інфраструктури.

Як і в будь якій справі "під лежачий камінь вода тече дуже повільно, або не тече зовсім". Тож ініціативи мають бути на боці України, бо все це потрібно, в першу чергу, нам.


Також варто пам'ятати, що ЄС це ще і стандарти. Стандарти по боротьбі з корупцією, стандарти діяльності правоохоронних органів та судової системи, стандарти фіскальної політики.

Шлях до членства в ЄС лежить через прозору та незалежну судову систему, впроваджені та дієві антикорупційні політики, реальну боротьбу з корупцією на всіх рівнях. Що це також ефективні та незалежні НАБУ та САП, це забезпечення відповідності національного законодавства про боротьбу з відмиванням грошей стандартам Групи з фінансових заходів (FATF), ухвалення плану реформування всього правоохоронного сектору, реально діючий «антиолігархічний» закон, європейські стандарти захисту прав інтелектуальної власності та багато ін.

Тож роботи у нас, підприємців, у всіх українців, більш ніж достатньо! І дуже важливо, аби громадянське суспільство постійно тримало на контролі темп реалізації державою плану по набуттю Україною повноправного членства в ЄС.

Олександр Липський, голова Комітету сприяння малому та середньому бізнесу Київської ТПП

Читайте також:Конкурс "Підприємство дружнє до родини" Долучайтесь!Продовжується конкурс "Підприємство дружнє до родини".Підсумки зустрічі Круглого столу: «Бюро економічної безпеки працює.Чи сталося, як гадалося?»Київська торгово-промислова палата запрошує на 3-денний тренінг для бізнес організацій з підтримки жіночого підприємництваПро візит делегації Київської ТПП й результати участі у бізнес-форумі в м. Новгород-Сіверський.Київська торгово-промислова Палата оголошує про проведення Конкурсу серед підприємств і організацій - членів КТПП "Підприємство дружнє до родини"!Київська торгово-промислова палата продовжує активно знайомитись з представниками членів підприємств регіонуВідновлення податкових перевірок: що варто знати підприємцям та як готуватисяБізнес-сніданок з Олександром Соколовським: ключ до успішного бізнесу в УкраїніКиївська Палата та Польсько-українська господарча палата: співробітництво та зміцнення зв'язків

Календар подій

Червень 2023
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права захищені.Розробка сайта - Exipilis