укр eng
 

Новини Київської ТПП

23 червня Європейська рада надала Україні статус кандидата на членство в Європейському Союзі

23 червня Європейська рада надала Україні статус кандидата на членство в Європейському Союзі

Отримання статусу країни-члена ЄС це, в першу чергу, доступ до фінансування та програм ЄС, що зараз для нашої країни є вкрай необхідним.

Наша промисловість, інфраструктура та економіка через війну зазнає величезних втрат та збитків, тож нам життєво необхідні програми їх відновлення, але відновлення вже за європейськими стандартами виробництва, екологічними вимогами, за європейськими технологіями.

Якщо Україна не буде просто чекати на гранти та допомогу, а пропонувати ЄС цікаві та прозорі інвестиційні проєкти та програми, то це суттєво пришвидшить відділення коштів під відбудову промисловості та інфраструктури.

Як і в будь якій справі "під лежачий камінь вода тече дуже повільно, або не тече зовсім". Тож ініціативи мають бути на боці України, бо все це потрібно, в першу чергу, нам.


Також варто пам'ятати, що ЄС це ще і стандарти. Стандарти по боротьбі з корупцією, стандарти діяльності правоохоронних органів та судової системи, стандарти фіскальної політики.

Шлях до членства в ЄС лежить через прозору та незалежну судову систему, впроваджені та дієві антикорупційні політики, реальну боротьбу з корупцією на всіх рівнях. Що це також ефективні та незалежні НАБУ та САП, це забезпечення відповідності національного законодавства про боротьбу з відмиванням грошей стандартам Групи з фінансових заходів (FATF), ухвалення плану реформування всього правоохоронного сектору, реально діючий «антиолігархічний» закон, європейські стандарти захисту прав інтелектуальної власності та багато ін.

Тож роботи у нас, підприємців, у всіх українців, більш ніж достатньо! І дуже важливо, аби громадянське суспільство постійно тримало на контролі темп реалізації державою плану по набуттю Україною повноправного членства в ЄС.

Олександр Липський, голова Комітету сприяння малому та середньому бізнесу Київської ТПП

Читайте також:«Італія та Україна – сталі партнери в усіх сферах економічного і культурного життя. На часі – поглиблення співпраці жінок-підприємниць України та Італії», - Людмила СізіковаЯк мінімізувати втрати від повітряних тривог та відключення електроенергіїЩо робити бізнесу під час відключення електроенергії та повітряних тривог?Вітаємо ділових жінок з Міжнародним Днем жіночого підприємництва!Людмила Сізікова: «Ми розуміли, що можемо використати цей міжнародний майданчик, не тільки для того, щоб поділитись станом жіночого підприємництва в Україні, його здобутками і викликами, але і, зокрема щоб донести правду про цю війну»Підсумки бізнес-інтенсиву "Фандрайзинг в умовах військового стану: цілі та виклики"Президія Київської ТПП: про підтримку бізнесу та плани на майбутнєСинергія між українським бізнесом та цифровою платформою: результати успішного партнерстваГрантові можливості від USAID: Київська ТПП організувала презентацію програм підтримки українського бізнесуМісяць кібербезпеки: влада та бізнес визначили шляхи сприяння захисту кіберпростору України

Календар подій

Листопад 2022
ПнВтСрЧтПтСбНд
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права захищені.Розробка сайта - Exipilis