Новини Київської ТПП
Крок назустріч між бізнесом Швейцарії та України
Відбулася зустріч представника Київської ТПП з генеральним директором Женевської ТПП паном Вінсентом Субілія, під час якої детально обговорили існуючі політичні та економічні проблеми для бізнесу.

“На знак солідарності з нашими колегами з Київської торгово-промислової палати, яких ми вітаємо в Палати торгівлі, промисловості та послуг Женеви, ми обговорили незліченну кількість викликів, які необхідно вирішити, та скромну підтримку, яку ми можемо надати їм через безпрецедентну людську трагедію, що розгортається в центрі Європи”, - прокоментував пан Вінсет Субілія.
Дякуємо Женевській ТПП за готовність надати допомогу у розвитку українського підприємництва.
Читайте також:Індекси споживчих цін у м. Києві у вересні 2025 рокуКруглий стіл: «Ведення бізнесу жінками під час війни»Бізнес-коло поповнюється: як відбулося засідання Президії Київської ТПНовий порядок надання послуг із засвідчення документів ЗЕДBusiness Woman Club та Київська торгово-промислова палата підписали Меморандум про співпрацюДо уваги керівників і власників бізнесу підприємств і організацій, членів Київської торгово-промислової палати, м. Києва і УкраїниСердечно вітаємо Вас із Днем машинобудівника!SUNSAY NRGМашинобудування та смарт-промисловість - засідання фокус-групиОсвітня програма «Інвестпроєкти та фінансові ресурси. Практичні кейси»
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права захищені.Розробка сайта - Exipilis
© 2014 Всі права захищені.Розробка сайта - Exipilis