укр eng
 

Новини Київської ТПП

Українська бізнес делегація здійснила візит до Румунії

Подаємо розгорнуту інформацію у відповідь на листи від компаній! «РАЗОМ - МИ СИЛА!»

Економічна місія до Румунії
У період з 16 по 19 травня п. р. відбувся робочий візит української делегації до міста Клуж Напока, Румунія.
Делегацію очолювали начальник відділу підтримки експорту КТПП пані Алла Ромашко та представник палати в Італії пані Жемона Васіле. Метою візиту було налагодження і розвиток торговельних і економічних відносин між двома найвпливовішими регіонами двох країн: Києва та Клуж Напоки.
До складу делегації увійшли представники українського бізнесу - керівники ТОВ «Біо Баланс», пані Любов Лисенко та Оксана Галаган, які представили румунській стороні власний інноваційний продукт. Члени делегації зустрілися з керівництвом обласної адміністрації Клуж, аграрним департаментом Міністерства сільського господарства Румунії та підприємцями регіону для презентації можливостей українського експорту і, зокрема, інноваційної біологічної технології для боротьби зі шкідниками аграрних культур. Наслідком моніторингу зацікавленості серед румунських підприємців були індивідуальні зустрічі з 18 аграрними компаніями 17 травня. За результатами презентації даної технології досягнуто домовленості щодо організації тестової обробки сільськогосподарських культур і участі української компанії у міжнародній виставці AGRO PLANT, яка відбуватиметься у м. Калараш з 02 по 06 червня п. р.
18 травня у приміщенні обласної адміністрації Клуж відбулася робоча зустріч з префектом області пані Іриною Мунтяну, паном Даном Тарчеа - заступником голови державної адміністрації міста Клуж та керівниками впливових інституцій регіону.
Бізнес напрямок був представлений Президентом Торгово-промислової палати Клуж паном Штефаном Флореа Дімітріу, головою Асоціації ремісників паном Аугустіном Фенешан та організатором зустрічі паном Себастіаном Фекете - директором компанії Microvision Consult.
Зустріч мала на меті обговорення можливостей співпраці бізнес середовищ обох країн і, зокрема, регіонів Києва та Клуж.

Пані Префект обласної адміністрації Клуж висловила солідарність українському народові, співчуття родинам загиблих та запевнила у щобічній підтримці цивільного населення України, яке змушене залишати свої домівки внаслідок російської агресії.
На звернення представника КТПП пані Алли Ромашко, голова обладміністрації Клуж запевнила, що румунська сторона надаватиме і надалі гуманітарну допомогу захисникам України. На запит КТПП аптечки швидкої допомоги, медичні засоби, ліки, продукти харчування та засоби гігієни будуть найближчим часом підготовлені для відвантаження.
Українська сторона висловила подяку всьому румунському народові за підтримку України в цій жорстокий боротьбі за право жити на своїй землі, у вільній та щасливій країні. Також було запрошено румунський бізнес до участі у проектах відбудови нашої країни задля її відродження з попелу.
Позитивна реакція і конструктивні пропозиції румунської сторони дозволяють вже зараз виділити невідкладні напрямки для співпраці, які слід започаткувати вже зараз. Саме ці питання стануть основою робочої програми під час наступного візиту делегаці КТПП, яку очолюватиме Президент Микола Засульський.

Читайте також:«Італія та Україна – сталі партнери в усіх сферах економічного і культурного життя. На часі – поглиблення співпраці жінок-підприємниць України та Італії», - Людмила СізіковаЯк мінімізувати втрати від повітряних тривог та відключення електроенергіїЩо робити бізнесу під час відключення електроенергії та повітряних тривог?Вітаємо ділових жінок з Міжнародним Днем жіночого підприємництва!Людмила Сізікова: «Ми розуміли, що можемо використати цей міжнародний майданчик, не тільки для того, щоб поділитись станом жіночого підприємництва в Україні, його здобутками і викликами, але і, зокрема щоб донести правду про цю війну»Підсумки бізнес-інтенсиву "Фандрайзинг в умовах військового стану: цілі та виклики"Президія Київської ТПП: про підтримку бізнесу та плани на майбутнєСинергія між українським бізнесом та цифровою платформою: результати успішного партнерстваГрантові можливості від USAID: Київська ТПП організувала презентацію програм підтримки українського бізнесуМісяць кібербезпеки: влада та бізнес визначили шляхи сприяння захисту кіберпростору України

Календар подій

Листопад 2022
ПнВтСрЧтПтСбНд
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права захищені.Розробка сайта - Exipilis