укр eng
 

Новини Київської ТПП

Україна на Gulfood: обсяг перспективних контрактів складає 145 мільйонів доларів

У Дубаї завершилась 27-а Міжнародна виставка продуктів, напоїв, обладнання для готельно-ресторанного бізнесу та кулінарії країн Перської затоки. Україна у складі 33 компаній вкотре гідно представила свою продукцію світу.

Про це свідчить кількість контактів та бізнес переговорів, яких нараховують близько 15 тисяч за 5 днів роботи виставки. Згідно опитувань компаній, обсяг перспективних контрактів складає 145 мільйонів доларів.

Цього року Україну репрезентували бренди молочної, м’ясної, олійно-жирової продукції, продуктів переробки зі злакових і не тільки. Кожен учасник доповнював свою експозицію інноваціями – або лінійкою органіки, або безглютеновою їжею, або м’ясом тварин, у яких було забезпечено спеціальні умови утримання й спеціальні корми. Організаторами українського колективного стенду «Trade with Ukraine» були Центр підтримки експорту та Київська торгово-промислова палата.

За результатами участі у виставці, українські компанії будуть ставити питання перед владою про фінансову допомогу у виході на зовнішні ринки. Наприклад, влада Азербайджану, Литви, Латвії, Арменії тощо компенсують бізнесу участь у Gulfood. Окрім цього, експоненти на наступний рік просять збільшити площу українського колективного стенду через великий інтерес як з боку компаній до участі у виставці, так і з боку відвідувачів.

Gulfood – щорічна спеціалізована виставка, яка є найбільшою світовою експозицією харчової промисловості. У 2022 році вона зібрала понад 4000 компаній із 120 країн. Експозицію доповнювала насичена ділова програма, що включала конференції з найбільш актуальних тем, семінари, освітні заходи, а також професійні конкурси та премії.

Читайте також:«Італія та Україна – сталі партнери в усіх сферах економічного і культурного життя. На часі – поглиблення співпраці жінок-підприємниць України та Італії», - Людмила СізіковаЯк мінімізувати втрати від повітряних тривог та відключення електроенергіїЩо робити бізнесу під час відключення електроенергії та повітряних тривог?Вітаємо ділових жінок з Міжнародним Днем жіночого підприємництва!Людмила Сізікова: «Ми розуміли, що можемо використати цей міжнародний майданчик, не тільки для того, щоб поділитись станом жіночого підприємництва в Україні, його здобутками і викликами, але і, зокрема щоб донести правду про цю війну»Підсумки бізнес-інтенсиву "Фандрайзинг в умовах військового стану: цілі та виклики"Президія Київської ТПП: про підтримку бізнесу та плани на майбутнєСинергія між українським бізнесом та цифровою платформою: результати успішного партнерстваГрантові можливості від USAID: Київська ТПП організувала презентацію програм підтримки українського бізнесуМісяць кібербезпеки: влада та бізнес визначили шляхи сприяння захисту кіберпростору України

Календар подій

Листопад 2022
ПнВтСрЧтПтСбНд
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права захищені.Розробка сайта - Exipilis