укр eng
 

Новини Київської ТПП

Зміцнюємо дружні стосунки з міжнародними колегами

До Київської торгово-промислової палати завітала бізнес-делегація із Хорватії, що представляє Торгово-промислову палату Загреба.  Дводенний візит мав насичену програму, включаючи презентації хорватських компаній, переговори, ділові вечері та оглядові екскурсії.

Бізнес-делегацію представляли: Вітомір Класич – президент Торгово-промислової палати Загреба, Анджелко Касцел – власник і директор компанії Laser Inzenjering, Роман Круніч – власник і директор компанії Roto Kruna та Івана Аліловіч – директор Загребського повітового туристичного управління.

ТПП Загреба – це організація, що надає різноманітні послуги економіці міста та його округу, просуває та захищає інтереси учасників, а також підтримує зв'язок з місцевим та іноземним бізнесом. Ґрунтуючись на своїй роботі у партнерстві з членами та місцевою, регіональною та державною адміністрацією, Загребська палата відкрита для всіх економічних ініціатив, особливо для тих, які пов'язані з технічним прогресом, покращенням виробництва, підвищенням експортної конкурентоспроможності та створенням робочих місць із загальною метою економічного зростання.

Президент торгово-промислової палати Загреба Вітомір Класич повідомив, що Палата заснована ще у 1852 році та нараховує 47 тисяч членів. Загальний прибуток всіх компаній за 2020 рік склав близько 7 млрд євро. Країна також демонструє хороші економічні показники, адже у другій половині 2021 року ВВП зріс на 16%.

Український експорт до Хорватії становить 36%, а імпорт – 15%. Про це розповів президент Київської ТПП Микола Засульський. Окремо він похвалився економічними показниками країни, адже якщо у 2014 році золотовалютний фонд складав 7 млрд доларів, то сьогодні це 30 млрд доларів, враховуючи те, що у нас триває війна. Сьогодні ми спостерігаємо зростання на 12% зовнішньої торгівлі, а також зовнішній борг України зменшився на 31%.

Хорватія - невеликий ринок, тому з цієї позиції Загребська палата прагне розширення контактів з торговими палатами та компаніями за кордоном, відстежує інтереси бізнесменів у цій галузі та організовує ділові зустрічі у країні та за кордоном. Співпраця з Київською торгово-промисловою палатою триває вже давно, починаючи з 1995 року. Для київських підприємців ринок Хорватії відкриває великі перспективи, тому весь цей час торгово-промислові палати покладають великі зусилля для розвитку вигідних двосторонніх відносин.

В результаті було досягнуто домовленості про подальший розвиток співпраці, збільшення акценту на туристичну галузь та сприяння у дистрибуції обладнання для шліфування та різки металу від хорватських компаній. 

Читайте також:Спільно боремося за майбутнє наших дітейУ Київській торгово-промисловій палаті відбулась перша у цьому році міжнародна зустріч з делегацією міста ЛондонаГуманітарна місія продовжуєтьсяВітаємо З Різдвом!З Днем адвокатури України!Синергія міжнародного партнерства: Київська ТПП провела 4 Саміт Міжнародного Київського клубу партнерських палатДопомога Київської ТПП спільно з Новгород-Сіверським Земляцтвом триваєПроведення онлайн бізнес-інтенсиву для українських підприємцівЯк мінімізувати втрати від повітряних тривог та відключення електроенергіїЩо робити бізнесу під час відключення електроенергії та повітряних тривог?

Календар подій

Лютий 2023
ПнВтСрЧтПтСбНд
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права захищені.Розробка сайта - Exipilis