укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Зміцнюємо дружні стосунки з міжнародними колегами

До Київської торгово-промислової палати завітала бізнес-делегація із Хорватії, що представляє Торгово-промислову палату Загреба.  Дводенний візит мав насичену програму, включаючи презентації хорватських компаній, переговори, ділові вечері та оглядові екскурсії.

Бізнес-делегацію представляли: Вітомір Класич – президент Торгово-промислової палати Загреба, Анджелко Касцел – власник і директор компанії Laser Inzenjering, Роман Круніч – власник і директор компанії Roto Kruna та Івана Аліловіч – директор Загребського повітового туристичного управління.

ТПП Загреба – це організація, що надає різноманітні послуги економіці міста та його округу, просуває та захищає інтереси учасників, а також підтримує зв'язок з місцевим та іноземним бізнесом. Ґрунтуючись на своїй роботі у партнерстві з членами та місцевою, регіональною та державною адміністрацією, Загребська палата відкрита для всіх економічних ініціатив, особливо для тих, які пов'язані з технічним прогресом, покращенням виробництва, підвищенням експортної конкурентоспроможності та створенням робочих місць із загальною метою економічного зростання.

Президент торгово-промислової палати Загреба Вітомір Класич повідомив, що Палата заснована ще у 1852 році та нараховує 47 тисяч членів. Загальний прибуток всіх компаній за 2020 рік склав близько 7 млрд євро. Країна також демонструє хороші економічні показники, адже у другій половині 2021 року ВВП зріс на 16%.

Український експорт до Хорватії становить 36%, а імпорт – 15%. Про це розповів президент Київської ТПП Микола Засульський. Окремо він похвалився економічними показниками країни, адже якщо у 2014 році золотовалютний фонд складав 7 млрд доларів, то сьогодні це 30 млрд доларів, враховуючи те, що у нас триває війна. Сьогодні ми спостерігаємо зростання на 12% зовнішньої торгівлі, а також зовнішній борг України зменшився на 31%.

Хорватія - невеликий ринок, тому з цієї позиції Загребська палата прагне розширення контактів з торговими палатами та компаніями за кордоном, відстежує інтереси бізнесменів у цій галузі та організовує ділові зустрічі у країні та за кордоном. Співпраця з Київською торгово-промисловою палатою триває вже давно, починаючи з 1995 року. Для київських підприємців ринок Хорватії відкриває великі перспективи, тому весь цей час торгово-промислові палати покладають великі зусилля для розвитку вигідних двосторонніх відносин.

В результаті було досягнуто домовленості про подальший розвиток співпраці, збільшення акценту на туристичну галузь та сприяння у дистрибуції обладнання для шліфування та різки металу від хорватських компаній. 

Читайте також:Запрошуємо на засідання Комітету жінок-підприємниць!Комітет жінок-підприємниць активно розпочав роботу в новому роціПередноворічна зустріч VIP-ЧЛЕНІВ палати - у родинному колі Київської торгово-промислової палатиТепло, щиро, святково - Комітет жінок-підприємниць підбив підсумки рокуПромисловий «безвіз» з ЄС, “торговельна війна” з Білоруссю та збитки українських перевізниківСтратегічний план розвитку комітету жінок-підприємниць КТПП – цілі на наступний рік поставлено!Словаччина запрошує!Потенціал співпраці в сфері MICE-індустрії презентували словацькому бізнесуПідприємниці визначили альтернативи вирішення спорів та основи успішної комунікаціїПерших українських «Кіберніндзь» знайдено!

Календар подій

Січень 2022
ПнВтСрЧтПтСбНд
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права захищені.Розробка сайта - Exipilis