укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Потенціал співпраці в сфері MICE-індустрії презентували словацькому бізнесу

Сьогодні MICE-індустрія є однією зі сфер економіки, що найбільш динамічно розвивається у світі. Це найважливіший інструмент стимулювання ділової активності, зростання промислового виробництва та розширення сфери послуг, розвитку коопераційних зв'язків, зміцнення міжрегіонального та міжнародного співробітництва, створення та підтримки сприятливого іміджу країни, демонстрації її ресурсного потенціалу та інвестиційної привабливості на зовнішніх ринках.

29 листопада 2021 року у форматі вебінару відбулась презентація української MICE-індустрії для представників компаній зі Словаччини, що працюють у сфері  ділового туризму. Захід проходив в рамках проєкту «MICE-індустрія - обмін досвідом та можливості співпраці для розвитку транскордонної туристичної індустрії», який реалізується ініціативою «EU4Business: Connecting Companies».

Про потенціал столиці України розповіла Марина Радова - начальниця управління туризму і промоцій КМДА. За її словами, Київ — це багатогранне місто, воно є тим туристичним хабом, що знаходиться в центрі Європи й може претендувати на звання однієї з найпопулярніших європейських туристичних столиць.

Презентували словацьким колегам потенціал України як дестинації для MICE-туризму Марія Юхновець - президент Асоціації вхідних туроператорів України та Дмитро Беспалов - радник Київської торгово-промислової палати. Близько 40 учасників вебінару – представників бізнесу підтвердили потужний потенціал для співпраці.

Нагадуємо, проєкт «EU4Business: Connecting Companies», керується Асоціацією Європейських торгово-промислових палат EUROCHAMBRES і фінансується в рамках ініціативи Європейського Союзу EU4Business. Виконавці проєкту - Словацька торгово промислова палата (м. Братислава) та Київська торгово промислова палата.

Читайте також:Запрошуємо на засідання Комітету жінок-підприємниць!Комітет жінок-підприємниць активно розпочав роботу в новому роціПередноворічна зустріч VIP-ЧЛЕНІВ палати - у родинному колі Київської торгово-промислової палатиТепло, щиро, святково - Комітет жінок-підприємниць підбив підсумки рокуПромисловий «безвіз» з ЄС, “торговельна війна” з Білоруссю та збитки українських перевізниківЗміцнюємо дружні стосунки з міжнародними колегамиСтратегічний план розвитку комітету жінок-підприємниць КТПП – цілі на наступний рік поставлено!Словаччина запрошує!Підприємниці визначили альтернативи вирішення спорів та основи успішної комунікаціїПерших українських «Кіберніндзь» знайдено!

Календар подій

Січень 2022
ПнВтСрЧтПтСбНд
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права захищені.Розробка сайта - Exipilis