укр eng
 

Новини Київської ТПП

Підприємниці визначили альтернативи вирішення спорів та основи успішної комунікації

Комітет жінок-підприємниць при Київській ТПП невтомно працює. Ініціатива проведення засідань двічі на місяць є цьому беззаперечним доказом. Адже це привід ще раз зустрітися, вирішити робочі питання, а  головне – отримати нові знання для себе та розвитку свого бізнесу.

25 листопада до жінок-підприємниць завітав фахівець з риторики, бізнес-тренер, автор курсів, інтенсивів та навчальних програм, засновник студії риторики та ораторського мистецтва  Віталій Воронюк. Гість на практиці показав як з допомогою мови, інтонації і правильної комунікації досягти успіхів в будь-яких перемовинах, стати впливовою особою в своїй сфері бізнесу, проявити себе, як впевнений лідер, як грамотна і приваблива  жінка!

Комунікативна  компетентність  є  надійним  фундаментом  здорових міжособистісних  стосунків  і  професійного  успіху.  Вдосконалення  своїх навичок може  відкрити  нові можливості.  Коли  ми  правильно  і  точно  висловлюємо  свої  думки,  наша позиція  стає  зрозумілою  іншим  людям.  Віталій Воронюк назвав кілька секретів ефективної комунікації. Наприклад:

  • спілкування  неможливе  без  встановлення  контакту  зі  співрозмовником;
  • комунікації  через інтонацію, міміку, жести,  вираз очей посилюють сприйняття;
  • кожний комунікаційний посил має містити 6 складових – тезу, аргумент, приклади, підсумок, висновок та мотивацію як заклик до дії;
  • у спорах з опонентом використовуйте правило Гомера - суть його в тому, що черговість аргументів впливає на їх переконливість. Тому  спочатку треба наводити сильні аргументи, а найсильніший в кінці.

Учасниці засідання також дізнались про альтернативні можливості вирішення спорів у бізнесі, а саме про третейський суд і медіацію. У підприємців бувають складні моменти спілкування з партнером, клієнтом, інвестором та іншими. І коли справа доходить до суду, конфлікт можна вирішити за допомогою професійних медіаторів та третейського суду. Лише 16 листопада цього року Верховна Рада прийняла Закон «Про медіацію». Саме він покликаний визначити правові засади та порядок проведення медіації в Україні. Створено законодавче підґрунтя для успішного розвитку медіації в Україні.

Про це розповіли начальник юридичного відділу Київської торгово-промислової палати Наталія Хімчук та перший віце-президент Київської ТПП, голова Комітету жінок-підприємниць Людмила Сізікова, яка є керівником Центру медіації Київської ТПП, третейським суддею, членом Президії Третейської Палати України, адвокатом.

Щоб вийти з конфліктної ситуації і спору, не втрачаючи «обличчя»,  час і гроші, а з допомогою сучасних і демократичних альтернативних способів, звертайтесь до нашого Центру медіації https://mediation-center.org.ua/

До засідання Комітету долучився в Zoom з Болгарії регіональний Радник Південно-Східної Європи, координатор партнерського німецького проекту Emil Wassilev, з яким обговорили подальші напрацювання в рамках проекту Ремісничої палати Кобленца разом з об’єднаннями жінок-підприємниць країн Західних Балкан та України.

Не пропускайте наші наступні заходи, Комітет жінок-підприємниць та Київська торгово-промислова палата завжди відкрита до співпраці! 

Читайте також:Страйк - це форс-мажор!"Податкові ризики підприємств та шляхи їх вирішення. Як зберегти гроші?"Участь у засіданні Комітету з питань експорту та інвестицій та Комітету з питань промисловостіЗапрошуємо Вас взяти участь в онлайн-конференції "Проблеми теплофізики та теплоенергетики"Відзначили видатних лідерів та фахівців харчової промисловостіГарантія якості: як в Києві пройшов конкурс "Столичний стандарт якості"З Днем працівників харчової промисловості!Навчальна програма Export Academy 2023Шановні працівники машинобудівного комплексуПро співпрацю між Україною та Польщею

Календар подій

Листопад 2023
ПнВтСрЧтПтСбНд
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права захищені.Розробка сайта - Exipilis