укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Можливості USAID та інвестиції в криптовалюту: Комітет жінок-підприємниць відкрив нові інструменти розвитку бізнесу

Як отримати грантову підтримку, які є можливості для бізнесу від програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» та як інвестувати у криптовалюту ділились експерти з Комітетом жінок-підприємниць Київської ТПП, засідання якого пройшло 22 жовтня.

Олеся Залуська – заступниця керівника Програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України”, розповіла, що дана програма сприяє розвитку економіки України шляхом покращення бізнес-середовища для малих та середніх підприємств, підвищення конкурентоспроможності перспективних секторів економіки та забезпечення українських компаній можливостями скористатись перевагами міжнародної торгівлі.

У фокусі Програми USAID КЕУ – конкурентоспроможні сектори економіки: ІТ, меблевий, туризм, кіно та креативні індустрії, харчова промисловість, розкриття підприємницького потенціалу жінок та електронна комерція. Також, Програма USAID КЕУ приділяє увагу підтримці урядових ініціатив та стартапів на українському та міжнародних ринках. Ключовим інструментом реалізації Програми USAID КЕУ є грантова програма національного масштабу.

Олеся Залуська розповіла про такі аспекти роботи Програми USAID КЕУ: 

-          Розвиток бізнес-клімату: потрібні для бізнесу законодавчі ініціативи: інструменти регуляторної політики; покращення бізнес-клімату у містах та Кодекс підприємницької етики; підтримка конкурентного середовища .

-          Сприяння експорту: Підвищення компетенції та навичок експортерів; торгові місії та виставки; експортні альянси; електронна комерція та е-експорт.

-          Підтримка жіночого підприємництва.

-          Підтримка секторів, що мають потенціал до зростання.

-          Спрощення процедур торгівлі.

Головне питання, що постає від бізнесу – як отримати гранти. Олеся Залуська пояснила,  що гранти видаються під конкретні цілі розвитку. Щоб його отримати організація, чи компанія, чи стартап повинні мати: стратегію і план дій, команду і розподіл обов’язків, реальні результати в цифрах, чисту репутацію, хороших партнерів, а головне -  гарні наміри змінити себе, свою команду, сектор, країну на краще!

Важливо, що програма активно підтримує жіночий бізнес. За 3 роки допомогу отримали 814 компаній, власницями або засновницями яких є жінки,  52 компанії вийшли на нові ринки, створено 410 нових робочих місць для жінок.

Анна Гладштейн - старший юридичний радник програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» поділилась з учасниками заходу про ініціативи програми в рамках електронної комерції. Серед яких кампанія «Електронна комерція у дії» - 5 відео про історії успіху малих виробників, покроковий посібник «Електронний експорт: відкриття бізнесу в Україні: юридичні, податкові та митні аспекти»; навчальний курс з електронної комерції та багато інших.

Презентації спікерів Програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України” тут

Спеціальним гостем заходу був Радж Делік, фахівець у сфері криптовалюти і блокчейн технологій. У 2017 році відкрив консалтингову компанію «Кріпто Фінанс», практикуючий інвестор, криптоентузіаст, що живе в стилі Digital Nomad («цифровий кочівник»).

З допомогою Раджа Деліка, жінки-підприємниці освоїли для себе досі неохоплену тему криптовалюти не лише теоретично, а й практично. Адже експерт детально рекомендував як відкрити гаманець, які є монети для інвестицій, як розробити стратегію інвестування та назвав практичні інструменти отримання доходу в криптовалюті.

Для тих, хто пропустив захід, але хоче посібник з інвестицій в криптовалюту, переходьте за посиланням.

Комітет жінок-підприємниць подякував спікерам за корисну інформацію «з перших вуст» та голові Комітету й першому віце-президенту Київської ТПП Людмилі Сізіковій за організацію й ініціативу.

«Ніщо не робить нас багатшими, ніж досвід і знання! Саме таким був сьогоднішній захід: ми стали багатшими і за це велика подяка організаторам та спікерам - профі в своїй справі!» - поділилась враженнями Валентина Федоренко – генеральний директор ТОВ «Макрос».

Слідкуйте за нашими анонсами, адже заходи Комітету жінок-підприємниць можуть відвідувати всі охочі! 

Читайте також:Словаччина запрошує!Потенціал співпраці в сфері MICE-індустрії презентували словацькому бізнесуПідприємниці визначили альтернативи вирішення спорів та основи успішної комунікаціїПерших українських «Кіберніндзь» знайдено!Будівельний ринок Польщі та України: підприємці знайшли шляхи співпраціВлада та бізнес вирішили актуальні питання експортної та виставкової діяльності в умовах COVID-19Опитування експортерів щодо пріоритетів діяльності на 2022 рікДорогі члени Київської торгово-промислової палати, партнери, друзі!Прозорі приватизація та оренда відкривають можливості для бізнесуШановні професіонали туристичної індустрії, просимо вас пройти опитування

Календар подій

Грудень 2021
ПнВтСрЧтПтСбНд
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права захищені.Розробка сайта - Exipilis