укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

«Справа життя, а не бізнес»: Комітет жінок-підприємниць відвідав компанію «Зерно»

Національний етнічний одяг ніколи не виходить з моди. У національному одязі кожної країни відображена національна свідомість нації, її естетичний ідеал, прагнення та цінності. В цьому сенсі український національний костюм є багатогранним явищем.

Комітет жінок-підприємниць Київської ТПП відвідав компанію «ЗЕРНО» - український бренд одягу та аксесуарів, філософія якого втілена в довговічному дизайні та фольклорних мотивах. Одяг випускається виключно з натуральних тканин, оздоблений народними техніками вишивки та вибійки. Ініціатором створення та ідеологом бренду є Христина Патик, яка гостинно прийняла комітет та розповіла історію його заснування.

«Проект народжений у 2014 році – є уособленням внутрішніх бажань, поривань, виховання та цінностей. Він створений з нуля, адже хотілось працювати не просто з одягом, а з українським одягом з українським корінням. Це моя справа життя – а не бізнес, що на хвилі популярності», - ділилась пані Христина.  

Бренд «Зерно» поставив собі за мету генерувати образ заможної, культурної, освіченої України, щоб у світі нас впізнавали за гідними образами.

Членкині комітету не змогли встояти перед різноманіттям одягу й прикрас. Христина Патик кожній підібрала образ - чи то вишивану сорочку, чи то блузу, сукню, спідницю та навіть верхній одяг. І все це з натуральних екологічно чистих матеріалів ручної роботи! Компанія працює тільки з вовною, бавовною, шовком, диким шовком, кропивою, евкаліптом, льоном. Важлива максимальна безвідходність крою, оскільки прямокутники, які складають крій сорочки — кроються без відходів. Також до екологічності можна віднести довговічність дизайну, бо ці речі не виходять швидко з моди і можуть довго служити. Мало того — вони можуть залишатись в гардеробі і передаватись дітям.

Окрему увагу привернули різноманіття прикрас з натурального коралу, срібних дукачів, гуцульских мідних хрестів, дорогоцінного каміння, глини, виробів з кокосів та вулканічної лави.

Голова Комітету жінок-підприємниць, перший віце-президент Київської ТПП Людмила Сізікова подякувала за теплий прийом та розповіла про подальші плани роботи комітету. 

"Пані Христя Патик, власниця і СЕО компанії буквально занурила нас в історію української культури і духовності, в традиції створення національного одягу, вишивки і спадковість. Речі, які вона створює, піднімають в людині на інший, більш високий рівень самовизначеність, як духовної і культурної особистості, гідного нащадка історії і культури великої і талановитої української нації. Окрім цього, вони дарують тепло, і чудові емоції дотику до мистецтва створення сучасного стильного одягу і прикрас за етно мотивами", - поділилась враженнями Людмила Сізікова.

Всі отримали приємні враження від знайомства з виробництвом етнічного одягу та навіть придбали декілька прикрас та сорочок. Зустріч не лише мала за мету дізнатись про діяльність компанії, а й в черговий раз познайомитися між собою та обмінятися контактами. Адже компанія «Зерно» лише нещодавно стала членом Київської ТПП, а Христина Патик – членом Комітету жінок-підприємниць. Як показує практика, такі зустрічі дають свої плоди! Це прекрасна можливість для обміну досвідом та подальшої співпраці у бізнесі між членкинями Комітету.

Пані Христя Патик, власниця і СЕО компанії буквально занурила нас в історію української культури і духовності, в традиції створення національного одягу, вишивки, традиції і спадковість. Речі, які вона створює, піднімають в людині на іншій більш високій рівень самовизначеність, як духовної і культурної особистості, гідного нащадка історії і культури великої і талановитої української нації. Окрім цього, вони дарують тепло, і чудові емоції дотику до мистецтва створення сучасного стильного одягу і прикрас за етно мотивами

Читайте також:Словаччина запрошує!Потенціал співпраці в сфері MICE-індустрії презентували словацькому бізнесуПідприємниці визначили альтернативи вирішення спорів та основи успішної комунікаціїПерших українських «Кіберніндзь» знайдено!Будівельний ринок Польщі та України: підприємці знайшли шляхи співпраціВлада та бізнес вирішили актуальні питання експортної та виставкової діяльності в умовах COVID-19Опитування експортерів щодо пріоритетів діяльності на 2022 рікДорогі члени Київської торгово-промислової палати, партнери, друзі!Прозорі приватизація та оренда відкривають можливості для бізнесуШановні професіонали туристичної індустрії, просимо вас пройти опитування

Календар подій

Грудень 2021
ПнВтСрЧтПтСбНд
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права захищені.Розробка сайта - Exipilis