укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Вітаємо Київський національний торговельно-економічний університет з 75-річним ювілеєм!

19 жовтня з нагоди 75-річчя від дня створення Київського національного торговельно-економічного університету відбулись онлайн -урочисті та святкові заходи.

Участь в урочистостях взяв президент Київської торгово-промислової палати Микола Засульський. Ректор Анатолій Мазаракі розповів про історію університету та його складний шлях становлення. Історія університету складається з величезної кількості яскравих фактів, неймовірних історій успіху, значущих відкриттів і розробок.

Він став визнаним суспільством та міжнародною спільнотою продуцентом високоінтелектуальних фахівців, інноваційним навчально-науковим комплексом європейського рівня з потужною матеріально-технічною базою, новітніми освітніми технологіями, глобальними інформаційними мережами.

У програмі заходу – виступи та привітання партнерів, конференції, симпозіуми, змагання, студентські перфоманси, круглі столи та інші мистецькі заходи.

Ми щиро вітаємо Київський національний торговельно-економічний університет з нагоди 75-ї річниці від дня його заснування !

            Як свідчить статистика, у нинішніх непростих умовах пандемії торгівля залишається рентабельною та інвестиційно-привабливою частиною бізнесу.

            Ефективна діяльність Київського національного торговельно-економічного університету є вагомою позитивною складовою цього процесу.

            У всі часи свого існування  університет залишався храмом науки. Серед десятків тисяч його вихованців - відомі політики та державні службовці, визнані керівники підприємств, науковці, працівники сфери послуг, торгівлі, менеджери, економісти та маркетологи.

            Зараз університет є потужним методологічним та науковим центром, який має найсучаснішу учбову базу що забезпечує всі умови для навчання й наукових досліджень.

            Ректор, керівництво, педагогічні й наукові працівники, увесь колектив університету означені високою кваліфікацією, мають націленість на досягнення значущих професійних результатів.

            З нагоди Вашого свята побажаємо усьому колективу університету впевненості в досягнені поставлених високих цілей, здоров’я, благополуччя, миру та злагоди.

Дякуємо за запрошення долучитись до святкування! 

Читайте також:Словаччина запрошує!Потенціал співпраці в сфері MICE-індустрії презентували словацькому бізнесуПідприємниці визначили альтернативи вирішення спорів та основи успішної комунікаціїПерших українських «Кіберніндзь» знайдено!Будівельний ринок Польщі та України: підприємці знайшли шляхи співпраціВлада та бізнес вирішили актуальні питання експортної та виставкової діяльності в умовах COVID-19Опитування експортерів щодо пріоритетів діяльності на 2022 рікДорогі члени Київської торгово-промислової палати, партнери, друзі!Прозорі приватизація та оренда відкривають можливості для бізнесуШановні професіонали туристичної індустрії, просимо вас пройти опитування

Календар подій

Грудень 2021
ПнВтСрЧтПтСбНд
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права захищені.Розробка сайта - Exipilis