укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

У Київській ТПП відбулась зустріч із делегацією ТПП провінції Мугла (Туреччина)

Віце-президент Київської торгово-промислової палати Віталій Майстренко провів зустріч з делегацією Торгово-промислової палати провінції Мугла (Туреччина). Головне питання - розвиток співпраці.

Представники бізнес-делегації презентували потенціал регіону Мугла. Цього року там відпочила рекордна кількість українських туристів - 250 тисяч. Але їх може бути ще більше, оскільки українці не так багато мають інформації про Муглу та її туристичні родзинки. Наступного року планується ще більше рекламувати в Україні можливості активного відпочинку на морському узбережжі - зокрема, кайтсерфінг та яхтинг.

Віце-президент Київської торгово-промислової палати Віталій Майстренко ознайомив з діяльністю Київської торгово-промислової палати та розповів про перспективи співробітництва. Голова Торгово-промислової палати Мугли Мустафа Еркан повідомив, що в Україну експортують овочі та фрукти, на високому рівні розвинутий експорт мармуру. У цих сферах вони готові до співпраці. Представники делегації заявили, що наразі Туреччина має у пріоритеті будівництво повітряних суден для пожежогасіння, тому шукає пропозиції від держав-партнерів.

Насамкінець учасники зустрічі висловили впевненість у необхідності подальшої тісної економічної співпраці і регулярних зустрічах. 

Читайте також:Словаччина запрошує!Потенціал співпраці в сфері MICE-індустрії презентували словацькому бізнесуПідприємниці визначили альтернативи вирішення спорів та основи успішної комунікаціїПерших українських «Кіберніндзь» знайдено!Будівельний ринок Польщі та України: підприємці знайшли шляхи співпраціВлада та бізнес вирішили актуальні питання експортної та виставкової діяльності в умовах COVID-19Опитування експортерів щодо пріоритетів діяльності на 2022 рікДорогі члени Київської торгово-промислової палати, партнери, друзі!Прозорі приватизація та оренда відкривають можливості для бізнесуШановні професіонали туристичної індустрії, просимо вас пройти опитування

Календар подій

Грудень 2021
ПнВтСрЧтПтСбНд
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права захищені.Розробка сайта - Exipilis