укр eng
 

Новини Київської ТПП

Київська торгово-промислова палата та Управління туризму та промоцій КМДА підписали договір про співпрацю

Київська торгово-промислова палата спільно з Управлінням туризму та промоцій виконавчого органу Київської міської державної адміністрації будуть спільно працювати над створенням сприятливих умов для залучення ділових та туристичних заходів у столицю як партнери.

29 вересня Президент Київської ТПП Микола Засульський зустрівся із очільницею Управління Мариною Радовою. За результатами переговорів між сторонами був підписаний Меморандум про співпрацю.

«Ми вирішили підписати меморандум з Київською торгово-промисловою палатою, оскільки місто Київ та Київська ТПП – це невід’ємні речі. Бути членом Київської ТПП – це вже знак якості. Сьогодні діловий туризм і бізнес-туризм є пріоритетними в сферах розвитку Києва. Тому ми сподіваємось посилити усебічну промоцію потенціалу міста Києва як ділової столиці, зокрема створювати позитивний імідж Києва шляхом запуску соціальної реклами, поширювати інформацію щодо MICE-потенціалу Києва серед ділових кіл України та за кордоном», - зазначила пані Марина Радова.

 Яку користь отримають підприємці? Бонуси від туристів будуть отримувати готелі, екскурсоводи, гастрономічні локації. А це додаткові надходження до бюджетів через туристичні збори. Завдяки проведенню конгресів, конференцій, з'їздів та виставок, щорічних інвестиційних форумів, бізнес-середовище, які є членами Палати, зможуть налагодити двосторонні прямі контакти. Це дуже важливо, оскільки офлайн-зустрічі є набагато продуктивнішими, вони дають більше можливостей розказати свою мету, свої наміри, показати виробництво, усі його плюси, поставити питання безпосередньо віч-на-віч.

Довідково:

Управління туризму та промоції є структурним підрозділом Київської міської державної адміністрації. Його мета –реалізація політики у сфері туризму на території міста Києва. Основними завданнями є:

  • забезпечення на території міста Києва реалізації державної політики у сфері туризму та курортів;
  • підготовка пропозицій до проектів міських програм розвитку туризму та курортів, вжиття заходів щодо виконання цих програм;
  • сприяння туристичні діяльності в місті Києві та створенню сучасної туристичної інфраструктури;
  • розробка та впровадження заходів для захисту місцевих туристичних ресурсів;
  • сприяння розвитку дитячого та молодіжного туризму;
  • забезпечення в межах своїх повноважень дотримання вимог нормативно-правових актів з питань туризму, курортів та готельного обслуговування.

Читайте також:Спільно боремося за майбутнє наших дітейУ Київській торгово-промисловій палаті відбулась перша у цьому році міжнародна зустріч з делегацією міста ЛондонаГуманітарна місія продовжуєтьсяВітаємо З Різдвом!З Днем адвокатури України!Синергія міжнародного партнерства: Київська ТПП провела 4 Саміт Міжнародного Київського клубу партнерських палатДопомога Київської ТПП спільно з Новгород-Сіверським Земляцтвом триваєПроведення онлайн бізнес-інтенсиву для українських підприємцівЯк мінімізувати втрати від повітряних тривог та відключення електроенергіїЩо робити бізнесу під час відключення електроенергії та повітряних тривог?

Календар подій

Лютий 2023
ПнВтСрЧтПтСбНд
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права захищені.Розробка сайта - Exipilis