укр eng
 

Новини Київської ТПП

Київська торгово-промислова палата та Управління туризму та промоцій КМДА підписали договір про співпрацю

Київська торгово-промислова палата спільно з Управлінням туризму та промоцій виконавчого органу Київської міської державної адміністрації будуть спільно працювати над створенням сприятливих умов для залучення ділових та туристичних заходів у столицю як партнери.

29 вересня Президент Київської ТПП Микола Засульський зустрівся із очільницею Управління Мариною Радовою. За результатами переговорів між сторонами був підписаний Меморандум про співпрацю.

«Ми вирішили підписати меморандум з Київською торгово-промисловою палатою, оскільки місто Київ та Київська ТПП – це невід’ємні речі. Бути членом Київської ТПП – це вже знак якості. Сьогодні діловий туризм і бізнес-туризм є пріоритетними в сферах розвитку Києва. Тому ми сподіваємось посилити усебічну промоцію потенціалу міста Києва як ділової столиці, зокрема створювати позитивний імідж Києва шляхом запуску соціальної реклами, поширювати інформацію щодо MICE-потенціалу Києва серед ділових кіл України та за кордоном», - зазначила пані Марина Радова.

 Яку користь отримають підприємці? Бонуси від туристів будуть отримувати готелі, екскурсоводи, гастрономічні локації. А це додаткові надходження до бюджетів через туристичні збори. Завдяки проведенню конгресів, конференцій, з'їздів та виставок, щорічних інвестиційних форумів, бізнес-середовище, які є членами Палати, зможуть налагодити двосторонні прямі контакти. Це дуже важливо, оскільки офлайн-зустрічі є набагато продуктивнішими, вони дають більше можливостей розказати свою мету, свої наміри, показати виробництво, усі його плюси, поставити питання безпосередньо віч-на-віч.

Довідково:

Управління туризму та промоції є структурним підрозділом Київської міської державної адміністрації. Його мета –реалізація політики у сфері туризму на території міста Києва. Основними завданнями є:

  • забезпечення на території міста Києва реалізації державної політики у сфері туризму та курортів;
  • підготовка пропозицій до проектів міських програм розвитку туризму та курортів, вжиття заходів щодо виконання цих програм;
  • сприяння туристичні діяльності в місті Києві та створенню сучасної туристичної інфраструктури;
  • розробка та впровадження заходів для захисту місцевих туристичних ресурсів;
  • сприяння розвитку дитячого та молодіжного туризму;
  • забезпечення в межах своїх повноважень дотримання вимог нормативно-правових актів з питань туризму, курортів та готельного обслуговування.

Читайте також:Київська торгово-промислова палата відвідала унікального члена-виробника еко-косметикиШанс заявити про себе: долучайся до конкурсу «Столичний стандарт якості»!Семінар-практикум Київської ТПП: ключові виклики українського бізнесу в умовах санкцій та воєнного стануЗапрошуємо на спільне засідання Комітетів з експорту та інвестицій і безпеки бізнесуКомітет з питань безпеки бізнесу КТПП консультує: новели Кримінального кодексу України. Попереджений – значить озброєний.Зміни внесені в Кримінальний кодекс України у зв’язку з повномасштабним вторгненням росії в УкраїнуКомітет жінок-підприємців Київської ТПП : успішний старт у 2024 році!Страйк - це форс-мажор!"Податкові ризики підприємств та шляхи їх вирішення. Як зберегти гроші?"Участь у засіданні Комітету з питань експорту та інвестицій та Комітету з питань промисловості

Календар подій

Квітень 2024
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права захищені.Розробка сайта - Exipilis