укр eng
 

Новини Київської ТПП

Київська торгово-промислова палата та Управління туризму та промоцій КМДА підписали договір про співпрацю

Київська торгово-промислова палата спільно з Управлінням туризму та промоцій виконавчого органу Київської міської державної адміністрації будуть спільно працювати над створенням сприятливих умов для залучення ділових та туристичних заходів у столицю як партнери.

29 вересня Президент Київської ТПП Микола Засульський зустрівся із очільницею Управління Мариною Радовою. За результатами переговорів між сторонами був підписаний Меморандум про співпрацю.

«Ми вирішили підписати меморандум з Київською торгово-промисловою палатою, оскільки місто Київ та Київська ТПП – це невід’ємні речі. Бути членом Київської ТПП – це вже знак якості. Сьогодні діловий туризм і бізнес-туризм є пріоритетними в сферах розвитку Києва. Тому ми сподіваємось посилити усебічну промоцію потенціалу міста Києва як ділової столиці, зокрема створювати позитивний імідж Києва шляхом запуску соціальної реклами, поширювати інформацію щодо MICE-потенціалу Києва серед ділових кіл України та за кордоном», - зазначила пані Марина Радова.

 Яку користь отримають підприємці? Бонуси від туристів будуть отримувати готелі, екскурсоводи, гастрономічні локації. А це додаткові надходження до бюджетів через туристичні збори. Завдяки проведенню конгресів, конференцій, з'їздів та виставок, щорічних інвестиційних форумів, бізнес-середовище, які є членами Палати, зможуть налагодити двосторонні прямі контакти. Це дуже важливо, оскільки офлайн-зустрічі є набагато продуктивнішими, вони дають більше можливостей розказати свою мету, свої наміри, показати виробництво, усі його плюси, поставити питання безпосередньо віч-на-віч.

Довідково:

Управління туризму та промоції є структурним підрозділом Київської міської державної адміністрації. Його мета –реалізація політики у сфері туризму на території міста Києва. Основними завданнями є:

  • забезпечення на території міста Києва реалізації державної політики у сфері туризму та курортів;
  • підготовка пропозицій до проектів міських програм розвитку туризму та курортів, вжиття заходів щодо виконання цих програм;
  • сприяння туристичні діяльності в місті Києві та створенню сучасної туристичної інфраструктури;
  • розробка та впровадження заходів для захисту місцевих туристичних ресурсів;
  • сприяння розвитку дитячого та молодіжного туризму;
  • забезпечення в межах своїх повноважень дотримання вимог нормативно-правових актів з питань туризму, курортів та готельного обслуговування.

Читайте також:Бізнес — інтенсив "Фандрайзинг в умовах військового стану: цілі та виклики"Запрошуємо бізнес взяти участь у спільному засіданні членів палати та Міжнародного Трейд-клубуКиївська торгово-промислова палата щиросердно вітає всіх працівників машинобудівної галузі з професійним святом - Днем машинобудівника!Торгово-промислова палата Великого Бірмінгема об’єднується з українськими колегами з Київської торгово-промислової палатиМожливості для українського бізнесу під час війни“Найбільша помилка - це поставити бізнес на паузу і чекати закінчення війни” - Василь Хмельницький поділився досвідом з підприємцямиЗасвідчення форс-мажорних обставин (обставин непереборної сили) та отримання СертифікатуКруглий стіл Фіксування та визначення (оцінка) збитків бізнесу, спричинених воєнною агресією російської федераціїВисновок про істотну зміну обставин (hardship)Українські підприємці «воюють» у тилу за економіку

Календар подій

Вересень 2022
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права захищені.Розробка сайта - Exipilis