укр eng
 

Новини Київської ТПП

Центр підтримки бізнесу Київської ТПП започатковує проведення індивідуальних зустрічей

 Київська торгово-промислова палата, яка є традиційним ініціатором зустрічей представників зарубіжних та українських ділових кіл, постійно проводила спільні засідання членів палати та  Міжнародного Трейд-клубу, що об’єднує понад 60 дипломатичних та торгових представників зарубіжних посольств в Україні.

Основною метою діяльності Трейд-клубу є ознайомлення іноземних дипломатів з економічним потенціалом регіонів, промислових підприємств України, сприяння в установленні ділових контактів між українськими та іноземними підприємцями. Отримані матеріали дипломати використовують для підготовки пропозицій представникам бізнесу та урядам своїх країн для налагодження торгово-економічних зв’язків з Україною.

Наразі, в зв’язку з пандемією коронавірусу, такі широкі зустрічі проводити неможливо. Але індивідуальні зустрічі – можливі, де Ви зможете  безпосередньо поспілкуватися з керівниками торгово-економічних місій  відповідних  країн та надати свої пропозиції.

           Центр підтримки бізнесу Київської ТПП започатковує проведення індивідуальних зустрічей в конференц-залі Київської ТПП за адресою: вул. Богдана Хмельницького, 55 з другої половини жовтня 2021 р. Кількість учасників з боку української сторони: не більше 20 компаній (від кожної компанії не більше двох представників) задля забезпечення плідного та конструктивного спілкування з представниками торгово-економічних місій   посольств країн, які їм цікаві. Переговори  будуть проходити за установленим часом для кожної компанії.

             Кількість країн-учасників від закордонних представництв: 5-6. Можлива коротка презентація українських компаній.

             Забезпечуємо прямі, індивідуальні  ділові перемовини з торговими представниками зарубіжних посольств в Україні протягом 30-40 хвилин на 1 компанію. Після переговорів – нетворкінг, кава-брейк, інтерв’ю для ЗМІ, інформаційних ресурсів, фото.

             Вартість участі у заході складає 2500,00 грн. з ПДВ.

             Попередня онлайн-реєстрація обов’язкова за формою до 1 жовтня 2021 р.: https://forms.gle/sLJkSe15pvG1Rfds9 (якщо не відкривається, копіюйте для вставлення в поле посилання в браузері)

             Після реєстрації Ви отримаєте рахунок-фактуру на Вашу електронну адресу.

             Отримати додаткову інформацію  можна в Центрі підтримки бізнесу Київської ТПП, тел.: (044) 482-04-40, тел.: (068) 702-04-71; e-mail: belikov@kcci.org.ua

Читайте також:«Італія та Україна – сталі партнери в усіх сферах економічного і культурного життя. На часі – поглиблення співпраці жінок-підприємниць України та Італії», - Людмила СізіковаЯк мінімізувати втрати від повітряних тривог та відключення електроенергіїЩо робити бізнесу під час відключення електроенергії та повітряних тривог?Вітаємо ділових жінок з Міжнародним Днем жіночого підприємництва!Людмила Сізікова: «Ми розуміли, що можемо використати цей міжнародний майданчик, не тільки для того, щоб поділитись станом жіночого підприємництва в Україні, його здобутками і викликами, але і, зокрема щоб донести правду про цю війну»Підсумки бізнес-інтенсиву "Фандрайзинг в умовах військового стану: цілі та виклики"Президія Київської ТПП: про підтримку бізнесу та плани на майбутнєСинергія між українським бізнесом та цифровою платформою: результати успішного партнерстваГрантові можливості від USAID: Київська ТПП організувала презентацію програм підтримки українського бізнесуМісяць кібербезпеки: влада та бізнес визначили шляхи сприяння захисту кіберпростору України

Календар подій

Листопад 2022
ПнВтСрЧтПтСбНд
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права захищені.Розробка сайта - Exipilis