укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Центр підтримки бізнесу Київської ТПП започатковує проведення індивідуальних зустрічей

 Київська торгово-промислова палата, яка є традиційним ініціатором зустрічей представників зарубіжних та українських ділових кіл, постійно проводила спільні засідання членів палати та  Міжнародного Трейд-клубу, що об’єднує понад 60 дипломатичних та торгових представників зарубіжних посольств в Україні.

Основною метою діяльності Трейд-клубу є ознайомлення іноземних дипломатів з економічним потенціалом регіонів, промислових підприємств України, сприяння в установленні ділових контактів між українськими та іноземними підприємцями. Отримані матеріали дипломати використовують для підготовки пропозицій представникам бізнесу та урядам своїх країн для налагодження торгово-економічних зв’язків з Україною.

Наразі, в зв’язку з пандемією коронавірусу, такі широкі зустрічі проводити неможливо. Але індивідуальні зустрічі – можливі, де Ви зможете  безпосередньо поспілкуватися з керівниками торгово-економічних місій  відповідних  країн та надати свої пропозиції.

           Центр підтримки бізнесу Київської ТПП започатковує проведення індивідуальних зустрічей в конференц-залі Київської ТПП за адресою: вул. Богдана Хмельницького, 55 з другої половини жовтня 2021 р. Кількість учасників з боку української сторони: не більше 20 компаній (від кожної компанії не більше двох представників) задля забезпечення плідного та конструктивного спілкування з представниками торгово-економічних місій   посольств країн, які їм цікаві. Переговори  будуть проходити за установленим часом для кожної компанії.

             Кількість країн-учасників від закордонних представництв: 5-6. Можлива коротка презентація українських компаній.

             Забезпечуємо прямі, індивідуальні  ділові перемовини з торговими представниками зарубіжних посольств в Україні протягом 30-40 хвилин на 1 компанію. Після переговорів – нетворкінг, кава-брейк, інтерв’ю для ЗМІ, інформаційних ресурсів, фото.

             Вартість участі у заході складає 2500,00 грн. з ПДВ.

             Попередня онлайн-реєстрація обов’язкова за формою до 1 жовтня 2021 р.: https://forms.gle/sLJkSe15pvG1Rfds9 (якщо не відкривається, копіюйте для вставлення в поле посилання в браузері)

             Після реєстрації Ви отримаєте рахунок-фактуру на Вашу електронну адресу.

             Отримати додаткову інформацію  можна в Центрі підтримки бізнесу Київської ТПП, тел.: (044) 482-04-40, тел.: (068) 702-04-71; e-mail: belikov@kcci.org.ua

Читайте також:Запрошуємо на засідання Комітету жінок-підприємниць!Комітет жінок-підприємниць активно розпочав роботу в новому роціПередноворічна зустріч VIP-ЧЛЕНІВ палати - у родинному колі Київської торгово-промислової палатиТепло, щиро, святково - Комітет жінок-підприємниць підбив підсумки рокуПромисловий «безвіз» з ЄС, “торговельна війна” з Білоруссю та збитки українських перевізниківЗміцнюємо дружні стосунки з міжнародними колегамиСтратегічний план розвитку комітету жінок-підприємниць КТПП – цілі на наступний рік поставлено!Словаччина запрошує!Потенціал співпраці в сфері MICE-індустрії презентували словацькому бізнесуПідприємниці визначили альтернативи вирішення спорів та основи успішної комунікації

Календар подій

Січень 2022
ПнВтСрЧтПтСбНд
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права захищені.Розробка сайта - Exipilis