укр eng
 

Новини Київської ТПП

Київська торгово-промислова палата привітала бізнес-спільноту з Днем підприємця

Нещодавно відбулося головне свято сфери бізнесу – День підприємця. Спеціально до цієї події 3 вересня у Київській торгово-промисловій палаті відбувся «День відкритих дверей» - захід, якого давно чекали наші члени Палати.

Чому? Тому що це прекрасна можливість познайомитись один з одним, обмінятись контактами, показати свою продукцію, знайти партнерів чи інвесторів для свого бізнесу. Адже компанії мали нагоду продемонструвати свої товари та послуги під час спеціальної виставки, де кожен детально розповів учасникам про свій бізнес. Організатором й ініціатором заходу був Комітет жінок-підприємниць Київської торгово-промислової палати, який активно працює й постійно розвивається.

«У нас абсолютно демократична атмосфера», - зазначила Людмила Сізікова, перший віце-президент Київської ТПП та голова Комітету.  Під час урочистої частини Людмила Сізікова детально розповіла про Комітет жінок-підприємниць, його діяльність та плани. Вона поділилась важливою новиною про те, що Комітет увійшов до європейського проекту на підтримку жіночого підприємництва і лідерства. У проекті, окрім України, візьмуть участь Німеччина та країни Балканського регіону, за фінансової підтримки Федерального міністерства економічної співпраці та розвитку Німеччини.  

«Мета нашої співпраці - посилити представництва жінок-підприємниць в органах влади й управління і, таким чином, сприяти успіху жіночого підприємництва у країнах-партнерах проекту. Комітет жінок-підприємниць Київської торгово-промислової палати, що створений ще у 2017 році, буде опікуватися цими завданнями та організовувати міжнародний обмін делегаціями», - заявила Людмила Сізікова. Окрім цього, вона анонсувала проведення 2-ї Міжнародної конференції жінок-підприємниць «Успіх в тобі», що запланована на листопад цього року.

У заході також взяла участь Урядова уповноважена з питань гендерної політики Катерина Левченко, яка підтримала активності Комітету жінок-підприємниць, та зазначила, що питання забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків стоять у всіх сферах суспільного життя. За її словами, за час локдауну жінок було звільнено у три рази більше, ніж чоловіків. «Економісти вирахували, якби зайнятість жінок була б така, як і зайнятість чоловіків, то це б додало 7 млрд доларів інвестицій до економіки України.  Сьогодні у нас біля 20% різниця в оплаті праці між чоловіками та жінками. Ми зараз активно працюємо над тим, щоб ввести жіночі квоти в наглядові ради державних підприємств», - підкреслила Катерина Левченко.

Президент Київської торгово-промислової палати Микола Засульський навів статистичні дані про те, що Україна посідає друге місце в Європі за часткою жінок серед менеджерів та підприємців. Це, приблизно, 40% від загальної робочої сили, яка є серед приватних підприємців, серед керівників. «Є певні дослідження для чого жінки займаються підприємництвом: 34% - щоб отримати додатковий прибуток, 21% - це самореалізація, 16% - це незалежність, 14% - це альтернатива безробіттю. Ще одна цікава цифра - 90% свого доходу жінки передають у свої сім'ї та громади, а чоловіки тільки 40». Однак він підкреслив, що у Київській торгово-промисловій палаті 65% персоналу складають жінки.

З вітальним словом виступили заступниця начальника управління промисловості і підприємництва КМДА Наталія Ковалишина та економічний радник Посольства Словацької Республіки в Україні Соня Крайчева, які поділились своїм поглядом на розвиток жіночого підприємництва.

«День відкритих дверей» зібрав не лише учасниць Комітету, а й нових членів Київської торгово-промислової палати, які вступили у 2021 році. Нетворкінг, обмін думками, ідеями, а головне – щирі слова подяки організаторам, стали основою заходу. А найактивніші члени Палати отримали спеціальні  нагороди до Дня підприємця.

Почесною Грамотою Президії Київської торгово-промислової палати за активну участь в роботі Комітету жінок-підприємниць Київської ТПП, плідну співпрацю та у зв’язку з Днем підприємця України нагородили:

- Ірину Тарасевич, засновник ТОВ «Ремос»

- Олексія Богуш, директор ТОВ «Богуш Тайм»

- Валентину Федоренко, генеральний директор ТОВ «Макрос»

- Олену Репу, директор ТОВ «Компанія Ласлер»

- Валентину Квасову, засновник «Академія майстрів бізнесу»

Почесною Грамотою Президії  Київської ТПП за активну медіа-співпрацю з журналом Business Panorama та у зв’язку з Днем підприємця України:

-         Ольгу Драчевську, директор ТОВ «Інколанс»

-         Раїсу Михайлову, генеральний директор ТОВ «Фірма Фавор»

-         Володимира Логінова, директор ТОВ «Новеко Україна»

-         Світлану Білоусову, директор ТОВ «ЛС ПРОФІ»

-         Світлану Тхоренко, підприємець – фізична особа, співвласник ФОП «Тхоренко Світлана Сергіївна» / ТМ SWEETANOK  

Читайте також:Шановні працівники машинобудівного комплексуПро співпрацю між Україною та ПольщеюЩиро вітаємо із професійним святом – Днем підприємця!Сімейні цінності на першому місці: Київська ТПП нагородила переможців конкурсуДо уваги експортерів!Зміцнення впливу українського бізнесу в європейському середовищіПідсумки зустрічі Круглого столу: «Бюро економічної безпеки працює.Чи сталося, як гадалося?»Про візит делегації Київської ТПП й результати участі у бізнес-форумі в м. Новгород-Сіверський.Київська торгово-промислова палата продовжує активно знайомитись з представниками членів підприємств регіонуВідновлення податкових перевірок: що варто знати підприємцям та як готуватися

Календар подій

Вересень 2023
ПнВтСрЧтПтСбНд
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права захищені.Розробка сайта - Exipilis